Magistriõpe ajaloo ja kultuuri alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

COVID-19 tõttu:

 • GRE / GMAT-i standardiseeritud testimisnõuded on valikulised kõigi magistriprogrammide jaoks.
 • See loobumine kehtib ainult sügisel 2020 siseneva klassi kohta
 • Inglise keele oskuse nõude täitmiseks peavad rahvusvahelised üliõpilased esitama endiselt TOEFL-, IELTS- või PTE-testide hinded.
 • Oleme veebipõhise konsultatsiooni jaoks alati saadaval.

Moodustage lugu.

Ajaloo ja kultuuri kraadiõppeprogramm on spetsialiseerunud kultuurilisele ja intellektuaalsele ajaloost, pannes erilist rõhku interdistsiplinaarsele tööle. Kuigi selle geograafiline fookus jääb Euroopast ja Ameerikast, rõhutab õppekursus teadmiste loomist ja levitamist globaalses kontekstis. Õpilased on koolitatud kaaluma erinevaid intellektuaal- ja kultuuriprobleeme, mis pakuvad kaasaegset tähtsust mitmetest distsiplinaarsetest perspektiividest.

Programmis rõhutatakse õpetajate koolitamist teadlaste kõrval ja mitteakadeemilise ning akadeemilise karjääri ettevalmistamiseks. Võimaluste, näiteks praktikate, seminaride ja õpikodade kaudu saavad õpilased saada täiendavat koolitust erinevates valdkondades, sealhulgas, kuid mitte ainult, kirjastamises, digitaalses meedias, muuseumikorralduses ja heategevuslikes organisatsioonides.

"Drewi professorid aitasid mul tõesti otsustada, millist ajaloolast ma tahtsin olla ja julgustas mind uurima ajaloo osi, mida ma ei oleks kunagi kaalunud. Näiteks dr Jonathan Rose'i kursus, Victorian Mind, ei keskendunud mitte ainult tuntud filosoofid Inglismaal Victorias, dr. dr. kaasas kunsti, teatri ja väljamõeldise uuringuid, et aidata meil mõista sel ajal toimuvaid poliitilisi ja kultuurilisi liikumisi. "

Emily Jelly G'12

Magistriõpe ajaloo ja kultuuri alal

Õppekavade komponendid

Historiograafia - seab õpilased mitmetele ajaloolistele lähenemistele erinevatel teemadel ja ajaperioodidel eesmärgiga mõista, milliseid küsimusi ajaloolased küsivad, ning erinevaid metoodikaid, mida nad kasutavad, et uurida seda minevikku, ajalooliste teoste kaudu, mis on kriitilised meie kollektiivse mõistmise ja historiograafilise vestlused ajaloolaste vahel ja nende vahel.

Metoodika - hõlmab metoodilisi ja / või teoreetilisi lähenemisi ajaloos või mõnest muust distsipliinist, teoreetiliste tekstide kaudu ning seda teooriat kasutavate teadlaste tööd.

Ekstradistsiplinaarsus - arendab teadmistepõhise väljavaate, kirjanduse ja meetodite tundmist väljaspool ajalugu.

Teadusuuringud - arendab ajalooliste stipendiumide meetodeid, näiteks arhiivitööd, esmase allika analüüsi ning väitekirja ja argumentide väljatöötamist, mille tulemusena koostatakse avaldatav paber ja mida toetatakse tihedas koostöös teaduskonna liikmetega, kellel on selle valdkonna asjatundlikkus.

Vastuvõtutingimused

 • Alusta tingimusi: sügisel
 • Tähtaeg: 1. veebruar
 • Laiendatud MA: Rolling pärast 1. veebruari
Taotlemise nõuded
 • Magistriõppes on bakalaureusekraad akrediteeritud asutuses
 • Täidetud avalduse vorm
 • Ametlikud ärakirjad kõigist kõrgkoolidest
 • GRE skoor (nõutav doktorikraadile, vabatahtlik MA-le)
 • Isikliku avalduse
 • Akadeemiline kirjutamise näidis
 • Kaks soovituskirja
 • 35 dollari taotluse tasu
Rahvusvahelised kandidaadid

Kutsume teid ühinema Drew'i rahvusvahelise kogukonnaga, kus osalevad maailma kodanikud, kes on kümneid riike üle maailma.

Idee õppida teises riigis on põnev. Me teame, et see võib tunduda ka valdav, kuid me oleme siin selleks, et teid protsessi kaudu aidata. Palju vajalikku teavet on siin, kuid ärge kartke meiega ühendust võtta, kui teil on küsimusi või vajate rohkem tuge.

Täiendavad rakenduseeskirjad

Pakkuda toetavaid rakendusmaterjale

Lisaks kõigi eriprogrammide rakenduse materjalide esitamisele peavad rahvusvahelised üliõpilased esitama täiendavaid dokumente, mis aitavad hinnata teie kandidaatide kandideerimist.

 • TOEFL või IELTS skoor
  • Rahvusvahelised taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel ja kes on saanud bakalaureusekraadi välisriigi ülikoolist, isegi kui inglise keel oli õppekeel, peavad esitama TOEFL- või IELTS-skoori. Data Analytics programmil on miinimumnõuded: TOEFL - 80 koos 18 alamhinnaga / IELTS - 6.5 ja 6,0 alamhinnaga. Need hinded peavad olema kehtivad 2 aasta jooksul alates semestrist, mida te taotlete.
  • Kasuta koodi 2193, osakond 21
 • TOEFL Waiver
 • Taotlejad, kes on täitnud eelneva kraadi akrediteeritud asutuses, kus inglise keel on õppekeel, võivad taotleda loobumist.
 • Skripti hindamine
 • Taotlejatel soovitatakse NACESi liikme volikirja hindamise teenuse organisatsioonilt hinnata rahvusvahelisi ärakirju.

Praktika

MA ja doktorantide üliõpilased programmid võivad valida internatuuri kutsealases kontekstis, kus ajalugu ja kultuur pakuvad täiendavaid teadmisi, nagu muuseumid ja raamatukogud või spetsialiseerunud kirjastajad, sihtasutused või ettevõtted.

133752_MeetWithUs.jpg

© Drew University

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies ... Loe edasi

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies and Drew Theological School. Be they teachers, poets, doctors, ministers, scholars, community leaders, activists or lifelong learners, graduates of Drew’s professional and academic graduate programs have a humanistic, creative and ethical way of thinking and working. Näita vähem