Magistriõpe transport

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science kraadiga Transport Program South Carolina State University asub School of Engineering Technology and Sciences. Õppekava valmistab õpilasi mõista ajaloolisi, praegusi ja tulevasi suundumusi ja arenguid transpordisüsteemid interdistsiplinaarse perspektiivi. Lisaks õpilastele on valmis kujundada, analüüsida, rakendada ja hinnata uusi ja esilekerkivaid mõisteid, oskusi ja töökoha käitumist tegelemisel transport suureks süsteemi parandada elukvaliteeti kodanikele globaalselt, riiklikult, üleriigilise ja piirkonnast.

Interdistsiplinaarne Master of Science kraad Transport (MST) on planeeritud kooskõlastatult koostöö tugevaid jooksul Ülikooli tagada sobiv haridus, teadus ja praktilisi kogemusi lõpetajatele programm.

Koolibuss Transport Services Juhendajad / Managers Certificate Program

Suuremaid saavutusi 2004-2005 oli koostamine ja kinnitamine Koolibuss Juhendajad / Managers sertifitseerimine Lõuna-Carolina State Department of Education. Programm kiideti heaks Lõuna-Carolina State University Academic ja Graduate nõukogud. Programm koosneb kolmest osast: koolilõpetaja, bakalaureuse- ja Ameerika Ühendriikides. Lõpetaja kontsentratsioon komponent School Bus Transport Services Juhendajad / Juhid on mõeldud isikutele, kes on teeninud bakalaureusekraad või need, kes on tegutsemiseks kraad. Aastal bakalaureuse alaealise kontsentratsioon School Bus Transport Services Juhendajad / Managers programmi õpilane peab täitma nõutud kursuste, teenides minimaalne hinne "C" iga kursuse. Tunnistus programmi Lõuna-Carolina Koolibuss järelevalveasutuste / juhid on mõeldud isikutele, kellel on keskkooli diplom või samaväärne, kes soovivad tunnistuse kooli buss juhendaja / manager riigis Lõuna-Carolina.

Viimati uuendatud nov 2014

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

South Carolina State University has maintained a legacy of excellence in education. We have been home to generations of scholars and leaders in business, military service, government, athletics, educa ... Loe edasi

South Carolina State University has maintained a legacy of excellence in education. We have been home to generations of scholars and leaders in business, military service, government, athletics, education, medicine, science, engineering technology and more. Näita vähem