Magistriõpe keskkonnajuhtimises mägipiirkondades (kahekordne kraad Universität Innsbruckiga) (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Esitage küsimus WhatsAppis

See topeltkraadiga programm keskendub maastiku säästvale arengule, samuti ökosüsteemide ja maakasutuse juhtimisele mägipiirkondades.

Kursuse kirjeldus

Meie programm on väga interdistsiplinaarne ja seda pakutakse koostöös Innsbrucki ülikooliga (Austria). Mõlemad ülikoolid panustavad oma teadmistega integreeritult mägimaastiku majandamise ökoloogilistesse, inseneri- ja sotsiaalmajanduslikesse perspektiividesse.

Programm kasutab ära partnerülikoolide konkreetset asukohta Kesk-Alpides ning hõlmab nii üliõpilaste kui ka õpetajate liikuvust kahe riigi vahel. Kursusi hakkavad õpetama mõlema ülikooli õppejõud.

Lühidalt

  • Kraadiklass: LM-73
  • ECTSi ainepunktid: 120
  • Kursuse kestus: 2 aastat
  • Kursuseid õpetatakse inglise keeles
  • Olemasolevad kohad: 30 ELi 5 riiki väljaspool ELi
  • Ülikoolilinnak: Bozen-Bolzano ja Innsbruck
  • Õppetasud: 1 347,50 eurot aastas

Esimene õppeaasta peaks lõppema Free University of Bozen-Bolzano ja see keskendub loodusteaduste põhilistele ning tehnilistele oskustele ja pädevustele 9 kohustuslikus moodulis.

Innsbrucki ülikoolis korraldatav teine õppeaasta koos kahe kohustusliku mooduli ja mitme valikainega annab üliõpilastele võimaluse keskenduda keskkonna- ja ressursimajandusele, looduskaitsele, maastikuökoloogiale ja planeerimisele, põllumajandusele ja metsandusele ning vee- ja jäätmehooldusele mägipiirkonnad.

Õpilased töötavad interdistsiplinaarsetes meeskondades teadusuuringute läbiviimisel, mis on orienteeritud tulemustele, keskendunud eesmärkidele ja on seotud nende magistritöö projektiga.

Vahetusprogrammid ja praktika

Praegu pakume vahetusprogramme peaaegu 20 partnerülikooliga üle kogu maailma.

See õppeprogramm ei hõlma kohustuslikku praktikakohta. Saate siiski valida, kas viia läbi vabatahtlik praktika ning valida pika nimekirja hulgast Itaalia ja välismaiseid ettevõtteid, millega Bozeni ülikool on partneriks.

Karjäärivõimalused

Interdistsiplinaarne ja teadusele orienteeritud magistriprogramm avab lõpetanutele kogu maailmas laia valiku töövõimalusi, eriti keskkonnahindamise, kaitsealade seire ja majandamise, põllumajanduse ja metsanduse valdkonna projektide kavandamise ning ökosertifikaadi, analüüsi ja analüüsi osas. loodusliku ohu hindamine ja hüdrogeoloogilise päritolu hindamine, mägipiirkondade põllumajanduse arengukavade väljatöötamine ning mitmesugused teaduskarjäärid.

Hästi ettevalmistatud ja tööturuks valmis. AlmaLaurea veebisaidil saate vaadata lõpetajate rahulolu ja nende tööalase konkurentsivõime statistilisi andmeid.

Taotlus

Kursusele pääsemiseks peate tõestama, et teil on juba inglise keele B2-taseme pädevus. Kui teil pole ametlikku keeletunnistust, võite teha keeleeksami meie ülikoolis.

Sisseastumiseksamit ega vestlust ei toimu.

Esitage küsimus WhatsAppis

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... Loe edasi

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. Näita vähem