Magistriõpe keskkonnajuhtimises mägipiirkondades (kahekordne kraad Universität Innsbruckiga) (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Esitage küsimus WhatsAppis

See topeltkraadiga programm keskendub maastiku säästvale arengule, samuti ökosüsteemide ja maakasutuse juhtimisele mägipiirkondades.

Kursuse kirjeldus

Meie programm on väga interdistsiplinaarne ja seda pakutakse koostöös Innsbrucki ülikooliga (Austria). Mõlemad ülikoolid panustavad oma teadmistega integreeritult mägimaastiku majandamise ökoloogilistesse, tehnilistesse ja sotsiaal-majanduslikesse perspektiividesse.

Programm kasutab ära partnerülikoolide konkreetset asukohta Kesk-Alpides ning hõlmab nii üliõpilaste kui ka õpetajate liikuvust kahe riigi vahel. Kursusi hakkavad õpetama mõlema ülikooli õppejõud.

Lühidalt

  • Kraadiklass: LM-73
  • ECTSi ainepunktid: 120
  • Kursuse kestus: 2 aastat
  • Kursuseid õpetatakse inglise keeles
  • Olemasolevad kohad: 30 ELi 5 riiki väljaspool ELi
  • Ülikoolilinnak: Bozen-Bolzano ja Innsbruck
  • Õppetasud: 1 347,50 eurot aastas

Esimene õppeaasta peaks lõppema Free University of Bozen-Bolzano ja see keskendub loodusteaduste põhilistele ning tehnilistele oskustele ja pädevustele 9 kohustuslikus moodulis.

Innsbrucki ülikoolis korraldatav teine õppeaasta koos kahe kohustusliku mooduli ja mitme valikainega annab üliõpilastele võimaluse keskenduda keskkonna- ja ressursimajandusele, looduskaitsele, maastikuökoloogiale ja planeerimisele, põllumajandusele ja metsandusele ning vee- ja jäätmehooldusele mägipiirkonnad.

Õpilased töötavad interdistsiplinaarsetes meeskondades teadusuuringute läbiviimisel, mis on orienteeritud tulemustele, keskendunud eesmärkidele ja on seotud nende magistritöö projektiga.

Vahetusprogrammid ja praktika

Praegu pakume vahetusprogramme peaaegu 20 partnerülikooliga üle kogu maailma.

See õppeprogramm ei hõlma kohustuslikku praktikakohta. Saate ikkagi teha vabatahtliku praktika, valides pika nimekirja Itaalia ja välismaistest ettevõtetest, millega Bozeni ülikool on partneriks.

Karjäärivõimalused

Interdistsiplinaarne ja teadusele orienteeritud magistriprogramm avab koolilõpetajatele laia valiku tööhõivevõimalusi kogu maailmas, eriti keskkonnahindamise, kaitsealade seire ja majandamise, projektide kavandamise ning põllumajanduse ja metsanduse valdkonnas ökomärgise andmise, analüüsi osas loodusliku ohu hindamine ja hüdrogeoloogilise päritolu hindamine, mägipiirkondade põllumajanduse arengukavade väljatöötamine ning mitmesugused teaduskarjäärid.

Hästi ettevalmistatud ja tööturuks valmis. AlmaLaurea veebisaidil saate vaadata lõpetajate rahulolu ja nende tööalase konkurentsivõime statistilisi andmeid.

Taotlus

Kursusele pääsemiseks peate tõestama, et teil on juba inglise keele B2-taseme pädevus. Kui teil pole ametlikku keeletunnistust, võite teha keeleeksami meie ülikoolis.

Sisseastumiseksamit ega vestlust ei toimu.

Esitage küsimus WhatsAppis

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Free University of Bozen-Bolzano asub ühes kõige põnevamas Euroopa piirkonnas, saksakeelse ja Itaalia majanduse ja kultuuri ristumiskohas. Tema kolmkeelne õpetamine ja teadustöö, kõrge rahvusvahelistu ... Loe edasi

Free University of Bozen-Bolzano asub ühes kõige põnevamas Euroopa piirkonnas, saksakeelse ja Itaalia majanduse ja kultuuri ristumiskohas. Tema kolmkeelne õpetamine ja teadustöö, kõrge rahvusvahelistumise tase ning ideaalne õppekeskkond, mille tagavad suurepärased võimalused, on mõned põhjused, miks Unibz saavutab regulaarselt kõrgemaid positsioone nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes edetabelites. Näita vähem