Magistriõpe keskkonna kaitsmisel ja juhtimisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Keskkonnakaitse ja -juhtimise uuringud on suunatud inglise keelt kõnelevatele tudengitele, kes soovivad erialast haridust kaasaegses keskkonnakaitse ja loodusvarade halduses. Meie kogenud töötajad ja välised kõrgetasemelised eksperdid, kellel on hästi juurdunud teaduslikud saavutused, annavad süvendatud ja alati ajakohastatud teadmisi, keskendudes meeskonnatööle ning plakatööde ja valoriseerimise või seiretööde läbiviimisele. Interdistsiplinaarne õppeprogramm pakub palju praktilisi tegevusi hästi varustatud, tänapäevastes laborites ja välitingimustes.

Lõpetanud profiil

Programmi osaleja omandab sügava mõistmise kaasaegsete tegurite ja keskkonnakaitsega seotud väljakutsetega ning mõistab juriidilise keerukuse ja tavapäraste juhtimispõhimõtete mõistmist. Lõpetanud võib planeerida ja ellu viia meetmeid loodusvarade tõhusaks seireks, kaitseks ja säästvaks kasutamiseks. Nad tunnistavad praeguseid keskkonnaohtlikke ohte ja võivad näidata ennetus- ja parandustegevust. Meie kolleegid saavad sotsiaalse ja vahendusteadmisi, et edukalt rakendada selliseid pädevusi reaalmaailma keskkonnajuhtimises. Lõpetanud on võimeline rahastama ja taotlema toetusi. Uuringute läbiviimine võimaldab töötada kas avalikus või erasektoris kogu maailmas: kaitsealade haldamine, keskkonnaagentuurid, mitmesugused uurimisüksused, samuti valitsusvälised organisatsioonid ja eraettevõtted.

Kvalifikatsioonitulemus

Nimekirjas on esitatud taotlejate lõplikud kvalifikatsioonitulemused, mis arvutatakse intervjuu põhjal, mille eesmärk on kontrollida kandidaadi motivatsiooni õppekava läbiviimiseks, tema üldteadmisi ökoloogia valdkonnas ja inglise keele oskust.

Tasud

Taotluse tasu

Taotluse tasu on 20 USD (või 75 PLN või 18 EUR). Tasu makstakse iga registreeringu eest eraldi ja iga registreeringu jaoks on oma pangakonto number maksele määratud.

Õppemaks

esimene aasta õppetöö: 14 000 PLN (ligikaudu 4 300 USD)

teise õppeaasta õppetöö: 14 000 PLN (ligikaudu 4 300 USD)

Õppemaksu makstakse ühe semestri eest hiljemalt klasside esimesel päeval.

Võta meiega ühendust

Telefon: 48 12 664 68 75; 48 12 664 51 24

E-post: studia.inos@uj.edu.pl

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Loe edasi

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Näita vähem