AACSB Accredited

AACSB akrediteeritud ja CFP® juhatuse sertifikaat

See uuenduslik kraadiõppeprogramm pakub spetsialistidele nagu teid tööriistu, teooriat ja praktilisi teadmisi professionaalse finantsplaneerimise teenuste ja finantsanalüüsi tegemiseks. Lisaks sellele on CFFS®-i juhatus sertifitseerinud seitse kursust MSFS-programmi raames, et vastata CFP® sertifitseerimise eksami nõuetele.

Saint Josephi ülikool pakub teile online-klasside või ülikoolilõpetajate õhuklasside paindlikkust, et saaksite õppida oma karjääri katkestamata. Veelgi enam, meie töötajad, õppejõud ja üliõpilased on ühendatud cura personalis jesuiitide ideaaliga, kes hoolitsevad terve inimese eest ja on pühendunud sellele, et aidata teil nii klassis kui ka elus õnnestuda.

MSFS programm nõuab 10 kursuse (30 ainepunkti) lõpetamist. Lisaks sellele võib vaja minna veel 10 ainepunkti eeltingimusi kursuste tegemiseks nendele, kellel ei ole bakalaureusekraadi ärivaldkonnas. Keskmiselt lõpetatakse osalise tööajaga üliõpilased kahe aasta jooksul, täistööajaga õpilased saavad aasta jooksul täita. Kursuseid pakutakse sügisel, kevadel ja suvel semestrites.

Õpilase profiil: Täistööajaga üliõpilased MS finantsteenuste programmi keskmiselt 1 kuni 3 aastat töökogemust. Osalise tööajaga õpilased keskmiselt 5 kuni 12 aastat töökogemust.

Sisseastujad võetakse vastu jooksvalt ning pakume individuaalset abi kogu avastamis- ja rakendusprotsessi käigus.

GMAT-vabastused on saadaval professionaalse töökogemuse, teatud erialase tõestamise, magistri- või muu kraadiõppe või bakalaureuse tasemel kõrghariduse saavutuste põhjal.

Palun pöörduge meie vastuvõtujuhi Christine Andersoni poole aadressil sjums@sju.edu või 610-660-1690, et saada lisateavet taotlemise protsessi ja programmi kohta.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Saint Joseph's University, Haub School of Businessis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
30 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,023 USD
krediidi kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date