karjäärivõimalused

Automatiseerimistehnoloogia ja tööstusliku infotehnoloogia magistriõppes kujundatakse spetsialistid, kes suudavad arendada uute tehnoloogiate potentsiaali tööstustootmises alates täiustatud automatiseerimissüsteemide projekteerimisest ja arendamisest kuni taimeinfo juhtimissüsteemide kavandamiseni, järelevalve ja keerukas kvaliteedikontroll, pöörates erilist tähelepanu info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate kasutamisele sellistes tööstusharudes kõigil tasanditel.

Selle magistriõppe lõpetajad on nendes valdkondades tunnustatud eksperdid ja võivad oma kutseoskusi teostada tööstustootmisettevõtetes, inseneriteaduses või tehnoloogiapõhistes ettevõtetes, kus on tõeline nõudlus selle profiiliga spetsialistide järele piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil .

Masteri disain tagab kõrgkoolituse kõikides ainevaldkondades, võimaldades samal ajal automatiseerimise või järelevalve erikursust, olenevalt õpilase vajadustest või huvidest.

Automatiseerimise erialal omandab õpilane spetsiaalse täiendõppe eriti keerukate automatiseerimissüsteemide analüüsimiseks ja projekteerimiseks või sisaldab piiranguid turvalisuse, kättesaadavuse ja töökindluse valdkonnas.

Järelevalve erialal omandab üliõpilane spetsiaalse täiendõppe mõõtmistehnikate rakendamisel, modelleerimisel ja andmete analüüsimisel tööstuslike protsesside järelevalves, viivitamatult rakendades tööstuse kontrolli ja kvaliteedikontrolli.


õppekava

Master õpetatakse kolme semestri (90 ECTS ainepunkti), kasutades esimesi kahte õpilaste koolitust vajalike teemade ja kolmanda kohustusliku praktikakohtade lõpuleviimiseks sektoris asuvas ettevõttes (12 ECTS ainepunkti) ja magistriõppe lõplik projekt (18 ECTS ainepunkti), mis eelistatavalt muutub sellel teemal töötamise ajal internatuuri. Nagu ülejäänud kraadid, kohaldatakse Masteri Oviedo Ülikooli püsivuse eeskirju, mis on huvitatud kõigist, kes soovivad seda osaleda.

Käesolev uuringukava asendab MAIIND 2012. aasta kava, mis kehtib kursuste 2012/2013 ja 2017/2018 vahel.

Magistriõpe korrektseks järelkontrolliks on soovitatav, et õpilased saaksid oma klasside jooksul oma tavaliste turunäitajatega sülearvuti. Samuti on soovitatav, et õpilased saaksid õppida enne C-klassi või sarnase keele vastuvõtmist samaväärse tasemega, mis saavutatakse ühe semestri jooksul antud teemavaldkonnas.

Moodul 1: täiendusõpe

Põhiosa sisu, mille moodustavad mõlemad 3 ECTS õppeained, millest õpilane õpib 4 sõltuvalt nende sisseastumisprofiilist ja Masteri Akadeemilise Komitee äranägemisel. Selle mooduli õpetamise eesmärgiks on anda üliõpilane põhioskusi, mis võimaldavad tal ilma raskusteta ülejäänud Masteri moodulitega tegeleda.

 • Reaalajas süsteemid
 • Automatiseerimine
 • Pilditöötlus
 • Tööstus side
 • Digitaalne signaalitöötlus
 • Programmeerimine, algoritmid ja andmestruktuurid
 • Protsessi juhtimine

Moodul 2: INSTRUMENTAL

Koosneb mitmetest teemadest, mis moodustavad teadmistebaasi, millel põhineb põhiosa kapten, ja keskendub kõige asjakohasemate tehnoloogiate abil probleemidele. See koosneb kolmest õppeainest 6 ECTS ühest kohustuslikust iseloomust,

 • Automatiseerimissüsteemide analüüs ja rakendamine
 • Arenenud reaalajas ja sisseehitatud süsteemid
 • Arukad tööstussüsteemid

Moodul 3. ADVANCED

See 18-ECTS-i moodul on suunatud üliõpilastele vajalike oskuste omandamisele keskmise või suure keerukusega globaalsete lahenduste kujundamisel ja arendamisel ning kapteni valdkonnas innovatsiooniprojektidega töötamiseks. See koosneb järgmistest teemadest:

 • Systems Engineering, 6 ECTS
 • Süsteemide integreerimine, 6 ECTS
 • Taimed ja tööstusprotsessid, 3 ECTS
 • Teadus-, arendus- ja uuendustegevus, 3 ECTS.

