Magistriõpe ehitustehnoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Ehitustehnoloogia magistriprogramm pakub terviklikku akadeemilist ja erialast haridust mitmesugustes tsiviil- ja ehituslikes valdkondades.

Tsiviilehitus mängib võtmerolli ohutute ja tervislike ehitiste loomisel. Energiatõhususe ja jätkusuutlikkuse globaalsete vajaduste ühendamine hea elukeskkonna omadustega eeldab teoreetilisi mõistmisi, erialaseid oskusi ja laiapõhjalist perspektiivi.

Ehitustehnoloogia magistriprogramm tegeleb rajatiste, näiteks ehitiste ja sildade projekteerimise, ehitamise, kasutamise ja hooldusega. Programm pakub oma nelja peamist teemat - ehitustehnikat, ehitiste töövõimet, ehituse juhtimist ja mineraalipõhiseid materjale - pakkudes teadmisi ja oskusi tulevasteks karjäärideks tööstuses, teadusuuringutes, hariduses või valitsusasutustes. Teie individuaalsete valikute põhjal võite spetsialiseeruda sellistele teemadele nagu siseõhu kvaliteet, remont ja hooldus, tuleohutuse tehnika, energiatõhusus ja ehitusteenused.

Alates 2018. aastast pakume spetsiaalset kursuste gruppi pealkirjaga Struktuurid ja arhitektuur, pakkudes seeläbi ainulaadset võimalust inseneri- ja disainiõppe integreerimiseks.

Programm püüab välja töötada tööeluoskusi: analüütilist ja kriitilist mõtlemist; multidistsiplinaarne koostöö; teabevahetust teaduslike ja tehniliste spetsialistide jaoks. Professionaalne eetika ning sotsiaalne ja keskkonnaalane vastutus on hariduse lahutamatu osa.

Õppekava

Programm hõlmab kuut kursust (kokku 30 ainepunkti) ühisõppimist, mis moodustavad esimese aasta sügisperioodi. Pärast esimest õppetundi valite ehitustehnoloogia eriala või - kombineerides erinevate valdkondade kursusi - koguge laiemaid teadmisi ehitusprojektidega seotud insenerirajatistest.

Tehnilisi teadmisi süvendatakse, valides programmi 6 kursust (30 ainepunkti) programmi pakutavatest kursuste pakettidest. Uuringute sünteesi või spetsialiseerumist saab veelgi tugevdada 30 ainepunkti valikainete uuringutega, mis võivad sisaldada õppekavas pakutavaid kursusi või muid Aalto University kursusi. Spetsialiseerumiseks otsijatele on saadaval ka eelnevalt määratletud kursuse paketid.

Karjäärivõimalused

Kuna ehitiste ehitamiseks ja hooldamiseks on vaieldamatu vajadus ehitusinseneride järele, on ehitustehnoloogia lõpetanud spetsialistide jaoks loomulik nõudlus. Pärast kooli lõpetamist on õpilased tavaliselt ehitustehnoloogia valdkonnas töötanud projekteerimise, ehituse, projekti- ja uurimistööga seotud ülesannetes. Hilisemates etappides võivad töökohustused olla sageli seotud nõustaja, administraatori, juhi või vanemteaduri rolliga. Kui nad pole füüsilisest isikust ettevõtjad, võib leida suure hulga võimalikke tööandjaid: riiklikke ja rahvusvahelisi ehitusettevõtteid ning ka ehitusmaterjalide tööstusi. Positsioonid eksisteerivad ka avalikus sektoris, nt avaliku halduse, keskkonnaorganisatsioonide ja institutsioonide, näiteks ÜRO-s.

Vastuvõtutingimused

Aalto University õpilaste valikuprotsess on konkurentsivõimeline ja paberkandjal põhinev. Aalto University vastuvõtuteenistuste poolt läbi viidud abikõlblikkuse kontrolli läbiviimise taotlused viiakse läbi kooli programmi konkreetse akadeemilise hindamise käigus.

Akadeemilise hindamise kriteeriumidena kasutatakse järgmist:

 • Ülikool / kõrgkool; tunnustatud hariduse ja teadusuuringute kõrge kvaliteedi eest.
 • Uuringute aste ja asjakohasus; sobivad väga hästi või suurepäraselt uuringuvõimalusega.
 • Akadeemiline esitus; peavad olema peamiselt väga head või suurepärased.
 • Motivatsioon ja pühendumus programmile; peaks olema õppevõimalusega selgelt seotud.

Lisadokumendid

Programm nõuab järgmisi kohustuslikke dokumente:

 • motivatsioonikiri
 • cv

Motivatsioonikiri

Näpunäited motivatsioonikirja kirjutamiseks

Magistriõppe sisseastumised insenerikoolis 2020

Motivatsioonikiri on teie taotluse oluline osa. See annab teile võimaluse esitada asjakohast teavet, mida mujal rakenduses pakkuda pole.

Näited küsimustest, mida motivatsioonikirja kirjutamisel silmas pidada:

 • Miks kandideerite magistriõppesse?
 • Mida loodate magistriõppes õpingutest saada?
 • Miks arvate, miks olete selle magistrantuuri jaoks õige inimene?
 • Kuidas toetab teie varasem haridus, töökogemus, teadmised ja oskused teie edu magistriõppes?
 • Kirjeldage oma ametialaseid eesmärke. Mis te arvate, kas magistriprogramm, kuhu kandideerite, toetaks teie kutsealase profiili arendamist?
 • Millises valdkonnas tahaksite tulevikus töötada? Millist karjääri te plaanite?
 • Miks soovite õppida Aalto University ja Soomes?
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem