Magistriõpe majanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Majandusprogramm valmistab õpilasi ette struktureerima ja mõistma maailma põhjalike majandusalaste teadmiste ja tugevate analüütiliste oskuste kaudu koos arvutus- ja andmetöötlusoskustega. See on mõeldud õpilastele, keda lummavad sellised keerulised väljakutsed nagu kliimamuutused, ebavõrdsus ja innovatsioon ning kes soovivad neid väljakutseid analüütiliselt käsitleda. Õpilastel on ainulaadne võimalus olla osa Aalto University , Hankeni majanduskooli ja Helsingi ülikooli moodustatud Helsingi majanduskoolist, mille eesmärk on koolitada tulevase maailmatasemel majandusteadlaste põlvkonda.

Õppe eesmärgid

Nõudlus on spetsialistidelt, kellel on tugevad analüüsioskused majanduses koos arvutus- ja andmetöötlusoskustega. Majandusprogramm on teie jaoks, kui soovite läheneda reaalse maailma väljakutsetele süstemaatiliselt ja empiiriliselt. Kuidas mõjutab rahvusvaheline kaubandus ja ränne globaalset ebavõrdsust? Kuidas saaksime luua institutsioone, mis pakuvad vastupidavust selliste šokkide nagu finantskriisid vastu? Kuidas peaksime turge kavandama, et stimuleerida innovatsiooni? Programm valmistab teid ette mõistma seost selliste mikro- ja makromajanduslike küsimuste vahel ning eristama põhjuslikkust ja seost. Majanduse lõpetanutel on:

 • Majandusteooria põhjalikud teadmised. Lõpetajad saavad aru kaasaegsest mikromajandusest ja makromajandusest ning valitud majandusvaldkondadest sügavamal tasemel. Tõlgendage reaalse maailma nähtusi nende teooriate valguses.
 • Analüütiline tööriistakomplekt keerukate küsimuste lahendamiseks. Lõpetajad omavad ökonomeetrilisi ja matemaatilisi analüütilisi vahendeid majanduslike väljakutsete ja probleemide lahendamiseks.
 • Majandusteoorias juurdunud tugevad argumenteerimisoskused. Lõpetajad omavad ökonomeetrilisi ja matemaatilisi analüütilisi vahendeid majanduslike väljakutsete ja probleemide lahendamiseks.
 • Kvantitatiivsed oskused andmete tõhusaks kasutamiseks. Lõpetajad saavad kasutada ja tõlgendada majandusandmeid kriitiliselt ning rakendada statistilisi meetodeid seoste uurimiseks ja majanduslike hüpoteeside kontrollimiseks.
 • Usaldus suhtluse vastu. Lõpetajad saavad sujuvalt suhelda majandusnähtuste kohta nii ekspertide kui ka asjatundjatega.

Pärast majandusprogrammi lõpetamist saavad lõpetajad rakendada laialdasi majandusalaseid teadmisi ja tugevat analüüsioskust väga erinevates organisatsioonilistes oludes.

Stipendiumid ja õppemaksud

Õppemaks on mitte-ELi / EMP kodanike jaoks 15 000 EUR õppeaastal.

Tulevased üliõpilased, kellele makstakse õppemaksu, saavad kandideerida Aalto University stipendiumile.

Õppekeeled

Õppekeel on inglise keel.

Õppetöö struktuur

Magistriprogrammi majanduses korraldab School of Business ja see hõlmab kokku 120 ECTS ainepunkti. Kaheaastane programm koosneb:

 • Programmiõpe (84 EAP), sealhulgas magistritöö (30 EAP)
 • Kõrgharidus (24 EAP)
 • Valikained (12 EAP)

Programm on integreeritud Helsingi majanduskõrgkooli. See tähendab, et teil on võimalik osaleda ka majanduse kursustel järgmistes asutustes: Helsingi ülikooli poliitiliste ja majanduslike uuringute osakonnas, Hankeni majanduskooli majandusosakonnas ja Laiemas instituudis, st ÜRO ülikooli maailmainstituudis Arendusökonoomika uuringud.

Õpilastel on võimalus lõpetada alaealised õpingud (24 EAP) ärikooli ametlikul vahetusprogrammi partneril.

Uuringute sisu

Majandusprogramm põhineb rangetel teoreetilistel mudelitel ja hoolikal andmeanalüüsil. Te uurite formaalseid modelleerimist, empiirilisi meetodeid ja asutusi Soome juhtivas majandusuuringute keskuses.

Meie kursused hõlmavad kõiki peamisi majandusvaldkondi. Lisaks põhilistele kohustuslikele kursustele võite valida valikainete valikust spetsialiseeritud kursuste hulgast. Kursuse valimise näited hõlmavad järgmist:

 • Majanduskasvu ja kriiside ajalugu (6 EAP)
 • Rahvusvaheline kaubandus (6 EAP)
 • Investeerimisotsused arenevatel turgudel (6 EAP)
 • Avatud majanduse makromajandus (6 EAP)
 • Ressursi- ja keskkonnaökonoomika (6 EAP)

Kraadiõppe võimalused

Kraad annab õiguse doktoriõppeks.

Rahvusvahelised võimalused

Aalto University majandusprofessorid on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased, kes on töötanud ühes maailma parimast ülikoolist. Majandustudengid saavad rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni ja teadmisi, mis loob suurepärase aluse rahvusvaheliseks karjääriks või akadeemilise töö jätkamiseks juhtivates rahvusvahelistes ülikoolides. Õpingute raames on tudengitel võimalus veeta semester välismaal ühes Aalto partnerülikoolis kogu maailmas.

Aalto University on oma olemuselt rahvusvaheline, tervitades igal aastal tuhandeid kraadi- ja vahetusüliõpilasi välismaalt. Need õpilased liituvad Aalto mitmekesise kogukonnaga mitte ainult õpingute, vaid ka ülikoolilinnaku mitmel korral toimuva vaba aja ürituste, tegevuste ja pidustuste kaudu. Programmi administraatorid, aktiivsed tudengite juhendajad ja üliõpilaste tugiteenused töötavad rangelt rahvusvaheliste üliõpilaste integreerumisel Põhjamaade kultuuriga ja tervitavad neid Soomes kodus.

Mitut valdkonda hõlmavad võimalused

Programmina hõlmab magistrikraad majanduses laia alamvaldkonda ega piirdu ainult konkreetse ärifunktsiooniga. Seega pakub programm suurepärase aluse majanduse edasisteks õpinguteks, muudeks kvantitatiivselt orienteeritud valdkondadeks või muuks valikuks Aalto University multidistsiplinaarses ülikoolilinnakus pakutavatest laiast kursustest ja programmidest.

Aalto University on tuntud äri, kunsti, tehnoloogia ja teaduse erialade ühendamise kaudu. Elav ülikoolilinnak ja valikainete kursuste valimise vabadus kogu ülikoolis viivad erinevatest valdkondadest pärit tudengid ühe katuse alla. See spontaanne multidistsiplinaarsuse keskkond õhutab uusi ideid, koondab entusiaste nende ümber ja sünnitab sõprussuhteid, võrgustikke ja iga kord nii sageli alustavat ettevõtmist.

Karjäärivõimalused

Majanduse lõpetanud on kvalifitseeritud ametikohtade vastuvõtmiseks, mis nõuavad laialdasi majandusalaseid teadmisi ja tugevat analüüsioskust, olgu selleks karjääri rajamine akadeemilistes ringkondades, era- või avalikus sektoris või riigi või rahvusvahelises kontekstis. Algtaseme tiitlid ulatuvad analüütikutest, konsultantidest, nõustajatest kuni poliitikakujundajate ja teadlasteni.

Aalto University on väljakujunenud karjääriteenused, mis aitavad teil tööle asuda nii Soomes kui ka välismaal. Aalto õpilased leiavad pärast kooli lõpetamist hõlpsasti häid positsioone. Aalto juures on ka väga aktiivne ettevõtluskogukond, mis võib olla hüppelauaks ettevõtte asutamisel. Lõpuks, kui akadeemiline karjäär pakub huvi, on majanduse magistriprogramm suurepärane alus doktoriõppeks ja järeldoktorantuuriks.

Vastuvõtu kuupäevad

Aalto University ettevõtluse ja majanduse magistriõppesse sisseastumisi korraldatakse kord aastas. 2020. aasta sügisel algavate õpingute taotlusperiood on 2. detsember 2019 - 3. jaanuar 2020.

Siin on kõige olulisemad kuupäevad, mida meeles pidada:

 • 2. detsember 2019 - algab taotlusperiood ja veebipõhine taotluste süsteem avaneb.
 • 3. jaanuar 2020 - taotlusperiood lõpeb ja veebipõhine taotluste süsteem suletakse.
 • 30. märts 2020 - vastuvõtu tulemused avaldatakse.
 • 28. aprill 2020 - pakutava õppekoha vastuvõtmise tähtaeg.
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem