DIGITAALSETE MEEDIA KUNSTI MAADI OLULISED HÜVITUSED

  • Ülevaade meediast ja kommunikatsioonist domineerivatest teooriatest;
  • Praktilised oskused kommunikatsiooni haldamisel organisatsioonides ja ettevõtetes;
  • Ülevaade meediatööriistade ja nendega seotud tegevusvaldkondade viimastest arengutest;
  • Kuidas globaalsed organisatsioonid strateegiliselt levitada ja oma algatusi hinnata;
  • Šveits on dünaamiline ja mitmekultuuriline õpikeskkond.

Profiil

Magistriõpe digitaalses meedias (MA-DM) on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud karjäärivõimalustest suhtlemises. MA-DM pakub põhjalikku ülevaadet tänapäeva meedias ja kommunikatsioonides esinevatest probleemidest ja väljakutsetest: milline on kommunikatsioonijuhi roll? Kuidas saab uus meedia kujundada meediamaastikku? Kuidas saavad organisatsioonid ja üksikisikud tõhusalt edasi areneda globaalses ja mitmekultuurilises keskkonnas?

MA-DM PROGRAMMI ANDMED

Kalender:

MA-DM programmil on neli alguskuupäeva: september, november, märts ja mai.

Sisu:

Digitaalõppe magister muudab lisaks digitaalse meedia magistriõppele ka noori spetsialiste, kellel on teooria ja praktika kursused tulevikus: suhtlemise ja meediateooria, kultuuridevahelise suhtlemise, ajakirjanduse ja ajakirjanduse, kommunikatsiooni, multimeedia, juhtiv kommunikatsioon ja rahvusvaheline turundus. Magistriõpe digitaalmeedias koosneb 14 kursust üle ühe aasta.

Teaduskond:

Šveitsi IUG õppejõud on rahvusvaheliselt kogenud, praktilise orientatsiooni ja keskendunud õpetamisele. Õppejõud on üliõpilasel keskendunud ja pühendunud stimuleeriva õpikeskkonna edendamisele.

Õppimine Šveitsis: Genf kuulub maailma tõeliselt "rahvusvaheliste" linnade valitud rühma, muutes selle ideaalseks kohaks rahvusvahelise meedia ja kommunikatsiooni uurimiseks. Lisateave Genfis õppimise kohta.

RAHVUSVAHELINE VÕRGU

The International University in Geneva on loonud tugeva võrgustiku, arendades välja 17 ülikooli vahetusprogramme. Lisateave meie rahvusvahelise võrgu kohta.

OMA KARJERIMINE MA-DM-ga

MA-DM lõpetanud on juhtinud ja haldanud kommunikatsiooni- ja meediaprojekte rahvusvahelistele ettevõtetele, valitsustele ja rahvusvahelistele organisatsioonidele.

Karjäärinõustamine: The International University in Geneva pakub nõustamist, et aidata õpilastel oma karjääriotsuseid. The International University in Geneva pakutakse õpilaste abistamiseks karjäärinõustamist.

MA-DM LUBAMINE

Taotlege online-programmi MA-DM jaoks: täitke taotlusvorm.

MA-DM sisenemise nõuded: üliõpilased, kes taotlevad magistrikraadi digitaalmeedia programm, peavad esitama mitu dokumenti. Vaadake vastuvõtutingimusi.

MA-DM TUITSUMAKSUD

The International University in Geneva , Šveitsis, on 360000 Šveitsi franki digitaalse meedia lõpetaja magistriõppe programmi jaoks. Lisateavet õppemaksude kohta. Tasud sisaldavad õppematerjale, juhtumeid ja õpikuid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust The International University in Genevais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
36,400 CHF
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date