Kursuse sisu

Kuivamaa hõivab rohkem kui kolmandik maa pinnast, sealhulgas enamus Lähis-Idast ja Iisraelist. Veetavate veevarude vähenemine ja vee kvaliteedi halvenemine takistavad kuivade alade säästvat arengut ja nende kasvava elanikkonna heaolu. Selle programmi eesmärgiks on tutvustada üliõpilastele vee-teaduste tipptasemel teadustegevust ja kraadiõpet, mille eesmärk on parandada inimeste elu kuival maal, kasutades veevarude säästva kasutamise tehnoloogiaid ja poliitikaid. Lisateave hüdroloogia ja veekvaliteedi magistrikraadi kohta

Õppekava eesmärgid

  • Hoolitseda kvalifitseeritud spetsialiste hüdroloogia, veetöötluse ja magestamise valdkondades (sealhulgas: vee tootmine, pinna- ja põhjavee hindamine ja sadevee liikumine, maa-aluse vee ja saasteainete keemiline ja biokeemiline hindamine, operatsiooniuuringud, veesüsteemide optimeerimine jne) .
  • Anda õpilastele tugeva tausta füüsikaliste, keemiliste ja mikrobioloogiliste protsesside põhiküsimustes ja rakenduslikes aspektides veekeskkondades. Pakkuda teadmisi vee, soluutite ja tahkete ainete voolamise ja transportimise protsesside ning eraldi faaside kohta pinnases ja vees põhjavees ja pinnavees.
  • Anda teadmisi vee ja reovee käitlemise teemadel, sealhulgas bioloogilises töötlemises, füüsikalis-keemilises töötlemises ja magestamisprotsessis.
  • Eriti intensiivistada ja laiendada magestamismeetodite ja reoveepuhastusprotsessidega seotud membraanitehnoloogiate uurimist.
  • Valmistada ette doktoriõppe üliõpilased veeprobleemidega seotud programmides.
  • Kasutada ZIWRi tugevusi nii inseneri- kui ka hüdroloogias

Albert Katzi rahvusvaheline kõrbipõppekool (AKIS) asutati 1999. aastal osana Jacob Blausteini kõrbemuuringute instituutidest (BIDR).

AKIS asub Sede Boqeri ülikoolilinnas

AKIS pakub programme üliõpilastele üle kogu maailma. Rahvusvahelistel üliõpilastel ja Iisraeli üliõpilastel on AKISel eriline ja unikaalne hariv atmosfäär.

Kui otsite unikaalset kraadiõppeprogrammi, mille abil saate uurida kõrbe põnevaid tunnuseid, olete jõudnud õigesse kohta!

Külastage

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Ben-Gurion University of the Negevis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
5,000 USD
5000 dollarit aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date