Magistriõpe kaasaegses moedisainis

Üldine

Programmi kirjeldus

IFA Paris Master sertifitseeritud FEDE poolt (Fédération Européenne Des Écoles)

 • Kestus: 15-kuuline programm inglise keeles
 • Ülikoolilinnakud: Pariis, Firenze (Istituto Lorenzo de Medici)
 • Formaat: Pariis / Firenze / Pariis
 • Järgmine sissevõtmine: oktoober 2020
 • ECTS Autorid: 120
 • Taotlustasu: 150 eurot
 • Õppemaks: 12 800 eurot
 • Piiratud: 25 õpilast klassi kohta


"Arendage oma kollektsiooni meie disainerite ateljees"


Sissejuhatus

Noored moedisainerid on muutunud tänapäeva moepanorama ümberkujundamise võtmeteguriks. Alates JW Andersoni loosejuhina loomisest Kereeri grupi Christopher Kane aktsiate omandamisele näib, et kõik sündmused näitavad, et nüüd on enam kui kunagi varem vaja moodustada suuremahuliste luksuskaupade ja massiturgude kaubamärkide tegevust enam kui kunagi varem.

Vaatamata ilmsele tagasipöördumisele puhta ja värske loovuse juurde, on moekunstiga seotud tööde komponendid dramaatiliselt muutunud. Rõivaste kujutamine intuitiivsel viisil on vaid disaineri vastutuse üks aspekt. Pea kujundaja või loovjuht peab mitte ainult ennetama sotsiaalseid ja esteetilisi muutusi, vaid mõistma ka strateegilisi küsimusi, millega kaubamärkidel on positsioneerimine, turupotentsiaal ja suhtlemine.

Meie kaasaegse moe disaini magistrikraad loodi spetsiaalselt selliste muutuste lahendamiseks ja on suunatud Fashion Designi lõpetanutele, kes soovivad minna kaugemale toote disainist ja arendamisest.

Programmil on kolm peamist eesmärki:

 • Meie üliõpilaste moodi ja loomingulise kultuuri rikastamine mooduleid, mis on selle kursuse jaoks spetsiaalselt kavandatud. Näiteks loodi Musée des Arts Décoratifsi moodul "Fashion Cross Culture", et pakkuda välja keerulisemat lähenemisviisi kultuurilise lahknevuse analüüsimisele ja moe mõjule. Veel üks võtme mooduliks oleks "Fashion Product Semiology". Rõivaste dekodeerimiseks ja selle esteetilise aspekti dekrüpteerimiseks kasutatakse semiootika meetodit, et paremini mõista, kuidas seda tajutakse.

 • Õpilaste loovuse arendamine selliste moodulitega nagu "Loominguline protsess", mis aitab õpilastel paremini tunda oma loovat loogikat ja suurendada nende potentsiaali. Praktiliste seminaride lisamine annab õpilastele uue lähenemise teadaolevatele tootmis- ja projekteerimistehnikatele. Näiteks mooduli "Pattern and Draping Development" abil tutvustatakse uusi uurimismeetodeid, mis põhinevad eksperimenteerimisel, ning avab õpilastele uued perspektiivid inspiratsiooni leidmiseks.

 • Aidates meie õpilastel mõista, kuidas moetööstused töötavad ja kuidas marki strateegiad on koostatud globaalses kontekstis. Turundus, organisatsioonilised küsimused, finantsprobleeme, samuti pilt- ja kommunikatsioonistrateegiaid käsitletakse mitmetes moodulites.

Õppeaine lõpeb õpilastega, kes arendavad oma kogukoostöö projekti juhendaja juhatusega. See projekt hõlmab rõivaste ja / või lisaseadmete kogumist. Protsess hõlmab prototüüpide kujundamist 12 silueti jaoks, samuti turundus- ja äriplaanide väljatöötamist. See kogum vaatab siis läbi spetsialistide žürii ja parimad üliõpilased saavad võimaluse näidata oma tööd moeekspertidele IFA-i kõrgemate näitusel, mis toimub Haute Couture'i moenädalal. Õpilasi õpetatakse ka osalema mitmes rahvusvahelises võistluses, mis on suurepärane platvorm noortele moedisaineritele.

