Magistriõpe mudeleid ja tekstiilidisaini

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas soovite õppida moe- ja tekstiilikunstist? Kas otsite haridust, mis julgustab eksperimentaalset ja uurimuslikku lähenemist? Siis võib teie jaoks haridus magistriprogrammi moodsa ja tekstiilikunstiga. Koolide laborites saate proovida paljusid oma disaini ideid. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Tekstiili- ja moedisaini magistriprogrammil on kaks eriala: tekstiilidisain ja moeetendus.

Rajatised
Rootsi Tekstiilikool on osa University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin. Rootsi Tekstiilikoolis asuvad laborid on hästi varustatud ja töötavad kõrge kvalifikatsiooniga inimestega, kellel on laialdased kogemused tekstiilitootmises. Üliõpilased töötavad iseseisvalt ja gruppides, et nad õpiksid ja valmistuksid eluks disainerina. Programmi esimesel poolaastal antakse sissejuhatavad kursused selle kohta, kuidas seadmeid käsitseda.

Disaini üliõpilaseks on teil juurdepääs meie 5 erinevale ja väga hästi varustatud.

https: // www. HB .se / Textilhogskolan / Om-Textilhogskolan / Miljoer-och-resurser /

Programmi struktuur
Õpilased rakendavad seda programmi, esitades individuaalse projekti ja seejärel töötavad selle projekti arendamisel kogu programmi jooksul. Haridus annab suure panuse kunstiteosele ning õpetajad, juhendajad ja tehnikud julgustavad eksperimentaalset uurimistööd, mis lükkavad välja tekstilise valdkonna ja / või moevaldkonna piirid.

Viimase aasta esimesel poolel on pühendatud kraadiprojektile ja pärast seda on ülejäänud õppeaasta jaoks kolm valikut: arendada edasi kraadiõppeprojekti, viia läbi ettevalmistavat teadustöö kursust või praktikat.

Kogu programm põhineb teadustööl ja õpilased saavad ülevaate praegustest teadusuuringutest selles valdkonnas. Suur osa loengutest ja õpikodadest on esitatud Rootsi Tekstiilikooliga seotud teadlaste ja doktorantide poolt. Õpilased õpivad ka olemasolevate teadusuuringutega seotud teemadel ja võivad oma projektides ja analüüsides välja töötada.

Riiki sisenemise nõuded
Spetsiaalne abikõlblikkus programmi vajab bakalaureuse kraadi disain, mis koosneb 180 ainepunkti või samaväärne ja võime teostada eksperimentaalse uurimistöö ja kriitiline mõtlemine. Lisaks on vajalik inglise keele oskus, mis vastab inglise keelele 6.

Magistriprogrammi taotlus peab lisaks tõestatud kohustuslikele saavutustele sisaldama rakenduse projekti ja rakenduste portfelli. Portfellis peaksid taotleja oskused ja oskused disaini valdkonnas olema selged ja rakendusprojektid peaksid kirjeldama, mida taotleja soovib keskenduda magistriõppe programmi raames programmide projektikursuste raames.

Lisateavet selle kohta, kuidas peaksite rakenduste portfelliga edasi minema: www. HB .se / masterdesign / apply

Abikõlblikkuse ja valikuvõimaluse hindamine põhineb kunstilise suutlikkuse saavutamisel ning põhineb tööproovidel portfellis, rakendusprojektides ja lõpuks isiklikul intervjuul. Lõplik hindamine abikõlblikkuse ja taotlejate järjestus on tehtud enne vastuvõtmist.

Tekstiilide kool kuulub Borås'i University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin. Rootsi Tekstiilikoolis paiknevad laborid on hästi varustatud ja töötavad kõrge kvalifikatsiooniga inimestega, kellel on laialdased kogemused tekstiilitootmises. Siin töötavad üliõpilased võimalikult iseseisvalt ja programmi esimese semestri jooksul antakse seadme käsitsemise kohta sissejuhatavad kursused.

Programmi struktuur
Õpilased rakendavad seda programmi, esitades individuaalse projekti ja seejärel töötavad selle projekti arendamisel kogu programmi jooksul. Haridus paneb suurema rõhu kunstilistele töödele ning õpetajad, juhendajad ja tehnikud julgustavad eksperimentaalset uurimistööd, mis tõmbavad tekstiiliala piire.

Viimase aasta esimene pool on pühendatud kraadiprojektile ja pärast seda on ülejäänud õppeaasta jaoks kolm valikut: edasi arendada kraadiõppeprojekti, võtta ettevalmistavaid teadusuuringute kursusi või praktikat.

Kogu programm põhineb teadustööl ja õpilased saavad ülevaate praegustest teadusuuringutest selles valdkonnas. Mitmeid programmis sisalduvaid loenguid ja töötubasid korraldavad teadlased ja doktorandid, kes on seotud Rootsi Tekstiilikooliga. Projektide ja analüüside kaudu õpivad õpilased tegelike teadusuuringutega seotud küsimusi ja valdkonda välja arendama.

Karjäärivõimalused
Pärast lõpetamist lähevad paljud õpilased tööle nii suurtes kui ka väikesemahulistes moefirmades Rootsis või välismaal, teised aga loovad oma vabakutselise ettevõtte või jätkavad doktoriõpinguid.

Kuna Boråsi piirkond on Rootsi tekstiilitööstuse piirkond, on lähedalasuvatel ettevõtetel head võimalused koostööks ja praktikakohtadeks, kuid paljud õpilased otsivad praktikakohti ettevõtetes ja moemaailmas kogu Euroopas.

Riiki sisenemise nõuded
Spetsiaalne abikõlblikkus programmi vajab bakalaureuse kraadi disain, mis koosneb 180 ainepunkti või samaväärne ja võime teostada eksperimentaalse uurimistöö ja kriitiline mõtlemine. Lisaks on vajalik inglise keele oskus, mis vastab inglise keelele 6.

Magistriprogrammi taotlus peaks peale kontrollitud sisuliselt sisaldama rakendusprojekti ja rakenduste portfelli. Portfellis peavad taotleja oskused ja oskused disaini valdkonnas olema selged ja rakendusprojektid peaksid kirjeldama, mida taotleja soovib keskenduda magistriõppe programmi raames programmi kursuste raames.

Lisateavet selle kohta, kuidas peaksite rakenduste portfelliga edasi minema: www. HB .se / masterdesign / apply

Abikõlblikkuse ja valiku hindamine on tehtud kunstilistel põhjustel ja see põhineb tööproovidel portfellis, rakendusprojektides ja intervjuus. Esimene samm on portfelli hindamine seoses kunstnike loominguliste võimete, võimega eksperimentaalse töö, tehniliste oskuste ja peegeldava võime osas. Järgmisel etapil küsitletakse mõnda kandidaati. Seejärel viiakse enne vastuvõtmist läbi abikõlblikkuse lõplik hindamine ja taotlejate järjestus.

Magistriõpe

  • Kraadiõppe magistri kraad (120 ainepunkti) moe- ja tekstiilikunstist - moeetendus
  • Kraadiõppe magistri kraad (120 ainepunkti) moe- ja tekstiilide disainis - tekstiilidisain

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Loe edasi

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Näita vähem