Magistriõpe vesiehitustöödel (me)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Science in Water Engineering (ME)

Tere tulemast Magistriõppes Vesi Engineering

Täiustatud magistriõppesse Vesi Engineering at Campus El Gouna, füüsilise filiaal TU Berlin Red Sea, pakub täitmata haridus peamiste sektorite integreeritud veeressursside juhtimine. Uudne programmi Water Engineering on sügavalt juurdunud pikaajalise traditsiooni TU Berlin, mis on mõeldud erinõudeid (pool-) kuivade riikide ja piirkondadega, näiteks põhjavee majandamise, vee / reovee puhastamise ja heitvee taaskasutamist. On edukat lõpetamist programmi, üliõpilane saab ametliku Magistriõpe Vesi Engineering TU Berlin.

Taust ja väljakutsed

Viimastel aastakümnetel, veevarud on tugevama surve alla, mis on põhjustatud vahe vajadust vee ja selle kättesaadavus nii selle kvaliteeti ja kvantiteeti. See on eriti probleemiks kuivades ja viljatutele piirkondades. Beyond traditsiooniliste sektorite, kus vesi on suur nõudlus, see nähtus on süvenenud kiiresti kasvava elanikkonna suurenenud põllumajandusliku maa niisutamiseks toidu tootmise, tugevdatud linnastumise ja kliimamuutuse. Sellest ülesaamiseks dilemma, veevarude haldamise, mis järgneb integreeritud ja interdistsiplinaarse lähenemisviisi laialdaselt ettepanek, sealhulgas säästva suutlikkust.

Nende küsimustega tegelemiseks, magistrikraadi programmi Water Engineering töötati keskenduda konkreetsetele nõuetele kuivade ja viljatutele riikide ja piirkondade valdkonnas hüdrogeoloogia, hüdraulika, vee jaotus, veepuhastus, vesi, reoveepuhasti, töödeldud vee taaskasutamist ja säästva veemajanduse.

Ülesanded ja eesmärgid

Programmi eesmärk on:

 • anda õpilastele lai, tehniline teadmistepagas vees seotud tehnika- ja loodusteaduste,
 • määrata keeruline väljakutseid veesektori kuiva kliimaga piirkondades,
 • arendada asjakohaseid akadeemilise ja teadusliku probleemi lahendamise strateegiaid,
 • õpetada õpilastele, kuidas töötada rahvusvahelises projekti meeskondade multidistsiplinaarsetel teemasid, et tegeleda vee säästval ja integreeritud viisil.

Kahe aasta jooksul täistööajaga, modulaarne põhinev programm loodi täiskohaga täita nõudeid Euroopa haridusministrite 1999 Bologna deklaratsioon Euroopa kõrgharidusruumi AREA.THE õppekava on korraldatud nelja põhivaldkonda teadmisi: Vesi ja reoveepuhastusjaama, Vesi Sciences, Hydro-tehnorajatiste, interdistsiplinaarsete uuringute ja kultuuridevahelise pädevuse, lõpetatud internatuuri ja magistritöö (120 krediiti kokku).

Kursused pakutakse peamiselt El Gouna, Egiptus. Kogemused välismaalt saadud kaudu ekskursioon, internatuuri ja fakultatiivselt keele kursused, mis toimub Saksamaal (2-3 kuud). Magistritöö võib teostada igal asukohast õpilaste individuaalne eelistus (6 kuud).

Uuring alad ja moodulid

Magistriõpe programmi Water Engineering on kaks aastat kestva, täistööajaga, täiustatud kraadiõppekursus. Enamik kursusi on toimunud El Gouna ülikooli Egiptuses. Õpilased veedavad teisel poolel Berliinis, erakordset võimalust kogeda Saksamaa põnev kapitali ja kursustest ülikooli peamine campus. Magistriõpe programmi Water Engineering on täielikult õpetatakse inglise keeles ja see hõlmab järgmisi põhilisi uuring valdkondades (I-VI):

(I) Water Treatment

 • Veevarustuse ja kanalisatsiooni I
 • Veevarustus II
 • Veevarustus II
 • Industrial reoveepuhastusjaama
 • Vesi korduvkasutamine Technology

(II) Vees Science

 • Vee keemia
 • Vesi Bioloogia
 • Engineering Hüdroloogia
 • Basic Hüdrogeoloogia
 • Rakendatud Hüdrogeoloogia
 • Field Hüdrogeoloogia

(III) Hydro-ehitus infrastruktuuri

 • Vesiehitus ja modelleerimine Hydrosystems
 • keskkonna Hüdraulika
 • Vesi ja kanalisatsioon Transport

(IV) interdistsiplinaarsete uuringute ja kultuuridevahelise pädevuse

 • Vesi Economics
 • Integreeritud Projekti I
 • Integreeritud Projekti II
 • kultuuridevaheline kommunikatsioon
 • Ekskursioon Saksa

(V) Praktika

 • Praktika

(VI) magistritöö

Peamised teabekeskuste õppekava on:

Peamised teabekeskuste õppekava on:

 • Tavalised ja täiustatud heitvee ja reovee, heitvee süsteemide, detsentraliseeritud sanitaarlahendusi veepaagid ja võrgustikud, reovee, muda kõrvaldamine ja vee taaskasutamist;
 • Engineering hüdroloogia, põhi, kohaldatakse valdkonnas hüdrogeoloogia, modelleerimine vee-ja keskkonnaküsimustega seotud süsteemid säästev uurimine veevarude, eriti põhjaveele;
 • Bioloogilised ja keemilised aspektid veekvaliteedi juhtimine, sealhulgas veeressursside kaitse;
 • Modelleerimine hüdro-süsteemid ja vesiehituse samuti vee ja heitvee transport;
 • Alused rahvusvahelise veeseadusi, majandus ja sotsiaal-majanduslikke aspekte vett;
 • Kaks projektijuhtimise plokid "Integreeritud veemajandus" (IWRM);
 • Pehme oskusi, kultuuridevahelist pädevust ja teadusliku töö;
 • Praktiline kogemus, sealhulgas töö laboris ja test seisab, õppekäiku, demo sait ekskursioonid ja tööstuse internatuuri.

Õppemeetodeid

Tegelemine jätkusuutlik lähenemine õpetamisele, tavapäraste meetoditega nagu loengud, seminarid ja füüsilisest isikust uuringud on lõpule integreeritud kursuste, õppekäiku, praktikume, integreeritud projektide ja tööstuse internatuuri. Et suurendada rahvusvahelist iseloomu programmi kõik kursused toimuvad inglise keeles. Klassid toimuvad poolt kehtestatud rahvusvaheliste professorid ja lektorid Technische Universität Berlin, kõik neist on spetsialiseerunud veega seotud valdkondades. Dotsenti võib ka laiendada teaduslikku ekspertiisi. See võimaldab püsiva integratsiooni tipptasemel rakendusuuringute käigus sisu.

Eksperimentaalne, Modeling või analüüsimine harjutused

Võrreldes loenguid kursused, kus õppejõud peamiselt õpetada õpilasi regulaarselt loeng istungid, integreeritud kursuste käsitleda teemasid erinevates metoodilisi vorme, alates eksperimentaalse, modelleerimist või analüüsida harjutused, juhtumiuuringute ja grupitöö esitlusi, et toetada tööturul osalemist.

Seminarid julgustada sõltumatu teadus- ja akadeemiliste uuringute ja süvendada õpilaste teadmisi konkreetsete teemade ja küsimustega.

Piiratud arv Õpilased ja väikeste Project Grupid

Loengud, harjutused, seminarid või õppekäiku antakse ülikoolilinnak kujul ploki kursusi. Töökoormus iga moodul hõlmab ka aega ja -järgse ettevalmistamisel ja eksami ettevalmistamiseks, mis saab läbi ise uuringuid või rühmatöö, sõltuvalt vastava kursuse. Kirjalik, suuline või samaväärne eksamid (nt esitlus, aruanne) on võimalik.

Lõpuks ulatusliku järelevalve ja individuaalset abi on tagatud mitmed teadusuuringute assistendid, piiratud arvu õpilaste ja väike projekt rühmad, samuti raamistiku kaudu kahe järelevalve koostööpartneritega.

Suurepärane Töötingimuste

Õpilased programm nautida head töötingimused, rohkelt uuringu ruumi, raamatukogu juurdepääsu TU Berlin peamine raamatukogu osakonnad raamatukogu ja suursaatkonnas Bibliotheka Aleksandria El Gouna.

Nad on juurdepääs ka IT-seadmete (PC tuba). Lisaks õppekäiku võimaldab õpilastel osaleda juhendamise ja saada teadmisi oma valdkonnas väljaspool ülikooli kontekstis. Praktiliselt orienteeritud uuring on tagatud töö state-of-the-art laboriseadmed (nagu AAS, ICP, HPLC, GC jne) ja kohtseadmeid (nagu Geoprobe) samuti töö test seisab ja piloot ühikut. . Et veelgi toetada üleminekut õpilaste teadmisi praktikas ja suurendada interdistsiplinaarsust vahetada, ühistu, praktiline projektid ellu viiakse koos õpilastega Energy Engineering ja linnaarengu osakondade raames integreerivat Project II, võimalik ka magistri- väitekirja.

Mille eesmärk on anda õpilastele teadmisi võimalike järgnevate tööhõive alates kohaliku rahvusvahelisel turul, tööstuse internatuuri võib täita igal rajatis või asutus, mis töötab valdkonnas vesiehitustöödel kõikjal maailmas.

Äri ja akadeemiliste võimaluste

Õpilased programmi antakse riiklik magistrikraadi Technische Universität Berlin Water Engineering. Nõudlus teadmistega insenerid koolitatud kasutamise ja innovatiivsete tehnoloogiate vee kasutamise, veepuhastus ja taaskasutamist, lisaks omandada pädevuse juhtida veeressursside mitmekülgne ja integreeritud viisil kasvab, eriti kuivade ja viljatutele piirkondades. Lõpetajad magistrikraadi programm on kvalifitseeritud töötama juhtivatel kohtadel kohaliku, piirkondliku, riikliku või rahvusvahelise jätkusuutliku vesiehitustöödel. Nad on võimelised töötama erasektoris, valitsusasutuste, valitsusväliste organisatsioonide, ühenduste ja konsultatsioonifirmad ja on ka kvalifitseeritud taotleda rahvusvahelist PhD programmid uurimisinstituutide, ülikoolide või tööstuses.

Rakendatakse kohe aastaringselt

Oleme eemaldanud fikseeritud taotluse perioodide meie kolme Master programmide Energia Engineering (EE), Urban Development (UD) ja vesi Engineering (ME). Programmid algavad kord aastas oktoobris. Nüüd võite taotleda järgmise tarbimist kuni kaksteist kuud ette.

Loodame, et see muutus kord oluliselt suurendada võimalusi meie tulevaste üliõpilaste leida sobiv stipendiumid, nii palju doonororganisatsioonid nõuavad mitu kuud töödelda rahastamise taotlused. Seega on soovitatav kõigile huvitatud õpilastel rakendada meie magistriõppe programme võimalikult varakult. Pärast läbivaatamisel ja heakskiitmisel oma taotluse dokumentide, väljastame aktsepteerimisakti, mida saab esitada stipendiumid pakkujad taotluse rahalise abi saamiseks.

Et vältida arusaamatusi oma taotluse, tahaksime rõhutada, et meie magistriõppe programme toimub El Gouna, Egiptus (kaks või kolm semestrit, sõltuvalt programmist) ja Berliini, Saksamaa (üks semester või ühe kuu ekskursioon, sõltuvalt programm). Õppemaksu meie kaheaastase magistriõppe programme ulatuda € 20.000. Täiendavat infot leiate meie KKK sektsiooni.

Application perioodid

Et suurendada taotlemise protsess on kolm erinevat kohaldamise ajaks.

Varasem rakendamine - kuni 28. veebruarini 2017
Esitatud taotlused hiljemalt 28. veebruariks 2017 vastatakse nii kiiresti kui võimalik Esialgne kiri nõustumisakti tingimusel, et kõik dokumendid (sh ärakirju) on tarnitud ja taotleja vastavust abikõlblikkuse kriteeriumidele. See protseduur toetab meie kandidaatide püüdlustes saada välisfinantseerimise või stipendiume.

Regulaarne - 1. märts kuni 31. maini 2017
Kõik dokumendid peavad olema esitatud ja ainult täielikud taotlused menetletakse. Eeldame taotlejad selle grupi korraldada oma rahastamise, sest see on raske saada mis tahes stipendiumi nii lühikese etteteatamisega.

Hiline taotlemine - 1. juuni kuni 31. augustini 2017
Pärast lõppu regulaarne kasutamine perioodil saate siiski taotleda meie magistriõppe programme kuni õpilaste arv iga programm on jõudnud. Kõik dokumendid peavad olema esitatud ja ainult täielikud taotlused menetletakse. Eeldame taotlejad selle grupi korraldada oma rahastamise, sest see on raske saada mis tahes stipendiumi nii lühikese etteteatamisega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers thr ... Loe edasi

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers three Master degree programs and furthermore great possibilities for science, research and development and events of all kind. Näita vähem
Berliin , El Gouna + 1 Rohkem Vähem