Nagu teiste IFA Paris kursuste puhul, on ka kaasaegse moedisaini magistrikraad oma Pariisi asukohast väga kasulik. Tema rikkalik kultuurielu on endiselt kahe silmapaistva muuseumiga, mis on pühendatud moe, selle 6-aastasele moenädalale, sadadele näitustekodadele ja tekstiilimüüjatele ning väikesemõõtmeliste käsitöönduslike tööstusharude ümbruses, valgustite linn. maailm.

Kõik meie programmid on sõnastatud ECTSi raamistikus vastavalt Bologne konventsioonile. Pärast kursuse läbimist saavad üliõpilased kokku 120 ECTS, mida on kerge üle kanda, kui nad otsustavad õppida. See programm sai ka IDEL / IDEART akrediteeringu ja on sertifitseeritud kui "rahvusvaheline meister".


Sissepääs

Vastuvõtutingimused:

 • Bakalaureuse kraad või märkimisväärne töökogemus seotud valdkondades.
 • IELTS 6,5 või TOEFL IBT 79 (või samaväärsus) või inglise keele õpet tõendav inglise keele oskus.
 • Intervjuu (ülikoolilinnakus või Skype'is).
 • Töökogemus (praktika arvestatakse).

Esitada dokumendid:

 • Täida veebipõhine taotlusvorm.
 • Viimane ärakiri.
 • Bakalaureusekraadi koopia või selle samaväärsus.
 • Motivatsioonikiri.
 • Portfell.
 • CV / CV jätkamine.
 • Passi foto.
 • Passi koopia.


Kursuse struktuur

Loomingulised kultuurid

Asjakohaste kontseptsioonide ja toodete loomiseks peavad moekunstnikud oma sotsiaalses, majanduslikus ja kultuurilises keskkonnas toimuvate muutuste valguses pidevalt küsima oma loomingulist protsessi. Selle grupi erinevate moodulite kaudu ületavad õpilased intuitiivse loovuse määratluse, et luua oma kunstiline raamistik, mis põhineb nende isiklikul motivatsioonil ja intellektuaalsel protsessil. Eesmärk on aidata neil oma loomingulist meelt täielikult ära kasutada ja seega suurendada nende innovatsioonivõimet.

Moodulid hõlmavad järgmist: Kaasaegse loovuse analüüsi uuring ja loova mõtlemise loomeprotsesside töötuba

Moodikeskkond Moe loovuse toomiseks on vaja suurt huvi kunsti ja uudishimu vastu teiste loominguliste valdkondade vastu. Esteetilised teadmised ehitatakse, analüüsides erinevaid kujundeid, graafikat, värvi, maalimist, skulptuuri, arhitektuuri või esemeid. Läbi moodulite nagu Fashion Ethnography, Fashion Cross-Culture, mis on välja töötatud koostöös Pariisi Musée des Arts Décoratifs'iga või Fashion Product Semiology'ga, analüüsivad õpilased, kuidas moe käsitlus on välimuse ja staatuse mõistetes. Lõppkokkuvõttes saavad üliõpilased dekodeerida igasuguste moekaupade kuju, mahtude, värvide või värvide tähendusi.

Moodulid hõlmavad moe etnograafiat. Moeülest kultuurilist loomingulist konteksti pakkuvaid suundumusi ja tulevase moetoodangu semioloogiat.


