Kui soovite rohkem teada saada moodsa ja tekstiiliga seotud turunduse ja tarbijate käitumise kohta, siis on see teie jaoks haridus. Siin omandate põhiteadmised tekstiilialase väärtusahelas ja spetsialiseeruvad turundusele ja kommunikatsioonile.

See haridus annab teile vahendid turunduse ja tarbijate käitumise juhtimiseks tekstiili- ja moetööprotsessides. Saate omandada fundamentaalseid teadmisi tekstiiltoodete väärtusahelate haldamise kohta, pöörates erilist tähelepanu jätkusuutlikkusele.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Programmi struktuur

Esimese kursuse kursused tähistavad tekstiiltoodete väärtusahelat alates ideest kuni projekteerimiseni, tootmise ja levitamise kaudu, tagasisidevoogude turustamiseks ja käitlemiseks.

Teisel aastal jätkate tekstiilitööstuse juhtimist, kuid seekord on turundus ja kommunikatsioon spetsialiseerunud. Siin keskendutakse suhtlemise erinevatele vaatenurkadele ja sellele, kuidas saada tarbijale jätkusuutlik sõnum.

Kursustel on tugeva aluse praeguste tekstiilijuhtimise uurimistöödele, keskendudes tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkusele, samuti uuringutele sellistes valdkondades nagu ärijuhtimine ja tööstuse ökonoomika University of Borås .

Karjääri väljavaated

See haridus annab teile ettevalmistusi edasijõudnud ametikohtadele tööstuses ja akadeemilistes ringkondades. Pärast lõpetamist on teil tööriistad töötamiseks turunduse, kvaliteedi, tootmise või logistika juhtivatel ametikohtadel või võite saada ettevõtjana ja oma ettevõtte loomisel või jätkata doktoriõppimist.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad (180 ainepunkti) ärijuhtimise, tööstusökonoomika, tekstiiltehnoloogia, tekstiili- või moedisaini vallas või samaväärne. Peale selle peavad õpilased olema inglise keelega samaväärsed inglise keelega 6.

Valik põhineb motivatsioonikirjal ja intervjuul.

Magistriõpe

  • Magistrikraad (120 ainepunkti) koos suurte juhtimise spetsialiseerumise mood Management ja turunduse

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 7 kursust University of Boråsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
100,000 SEK
aastas. Õppemaks ei ole EL / EMP kodanik
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi