Magistriõpe uuringud tänapäeva Ladina-Ameerika (hispaania keeles)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Contemporary Studies Ladina-Ameerika (hispaania keeles)

  • Õppeaeg: 2 aastat
  • EAP: 120
  • Keel: English


Programmi kirjeldus


See aste eesmärk on koolitada spetsialiste spetsialiseerunud probleeme Ladina-Ameerika ja ehitamise uue teadusuuringute profiiliga Ladina-Ameerika piirkonnas vaatenurgast Vene "latinoamericanistica" kaalutakse erinevaid ajaloolisi trajektoore piirkonna riikidega ja selle praeguse poliitilise, majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise arengu.


Magistriõppekava eesmärk on lahendada teadmised keerulisi kultuurilisi ja ajaloolisi ehitus Ladina-Ameerika kaudu multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis soodustab mitmete lähenemisviiside, meetodite ja perspektiive.


Selleks, selle Magistriõpe on jaotatud võrgu Venemaa juhtiv ja rahvusvahelised akadeemilised institutsioonid, mis on laialdased kogemused ja pikk traditsioon Ladina-Ameerika uuringute eest eesmärgiga tekitada vedeliku vahetust õpetajate, õpilaste ja teadlaste omadega sarnased programmid ja instituutide Ladina-Ameerikas ja teistes piirkondades.


Magistriõppes analüüsib aktuaalseid probleeme Ladina-Ameerika arengu valguses kahest peamisest osast: poliitiline sotsiaal-ajaloolise arengu Ladina-Ameerika ja majanduse globaliseerumise ja raamimine iseloomustab kaasaegse arengu probleemid piirkonnas.


Selline lähenemine võimaldab leida keerulisem rida edusamme ja tagasilööke arendamise protsessi Ladina-Ameerikas, võimaldades integreeritud ja interdistsiplinaarse intensiivne suhted siseriiklike ja piirkondlike protsesside ja globaalne nägemus ulatuse selgitamist. Selles kontekstis Magistriõpe eesmärk täita järgmised eesmärgid:


• Koolitus õppejõudude, teadlaste ja spetsialiseerunud erialaspetsialistid mõistmist ja uurimist hetkeolukorrast Ladina-Ameerikas kui ka suhetes Venemaaga alates
multidistsiplinaarse perspektiivi.

• edendada terviklikku nägemust majandusliku, sotsiaalse, poliitilise ja kultuurilise protsesse piirkonna protsesse koostöös majandus- ja kaubanduskoostöö ja kultuurisuhteid, et arendada ja Venemaa vahel Ladina-Ameerika riigid.

• aidata kaasa põllu arutelu, kriitika ja ideede levitamise piirkonnas ja Venemaal, alates vahetust teadlaste, õpetajate ja õpilaste kaugusel
erinevate akadeemiliste institutsioonide sponsorluse ning osaleb selles programmis mestría.


Õpiväljundid


Magistriõppe pakub järgmist erialade järgi kaalutud koolitus profiili osalejad:

• Spetsialist majandusliku arengu, integratsiooni ja avaliku korra Ladina-Ameerika

• Spetsialist majandus- ja kaubandussuhted Venemaaga ja Ladina-Ameerika

• Ekspert ajalooline, poliitiline ja sotsiaalkultuuriliste Ladina-Ameerika


Karjäärivõimalused


Magistriõpe on akadeemiline ja professionaalne koostamise eesmärk eksperdid, kes suudavad töötada nii akadeemilises maailmas (uurija-professori) ning era- ja avaliku sektori institutsioonidele (kohalikud, osariigi mitmepoolsete) arendustööd seotud avaliku halduse, ettevõtluse, koostöö, sisserände-integratsiooni ja rahvusvaheliste suhete.


Vastuvõtutingimused


Master on suunatud spetsialistide Ladina-Ameerikast, kes on läbinud esimese astme kõrgharidus.

Viimati uuendatud Aprill 2016

Teave kooli kohta

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countr ... Loe edasi

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countries. Näita vähem