Karolinska

Magistriprogrammi in Toxicology annab õpilastele põhjalikud teadmised laia ja interdistsiplinaarse toksikoloogiliste valdkonnas. Õppekava valmistab üliõpilasi ette kas teadus või karjääri ja annab tugeva platvormi doktoriõppe toksikoloogia või töö riski / ohutuse hindamine seotud valdkondades avalikus sektoris või tööstusharus.

PROGRAMM ESITLUS

Magistriprogrammi in Toxicology oli üks esimesi toksikoloogia programme maailmas. Programm on ainulaadne oma kaheaastase sidus keskenduda toksikoloogia ja inimeste tervisele. Programm kasutab oma tihedas seoses kvaliteetse teadus- ja riskihindamine tööl Keskkonnatehnika Instituudi Medicine (IMM) - peamine keskus hariduse ja koolituse toksikoloogia ja terviseriskide hindamiseks Rootsis ja teeb koostööd farmaatsia- ja keemiatööstus, riiklike asutused (näiteks Rootsi Kemikaaliamet ja Rootsi Toiduamet), Swetox ja Rootsi Poison Information Centre, samuti teadlased teiste osakondade ja väljaspool KI.

karolinska2

Programm sisaldab põhimõtteid toksikoloogia, toksikokineetikad, mürgisus sihtelundi suhtes, biokeemiliste ja molekulaarsete toksikoloogiliste meetodeid, mehhanismid toksilisuse ja toimimisviis, mürgisuse testimisel katseloomade teaduse, alternatiivid loomkatsetele, histopatoloogiaks, statistika, epidemioloogia ja tervise riskide hindamise . See esimene osa programm annab üliõpilastele üldise täiustatud toksikoloogiliste madalikule, millele nad seejärel baasi isiklikku liini järelepärimise sondi sügavamale eksperimentide või riski / ohutuse hindamine, võttes valikainete ja / või projekti kursused.

Programmi ülevaade

* Võib olla muutuda

Semester 1

 • Põhimõtted toksikoloogia
 • Toksikokineetika-
 • Sihtelundi toksikoloogia
 • Histopataloogia ja kliinilise patoloogia

Semester 2

 • Katseloomateadus
 • Rakendused meetodeid, toksikoloogiliste teadus
 • Terviseriski hindamine

Semester 3

 • Global toksikoloogia jätkusuutlikus ühiskonnas
 • Reguleerivad toksilisuse testimine
 • valikainete kursused

Semester 3 ja 4

 • Lõputöö toksikoloogia

või

 • Projektitöö või valikainete kursused
 • Lõputöö toksikoloogia

karjäärivõimalused

Programm annab tugeva aluse karjääri toksikoloogia kas tutkijatohtorina või riski / ohutuse hindaja avalikus või erasektoris Rootsis või välismaal.

karolinska3

Konkreetsed sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad või kutsekraad samaväärne Rootsi bakalaureusekraad vähemalt 180 krediiti biomeditsiin, bioloogia, raku-ja molekulaarbioloogia, farmaatsia-, keemia, meditsiini, toitumise või biotehnoloogia.

Oskuste inglise keeles peaks olema dokumenteeritud rahvusvaheliselt tunnustatud testi, nagu TOEFL: Interneti-põhine (iBT) kokku skoor vähemalt 90 ja vähemalt skoor 20 kohta kirjalik test, paberil (PBT) kokku punktisumma on vähemalt 575 ja miinimum skoor 4.5 kirjalik test või IELTS (akadeemiline) koos kaubamärki tervikuna vähemalt 6,5 ja mitte bänd vähem kui 5.5; või muud dokumendid, mis vastavalt eeskirjadele tõendab samaväärsuse inglise 6 juures rootsi gümnaasiumis.

Valik

Valiku aluseks on üldine hinnang taotleja kvalifikatsiooni nagu varasemas hariduses, asjakohase töö ja / või teadustöö kogemus ja tahteavaldus. Soovituskirja ei pea.

Taotlejad Karolinska Institutet's Global magistriõppe programme palutakse täita CV vorm, mida kasutatakse valimise protsessi.

Kontakt Sisseastujale Office KI, kui teil on küsimusi, admissions@ki.se

Taotlus ja õppemaksud

Kui teil on kodakondsuse jooksul EL / EMP või Šveitsi, sa ei ole kohustatud maksma taotluse või õppemaksu.

Taotluse esitamise lõiv

900 SEK

Õppemaks

 • Kogusumma: 400 000 krooni
 • Esmane sissemakse: 100 000 krooni
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust Karolinska Institutetis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
400,000 SEK
Deadline
Võta kooliga ühendust
Open to applications 18 October 2016 - 16 January 2017.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Open to applications 18 October 2016 - 16 January 2017.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Open to applications 18 October 2016 - 16 January 2017.
End Date