Magistriõpe elektrienergia alal: elektrotehnika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Elektrotehnika on rahvusvaheline õppekava, mis annab põhjalikke teadmisi elektritehnoloogiate, muundurite ja elektriajamite, elektriliste ja elektrooniliste andurite ning mõõtmiste kohta. Samuti pakutakse elektrienergia süsteemide analüüsi ja juhtimise põhielemente, sealhulgas aktiivse jaotusega arukate võrkude (arukate võrkude) teemat, majanduse ja energeetikaettevõtete juhtimise tipptasemel sisu.

Elektriinsenerid on elektrienergia tootmise, edastamise ja kasutamisega seotud teaduslike ja tehniliste teadmiste ning multidistsiplinaarse tehnilis-teadusliku kultuuri hoidla, mis muudab nad eriti mitmekülgseks professionaaliks. Töövõimalused on mitmekesised ja omandatud ettevalmistused võimaldavad tal mängida võtmerolli tööstus-, tehnoloogia- ja keskkonnatehnika valdkonnas.

Vastuvõtutingimused

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid. Üksikasjalikku teavet kandideerimise, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/Electrical/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem