Magistriõpe merendusteaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse sisu

Magistriõpe merendusteaduses on Günti ülikooli (UGent) ja Vrije Universiteit Brusseli (VUB) väljatöötatud ülikoolidevaheline programm . Selle eesmärk on erinevatel akadeemilistel teadmistel osalevatel üliõpilastel, kellel on ühine kirg meretranspordile ja kellel on juba magistrikraad. Merendussektoris töötavad inimesed võivad ka oma teadmisi ja oskusi täiustada. Programm koosneb kolmest peamisest sambast : tehniline / üldine sammas, majanduslik / logistiline sammas ja juriidiline sammas ning järgib multidistsiplinaarset lähenemisviisi, mis muudab selle ainulaadseks maailma akadeemilisse maastikku.

Programmi õpetavad eksperdid, kellel on rahvusvaheline tunnustus ja kogemus. Külalisloengute ja ekskursioonide kaudu tugev suhtlemine merendussektoriga annab õpilastele ajakohase teabe sadamate ja laevanduse kohta.

Kõik kursused pakutakse inglise keeles , kuna merendussektor tegutseb rahvusvahelises keskkonnas. Seepärast on oluline, et õpilased saaksid õigesti ja tõhusalt kasutada inglise keele terminoloogiat.105920_beeldportghent1.jpg


Kursuse ülesehitus

Programm põhineb metoodilistel raamistikel, mis koosnevad kahest kursuste tüübist: kohustuslikud kursused (39 AP) ja valikained (6 AP). Kohustuslikud kursused on programmi tuum, samas kui vabatahtlikud kursused pakuvad õpilastele võimalusi võimalike tulevaste (karjäärinõuete) uurimiseks ja võimaldavad spetsialiseerumist meremeeste teatud aspektidele. Kolm sammast on esindatud mõlemas kursuse tüüpides. Kursusi täiendatakse magistritöö esitamisega mere- või transpordivaldkonna teemal (15 AP). Selles kirjalikus väitekirjas tõestavad õpilased oma võimet analüüsida konkreetset teemat põhjalikult ja iseseisvalt. Suulisel ettekandel on õpilastel võimalus oma uurimistööd täpsustada ja oma järeldusi kaitsta.

Programmi tehniline üldine sisu hõlmab sadamate tüüpilist tehnilist infrastruktuuri ja rajatisi, laevade juhtimise teaduslikke ja tehnilisi põhimõtteid ning tänapäevaseid probleeme, millega sadamad võivad kokku puutuda.

Õppekava majandusliku logistika sisu eesmärk on tutvustada üliõpilasi meretranspordi unikaalse majandusliku iseloomuga, mis on väga spetsiifilise dünaamikaga globaalne nähtus. Seetõttu on ülioluline, et õpilased õpiksid sadamaasutuste, laevandusettevõtete ja transpordiettevõtete juhtimiseks ja mõjutamiseks kasutatavaid majanduslikke põhimõtteid.

Programmi õigusliku sisu eesmärk on saada põhjalikud teadmised meretranspordi õiguslikest aspektidest.105921_beeldportghent5.jpg


Karjäärivõimalused

Kuna professionaalne merendussektor ja praktiliselt orienteeritud kursused on tihedalt seotud , on kraadiõppurid hästi ette valmistatud edukaks karjääriks ja suudavad täita olemasolevat vajadust merendussektoris . Meremajanduse magistri kraad avab meremajas laia valikut võimalusi : töövõimalused on väga laiaulatuslikud ja vilistlased töötavad mitmesugustes sektorites üle maailma. Enamik vilistlasi näitab programmi rahulolu suurt taset ja tunnistavad, et kraad oli väga kasulik töö leidmisel või kindlustamisel , samuti nende edasises tööalases arengus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ghent University is an enterprising university with an international appeal. Our motto is "Dare to think": where 37,000 students and 8,000 staff members are encouraged to adopt a critical thinking app ... Loe edasi

Ghent University is an enterprising university with an international appeal. Our motto is "Dare to think": where 37,000 students and 8,000 staff members are encouraged to adopt a critical thinking approach. Pluralism and social commitment are the cornerstones of our philosophy, just as diversity, participation and independent thought. Näita vähem