Ülevaade

Omandatud pädevused ja teadmised võimaldavad programmi kaptenitel luua elektritarneid pakkuvaid uusi ettevõtteid, rakendada strateegilisi energeetikaprojekte, teostada elektrotehnika ja muude tööstusettevõtete tarne-, juhtimis-, planeerimis- ja strateegiliste osakondade uurimis-, projekteerimis-, tootmistehnoloogilist tööd. projekteerimisorganisatsioonide, teaduslike uurimisinstituutide ja laboratooriumide projekteerimisel uusi energiavõimalusi.

Miks @KTU?

Tugev teadusvaldkond

Tugev osalemine uuringutes ergonoomiliste süsteemide, mikro-võrkude ja intelligentsete elektrisüsteemide, energiaandurite jms jätkusuutliku keskkonna valdkonnas

Tihe koostöö tööstuspartneritega

Suurepärased sidemed kohaliku elektrienergiaga (Litgrid, Lietuvos energija, ESO) ühisettevõtte, koostöösuunalise uurimistöö ja tööhõivega.

Magister

Master-mudel pakub kas meistriteosena spetsialiseerumisse või tugevdab juhtimis- / interdistsiplinaarset oskust, valides individuaalse karjääri jaoks vajalike oskuste kogumi.

Karjäär

Üliõpilase pädevus:
- teadmised töörežiimide kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete põhimõtete, energiasüsteemide korraldamise ja juhtimise kohta;
- elektrienergia tootmise, ülekande- ja jaotustehnoloogiate uute ja jätkusuutlike põhimõtete analüüs ning nende kasutamise võimaluste hindamine;
- energiaprobleemide tuvastamine ja hindamine, lahenduste pakkumine;
- Energiasüsteemide projekteerimine ja juhtimine, taastuvate energiaallikate tõhus kasutamine elektri ja soojusenergia tootmisel, edastamisel ja kasutamisel.

Õpilase oskused:
- oskab planeerida ja juhtida jaotusvõrkude ja -ettevõtete energiamajandust, kavandada ja kasutada elektri- ja soojusenergia varustussüsteeme ning lahendada finantsülesandeid;
- oskab teha tehnilisi otsuseid eetika, sotsiaalsete normide, keskkonnakaitse ja ohutuse seisukohalt;
- Oskab juhtida erinevaid energiasüsteemi tehnoloogilisi protsesse ja tehnilisi süsteeme.

Sisenemise nõuded

Inglise keele oskus

IELTS ≥6,0, TOEFL ≥ 85, CEFR ≥C1 või samaväärne

Abikõlblikkus CGPA Ülikooli bakalaureusekraadi tunnistus

Bakalaureusekraad (või kõrgem) min. pikkus 180 ECTS (3 aastat õpinguid) on abikõlblik.

Sageli saate oma koolist sobiva ärakirja. Kui see nii ei ole, vajate ametlikke tõlkeid koos originaali kontrollitud koopiatega.

Kande kvalifikatsioonidokumendid on lubatud järgmistes keeltes: inglise / vene keel.

Dokumendid peavad olema legaliseeritud (Apostille) dokumendi väljastanud riigi välisministeeriumis. Seda nõuet ei kohaldata ELis ja Valgevenes, Ukrainas väljastatud dokumentidele.

Keskmine klass (CGPA)

Selle programmi kohta lisateabe saamiseks külastage oma veebilehte siin .

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Leedu
Kaunas University of Technology

Vaata veel 8 kursust Kaunas University of Technologyis »

Viimati uuendatud Juuni 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,300 EUR
Rahvusvahelised õpilased. 3737 eurot ELi, Lõuna- ja Kesk-Ameerika, Aserbaidžaani, Gruusia, Türgi ja Ukraina elanike jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Master's programme: Electrical Power Engineering