Mõeldes uuringutele ja karjäärile kliimamuutustest, ilmaennustustest või keskkonnaprobleemidest? Meie MSc programm võimaldab teil kohandada oma õpinguid ja rakendada oma teadmisi matemaatika, füüsika ja keemia, et mõista atmosfääri ja ookeanid.

Selle interdistsiplinaarse programmi kaudu saate laialdase arusaamise sellest, kuidas füüsikalised ja keemilised protsessid mõjutavad Maa kliimat ja kuidas me selgitada seoseid inimtegevuse ja kliimamuutuste vahel.

Esmaklassiline haridus ja tihe seos esmaste uuringutega:
Need kaks aastat täiskoormusega õpinguid (120 ainepunkti *), mis põhinevad Meteoroloogia osakonna laiaulatuslikel teaduslikel teadmistel, pakuvad teile võimaluse spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu klassikaline dünaamiline meteoroloogia, atmosfääri füüsika, atmosfääri keemia, keskkonnauuringud ja okeanograafia.

Stockholm University on üks kõrgelt hinnatud tipptasemel ülikoole maailmas, kellel on tihe seos hariduse ja käimasolevate osakondade uurimistegevuse vahel. Seetõttu on kõik meie õpetajad oma valdkonna teadlased.

Tuttav ja dünaamiline õpikeskkond: õppides seda üsna väikest osakonda, võtate varsti tähele, et õpilaste ja õpetajate vahel on väga tuttav kultuur. Uuringud on erinevad ja loenguid segatakse katselaboratoorsete töödega nagu ilmastikuolud ja kliimale modelleerimine, osooni väliuuringud ja vaatlused meie kliimaseadmetelt.

* Rootsi krediidisüsteem on kooskõlas Euroopa standardiga ECTS. 30 ECTS on võrdne täiskoormusega õpingute ühe semestriga.

Programmi struktuur

Paljude valikainete kursused võimaldavad teil välja töötada individuaalne õppekava koos juhendajaga nõustajalt. Kõik kursused on aluseks osakonna läbiviidud teadustegevuses, mis pakub kindlat teaduslikku baasi, sõltumata sellest, millist spetsialiseerumist eelistate. Lisaks sellele on vabatahtlik kasutada 30 ainepunkti kursustel mõnes teises osakonnas, ülikoolis või praktika kaudu väljaspool ülikooli. Teie õpingute lõppeesmärk on kraadiprojekt, kus te iseseisvalt plaanite, teostate ja esitate uurimisprojekti ühe teadustöötaja järelevalve all. Viimaste magistriõppeprojektide ettepanekute ja magistritöö näited.

Meteoroloogiaalastest teadmistest puuduvad üliõpilased bakalaureuseõppes on sissejuhatav kursused. Need on kohustuslikud ja kuuluvad magistriprogrammi esimeses semestris.
  • Meteoroloogia I, 15 ainepunkti - atmosfääri termodünaamika, kiirguse ja keemia alused
  • Meteoroloogia II, 7,5 krediiti - dünaamilise meteoroloogia põhitõed

Karjääri väljavaated

Ühiskonna muutuvas kliimaga seotud probleemide tõttu vajavad kvalifitseeritud teadmised tööturu erinevaid sektoreid. Oma magistriõppega atmosfääriteaduses, okeanograafias ja kliimas on teie töövõimalused ulatuslikud. Doktoriõppe võimaluse kõrval töötavad meie lõpetanud üliõpilased meteoroloogiates, Rootsi relvajõududes, ilmastiku teeninduses, tööstusharudes ja kohaliku, riikliku ja ülemaailmse tasandi ametiasutustes.

Stipendiumid ja rahastamine

Stockholm University stipendiumikava on suunatud eriti kvalifitseeritud üliõpilastele, kes tulevad väljapoole ELi / EMP / Šveitsi riike ja kellel on kohustus õppemaksu tasuda.

Rootsi Instituudi õppetöö stipendiumid sihivad teatud maade kõrgelt kvalifitseeritud õpilasi. Stipendiumid antakse magistriõpingutele Rootsis, alustades sügisest ja katavad nii elukalliduse kui õppemaksu.

Samuti soovitatakse teil uurida, millised stipendiumid on teie ülikooli, valitsuse või rahvusvaheliste organisatsioonide kaudu saadaval.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad füüsikas, meteoroloogias, okeanograafias või loodusteaduste bakalaureusekraadides vähemalt 90 ainepunktiga füüsikalis-matemaatika valdkonnas, sealhulgas vähemalt 30 ainepunkti matemaatika ja 30 ainepunkti füüsikast.

Rootsi keskkooliõppega samaväärsed teadmised inglise keelt B / inglise keeles 6.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud November 2, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
ELi mittekuuluvad / EMP üliõpilased. ELi / EMP kodanikud ei pea tasusid maksma.
Deadline
jaan 15, 2020
First admission application deadline. 15 April second admission application deadline.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
Juuni 30, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
First admission application deadline. 15 April second admission application deadline.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
First admission application deadline. 15 April second admission application deadline.
End Date
Juuni 30, 2021