Moodul 4: Spetsialiseerumine

See moodul koosneb valikuliste teemade komplektist, mis on suunatud üliõpilase täiendavale koolitusele magistriõppe temaatilistes tuumades või nendega seotud teemadel, mis võimaldavad tal oma kujundavat profiili personaalselt lõpule viia. Kõik teemad eeldavad koormat 6 ECTS ja õpilane peab valima neist 2, et õppida moodulit moodustavat 12 ECTS-i. Need teemad on:

 • Täiustatud automatiseerimissüsteemid
 • Täiustatud robootika
 • Täiustatud arvutite nägemine
 • Andmete analüüs ja visualiseerimine
 • Energiatõhusus ja rajatiste tehniline haldamine

Moodul 5: ÄRIÜHINGU TEGEVUS

Selles moodulis on 12 ECTS ainepunkti, õpilased töötavad tõelistes probleemides, mis on seotud automatiseerimise ja tööstusliku arvutiga. Selleks osalevad meie keskkonnas tegutsevad ettevõtted, kes pakuvad välja konkreetsed projektid, mis võimaldavad õpilastel omandatud oskusi arendada, omandades selleks selleks praktilise režiimi.

Moodul 6: MASTERI LÕPPTÖÖ

(Vt BOPA NUM 125 artikli 1. juunist 2010, milles täpsustatakse Oviedo Ülikooli nõukogu nõukogu 30. aprilli 2010. aasta kokkulepe, millega kiidetakse heaks tööde ettevalmistamise ja kaitsmise määrus magistriõpe Oviedos Ülikoolis.)

Magistritöö kestab 18 ECTS ja koosneb rakendusprojekti läbiviimisest magistriõppes täheldatud tehnoloogiate valdkonnas sellisel viisil, et nad sünteesiksid ja integreeriksid eri ainete omandatud pädevused. Seega peab lõplik kaptenprojekt tagama pädevuste omandamise asjakohasel viisil.


Ligipääs nõuded

Iga isik, kellel on ametlik Hispaania ülikoolikraad või EHEA kõrgharidusasutuse väljaantud diplom, mis annab riigile õiguse anda ametlikku magistrikraadi. Välisriigi kvalifikatsiooniga üliõpilased (väljaspool EESSi) võivad samuti omandada selle magistriõppe tunnistuse või ilma homologatsioonita tingimusel, et koolituse tase on samaväärne kraadide nimetustega ja lubab väljastanud riigil saada ametlikke magistriõppeasutusi.

See magistrikraad on suunatud tööstuse, telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia haru lõpetanutele, samuti selle valdkonna kogemustega spetsialistidele.

Kõige sobivamad tuluprofiilid on:

 • Õppejõud ja magistrikraad, kelle õppekavad tagavad tööstusliku haru üldiste väljaõppeoskuste omandamise (tellimus CIN / 351/2009) ja mis pakuvad automatiseerimise ja protsesside juhtimisega seotud spetsiifilisi tehnoloogiaalaseid pädevusi.
 • Õppejõud ja magistrikraad, kelle õppekavad tagavad telekommunikatsiooni filiaalile ühised põhikoolitusalased oskused (tellimus CIN / 352/2009) ja mis pakuvad tehnoloogia automatiseerimise ja protsesside juhtimisega seotud spetsiifilisi oskusi.
 • Õppejõudude ja magistrikraad, kelle plaanid on kooskõlas põhikoolituse ja arvutiteaduse valdkonna ühiste pädevustega, ja universaalsete ülikoolide peasekretäri 8. juuni 2009. aasta resolutsiooniga, millega Ülikoolide nõukogu, kus soovitused on kehtestatud, et ülikoolid esitaksid aruannete avaldused ametlike kraadide kohta infotehnoloogia, arvutitehnikateaduse ja keemiatehnoloogia valdkonnas.
 • Tööstusinsener (RD 921/1992).
 • Arvutiinsener (RD 1459/1990).
 • Telekommunikatsiooni insener (RD 1421/1991).
 • Industrial Electronics Industrial Industrial Engineer (RD1403 / 1992).
 • Arvuti süsteemide insener (RD 1461/1990).
 • Muid ülikoolikraadi saabusid ka üliõpilased, kui nende eelnev koolitus sobib magistri sisu õigeks jälgimiseks. Akadeemiline komitee vastutab selle aspekti üle otsustamise eest, mille kohta saate taotleda lisakatseid, sertifikaate ja aruandeid, mida peate asjakohaseks.


Modaalsus: kohapeal

Tundi: esmaspäevast reedeni kella 9.00 kuni 13.30

Õppetäpsus: Gijóni tehnikakõrgkool

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 18 kursust University of Oviedo -is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
31 EUR
30,65 eurot / EHEA üliõpilastele ja 60,14 eurot krediidi kohta mitteresidentidest välismaalastest õppuritele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date