Magistriõpe energeetikateaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie energiasüsteem areneb kiiresti. Meie ees on suured väljakutsed, sealhulgas kliimamuutuste leevendamine, pikaajalise energiavarustuse kindlustamine ja säästvale energiale juurdepääsu tagamine kõigile. See kaheaastane Utrecht University energeetika Utrecht University pakub interdistsiplinaarset lähenemist kõigile, kes on valmis nende väljakutsetega toime tulema.

Süsteemne lähenemine

Energia kogumine, muundamine, transport, säilitamine, jaotamine ja lõppkasutus on kõik ühiskonnale energiateenuste osutamise sammud. Kõik need elemendid moodustavad energiasüsteemi, mis on keeruline ja suhtleb teiste süsteemidega mitmel viisil. Energiasüsteemide üleminekuid ja nende üksikute komponentide uuenduste eeliseid saab analüüsida ainult tervikliku süsteemi kontekstis. Seetõttu asetame energiasüsteemide analüüsi oma energiateaduse programmi keskmesse.

Interdistsiplinaarne

Energiasüsteemide analüüsimine nõuab põhjalikke teadmisi distsipliini teaduslike ja tehnoloogiliste põhiprintsiipide kohta. Need teadmised võimaldavad teil mõista, kuidas üksikute tehnoloogiate omadused võivad mõjutada nende toimimist, samuti turu- ja poliitiliste kontekstide mõju energiasüsteemidele. Seetõttu on programmis hõlmatud ka majanduse ja poliitikauuringud.

Energiateaduse alased teadusuuringud

Programmi on välja töötanud Copernicuse säästva arengu instituut. See instituut uurib ja arendab jätkusuutlikkuse uuenduslike muutuste protsesse ja võimalusi. Energia- ja ressursisüsteemid on vaid üks instituudis uuritud valdkondi ning see tipptasemel uurimistöö annab teavet programmi õpetamise kohta. Lisaks leiate end osa tõeliselt rahvusvahelisest õpikeskkonnast, kus oma tulevaseks karjääriks valmistuda.

Võite valida ühe kahest rajast:

  • Süsteemide analüüs
  • Loodusteadus

Programmi eesmärk

See programm on suunatud teaduse või tehnika taustal õppivatele õpilastele, kes soovivad anda oma panuse säästvale energiasüsteemile üleminekul.

Karjääri väljavaated

Energiasüsteemide säästev areng on selle uue sajandi üks peamisi globaalseid väljakutseid. Seetõttu on teadusinstituudid, ettevõtted, nõustamisettevõtted, valitsusasutused ja valitsusvälised organisatsioonid aktiivsed energiatõhususe parandamise ja taastuvenergiaallikate leidmise nimel. Paljud ettevõtted võtavad selles valdkonnas välja uue äri arendamise väljakutse ning energia- ja ressursispetsialistide järele on suur nõudlus, mis kasvab iga päevaga.

Professionaalsed karjäärid

Lõpetajad peaksid saama leida tööd erasektoris (energiaettevõtted), avalikus sektoris, nõustamisteenused ja valitsusvälised organisatsioonid. Lõpetajad leiavad ka positsioone rahvusvahelistes organisatsioonides, näiteks Euroopa Liidus ja Rahvusvahelises Energiaagentuuris.

Akadeemiline karjäär

Programm valmistab üliõpilasi ette doktoriõppeks, mis viib lõpuks teadusuuringute kutsealadeni. Programmi lõpetanud peavad olema võimelised kirjutama doktoritööd.

Rahvusvahelised üliõpilased

Hollandi keel

Kui soovite leida tööd või praktikat Hollandis, saate hollandi keelt teada. Isegi kui te töötate rahvusvahelise organisatsiooni sees, on vähemalt mõne hollandi tundmine alati kasu ja mõnel juhul isegi nõue. Hollandi keele õppimiseks võite vabade keelte veebisaitide, näiteks duolingo.com või dutchgrammar.com abil alustada või tutvuda Babeli poolt pakutavate Hollandi kursustega. Utrecht University üliõpilasena saate 25% soodustust oma kursuste pakkumiste kohta.

Peale kooli lõpetamist

Kui soovite pärast lõpetamist Madalmaadesse jääda, võite taotleda elamisloa sobitamise aastat, kui teil on EL-i kodakondsus. See luba saab esitada kolme aasta jooksul pärast õpingute lõpetamist ja võimaldab teil piiramatut tööõigust (seega: tööluba -TWV-d pole vaja). Ülevaate saamiseks selle loa tingimuste kohta külastage IND-veebisaiti.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Loe edasi

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Näita vähem