Õppekeel: inglise

Üha enam on oluline mitte ainult mõista traditsioonilise turunduse vallas, vaid ka olla kursis muutuvate tarbimisharjumuste dünaamiline ja keeruline turul.

Master of Science programmi turustamise ja tarbimise pakub eesrindlikku kursustel, mis keskenduvad rolli turustamise ja tarbimise tänapäeva ühiskonnas: selle kultuuri alused, globaalseid mõõtmeid ja jätkusuutlikkus. Õppekava ühendab loengud juhtivad teadlased turustamise eri valdkondades, samuti kohaldamise teooria praktilise turunduse probleemi.

See programm annab õpilastele analüütilised oskused domeeni turustamise ja tarbimise, mis võimaldavad neil jätkata edukat karjääri kogu maailmas.

Programmi kohta

Programm on suunatud nii poole õpilastele lõpetamist oma bakalaureuse kraadi ja üliõpilastele, kes soovivad registreeruda pärast omandada paar aastat töökogemust.

Keskendu mõista tarbijate maailmaturul

Tänu mitmesugustele tarbijate nõudmistele, turul on dünaamiline ja pidevalt muutuvaid - uute toodete käivitatud regulaarselt ettevõtted võistlevad tarbijate tähelepanu ja lojaalsus. Turundus ja tarbimise programm on ideaalne õpilastele, kes soovivad omandada teadmisi mõista tarbijaid - ala, mis on kriitiline edu mis tahes turul! Tarbija fookus on see programm annab üliõpilastele kriitiline teadmisi, selge eelis lõpetajatele teiste äri programmid. Mis maailmaturul lähtepunktiks ja rõhku konkurentsieelise ja säästvat tarbimist, pakub programm tipptasemel kursustel. Programm veelgi pakub ahvatlev õpikeskkond - mix üliõpilaste erinevate haridusliku taustaga, rahvusest ja töökogemusi rikastab uuringutes, samuti valmistab üliõpilasi ette edukat rahvusvahelist karjääri. Up-to-date, praktiline juhtudel kasutatakse ja analüüsitakse tihedas koostöös ülemaailmsete organisatsioonide ja kohalike ettevõtetega. International juhtiv turundus teadlased ülevalt järjestatud ärikoolides ka anda õpilastele võimalus osaleda valikainete kursused praegune temaatika.

Kohandada programmi vastavalt oma erihuvid!

Õpilastel on suurepärased võimalused, et kohandada programmi vastavalt oma erihuvid; olgu tarbimise arengut, jätkusuutlikkus, side-, äri juhtimine, turismi turundus, kunsti turunduse või logistika.

Teaduskonna maine turustamine ja tarbimine

Turundus Ülikooli Graduate School naudib maine üks parimaid Rootsis nii teadus saavutused ja klassiruumi õppemaksu. Programm pakub up-to-date kursused väga kogenud ja kvalifitseeritud õppejõud. Turundus on domineerivam valdkonnas jooksul ärijuhtimise School of Business, Economics and Law Göteborgis ja aastate jooksul tuhandeid rahulolevaid õpilased on omandanud turunduse teadus.

Karjäärivõimalused - suurepärase ettevalmistamise karjääri äris, avalikus sektoris või Ph. D. uuringud

Pärast lõpetamist Master of Science programmi turustamise ja tarbimise, õpilased saavad valida eri suundades, sõltuvalt nende domeenid huvi, st era- tööstuses või avalikus sektoris. Meie lõpetajad saavad endale juhtivatel kohtadel erasektoris, nagu -Äri arendaja -Brand Manager -Coorporate Brand koordinaator -Planner -Marketing / Kategooria Manager Lisaks programm pakub range akadeemilise õppekava, mis annab suurepärase ettevalmistamise Ph. d. uuringud ja - tulevikus - edukat karjääri akadeemiliste.

Turundus Ülikooli Graduate School tervitab teid liituma meie programmi ja soovib teile suurepärase õppeperioodi!

Kandideerimise tähtaeg:

Mitte EL / EMP kodaniku: 15. jaanuar EL / EMP kodaniku: 15. aprill

Vaata MSc

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
160,000 SEK
Kaks aastat. Kõrgharidus on Rootsis tasuta Rootsi ja EL / EEA õpilased (kaasa arvatud Šveits).
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non EU/EEA Citizens - 15th of January - Apply on www.universityadmissions.se
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU/EEA Citizens - 15th of January - Apply on www.universityadmissions.se
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU/EEA Citizens - 15th of January - Apply on www.universityadmissions.se
End Date