Magistriõpe biotehnoloogia tervishoiuteaduste valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Tervishoiuteaduste biotehnoloogia magistriõpinguid läbiviidavate õpingute tsükkel pakub üliõpilastele eriala, mille eesmärk on täiendada geneetika ja biotehnoloogia, bioloogia, tervishoiu, Biokeemia, keemia ja sellega seotud väljaõpe, pakkudes üksikasjalikku ja ajakohastatud teaduslikku ja tehnilist koolitust, sealhulgas biotehnoloogia ja geneetika valdkonna kõige arenenumat tehnoloogiat terviseanalüüsi ja diagnostika jaoks.

Selle teise tsükli eesmärk on omandada spetsiifilised teoreetilised ja tehnilised pädevused ülalnimetatud valdkondades, mis võimaldavad kõrgemate tehnikute koolitust magistrikraadiga, mis lisaks siseriiklikule on võimeline ka Euroopa tööturgu integreerima.

Ajakava

Teine tervishoiuteaduste biotehnoloogia tsükkel alustab nädala tegevust alates 10. kuni 14. oktoobrist avaldatava aja järgi. Tegevused toimuvad päevade ajal, mis on keskendunud neljapäeviti ja reedeti.

Eluiga

2 aastat

ECTS

120

Professionaalsed väljapääsud

Tervishoiuteaduste biotehnoloogia magistriõppes on tehniline ja erialane spetsialiseerumine vanemate tehnikute praktiseerimiseks tervise ja tervise diagnoosimise valdkonnas kaasaegses kohtuekspertiisi geneetikas, genotüpiseerimises, vähi geneetikas, histopatoloogias ja immunogeneetikas, DNA-tehnoloogias ja geenitehnikas , diagnostilised biotehnoloogiad ja terapeutilised nanobiotehnoloogiad jne koos klassikaliste analüütiliste meetoditega.

Seda tegevust võib kasutada näiteks:

  • Avalike või eraõiguslike haiglate laborid;
  • Kliinilise analüüsi laborid;
  • Kõrgkoolid ja kõrgkoolid;
  • Biotehnoloogia, farmaatsia- ja biomeditsiinitööstus;
  • Haridusasutused, teadusuuringud ja tehnoloogiaarendus.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situa ... Loe edasi

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situada numa região em desenvolvimento, fomenta o empreendedorismo, em estreita relação com a comunidade, seus organismos, instituições e tecido empresarial, aprofunda o conhecimento científico, desenvolve tecnologia e promove a inovação, procurando responder aos problemas e desafios de âmbito global, nacional e regional. Näita vähem