Turunduse juhtimine

See mooduli rühm analüüsib ja peegeldab moebrändide turustamisstrateegiaid ja pakub nende juhtimiseks ranget ülevaadet. Õpilased uurivad erinevusi kõrgmooduse kaubamärkide ja massituru margid turustamisel. Kaubamärgi identiteedi, positsioneerimise, hinnakujunduse, levitamise ja kommunikatsiooni mõjutavate protsesside jälgimine aitab õpilastel mõista laia tänapäeva moeturu loomupäraseid väljakutseid. Kaubamärgi võimust analüüsitakse selle väärtuse, sotsiaalsete, lepinguliste ja semiootiliste mõõtmete kaudu. Õpilased tutvuvad kaubamärgi taotlemiseks vajalike terviklike vahenditega, et luua oma moebrändi jaoks sidusad strateegiad. Samuti on käsitletud tulevaste moetööstuse vajadust arendada uuenduslikke moekontseptsioone tänapäeva globaalse moetööstuse konkreetsetel turgudel.

Moodulid on järgmised:

Positsioneerimine ja hinnakujundus Moejaotamine Tarbijakäitumise allhange ja tarneahela probleemid tekitavad brändingu.


Pilt ja kommunikatsioon

Laiatarbekaubanduse ja uuenduslike disaini presentatsioonid on üliolulised, et moemajad saaksid silma paistma rahvarohketes turgudel. Selle peatüki erinevad moodulid õpetavad üliõpilasi ühendama rahvusvahelisel areenil välja töötatud moodi kommunikatsioonikampaaniatele sobivat sõnastust ja kujundeid. Konkreetsemalt keskenduvad teadmised ja oskused meedias strateegiliseks planeerimiseks, visuaalseks kommunikatsiooniks stiili kaudu, kirjaliku teabevahetuse kaudu traditsiooniliste ja digitaalkanalite kaudu, avalike suhete tehnikate ning meeleavalduste korraldamise korraldamiseks.

Moodulid on järgmised:

Suhtlus Moeajakirjanduse jaemüük ja visuaalne turustamine fotograafiastiiliga moefotograafia ajalugu ja analüüs.


Äriküsimused

Moedisainerid või kunstidirektorid peavad mõistma moetööstuse õiguslikku ja ärilist raamistikku, et brändijuhte tõhusalt vestelda. Selle mooduli rühmituse raames avastavad õpilased moodsa majanduse ja rahanduse seisukohast tegelikkust. Nad uurivad käivitusettevõtete ees seisvaid väljakutseid ja õpivad äriplaani koostamise parimaid tavasid. See hõlmab uute ettevõtete majanduskasvu potentsiaali analüüsimist ja hindamist, minimeerides finantsriske, määratledes samal ajal tööstuse peamised edutegurid, mis on vajalikud brändi tänapäeva konkurentsivõimelise maailmamajanduse kasvu ja edu saavutamiseks.

Moodulid on järgmised:

Ettevõtluse ja rahanduse intellektuaalomand.


Tehniline probleem

Reaalselt ei saa tulevaste karjääri moes kujundada, ilma et oleks põhjalikke teadmisi riideehituse kohta. Selle mooduli rühmituse raames tugevdavad üliõpilased oma teadmisi ja oskusi nii rõivaste kui ka tekstiilide mitmekesisuse tagamiseks traditsiooniliste ja kõrgtehnoloogiliste tootmistehnikate praktikavõtu kaudu. Samuti puutuvad nad uute tehnoloogiate ja tekstiilide loomisega seotud tehnoloogiaga. Selle mooduli rühmitamise lõppedes on õpilased mõelnud valmistamisprotsessidele ja praktilistele küsimustele, mis on seotud rõivaste viimisega elule.

Moodulid on järgmised:

 • Digitaalse disaini seminar
 • Innovatiivne tekstiilide töötuba
 • Mustri ja joonistamise arendamine


Lisateabe saamiseks ja programmi brošüüri allalaadimiseks külastage: https://www.ifaparis.com/courses/postgraduate/master-arts-contemporary-fashion-design

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

The Paris Fashion School for Design and Business. In the words of Suzy Menkes, IFA Paris is where to “Learn the French way of seeing fashion as art.”

The Paris Fashion School for Design and Business. In the words of Suzy Menkes, IFA Paris is where to “Learn the French way of seeing fashion as art.” Näita vähem
Pariis , Shanghai , Istanbul + 2 Rohkem Vähem