Magistriõpe nõustamispsühholoogia alal, keskendumine ühenduse vaimsele tervisele

Üldine

Programmi kirjeldus

Ühenduse vaimse tervise magistriõppe programm

CIIS ühenduse vaimse tervise programm rongib õpilasi litsentseeritud psühhoterapeutideks ja juhtideks, kes annavad õiguse valimisõiguseta kogukondadele. Meie lõpetajad on liikumapanev jõud, et rahuldada ja muuta muutusi elanike jaoks, kellele traditsioonilised nõustamisteenused on puudulikud ja tähelepanuta jäetud.

Meie õpilased õpivad tegelema süsteemsete probleemidega patsiendi kogukonnas ja ümbruskonnas, mis mõjutavad vaimset tervist. Paljud meie lõpetajad on aktiivselt kaasatud avalikus poliitikas, kogukonna korraldamises, alarühmade õiguste kaitsmises ja rahvatervisega.

Programmi kohta

See 60-ühikuline kolmeaastane programm ühendab intensiivse ja täiendava juhtumikorralduse põhialused, rõhutades psühholoogia nõustamist, kultuurilist pädevust ja avaliku sektori praktikumit.

Teises õppeaasta meie õpilastel arendada olulisi kliinilisi oskusi ja mitmekultuurilise teadlikkuse sisse praktikumid kohalikul koolitus saite, sealhulgas CIIS "Clinic Ilma Walls (TCWOW), unikaalne kliinikus, mis võimaldab õpilastel kohtlevad kliente väljaspool traditsioonilist institutsioonilist ülesehitust.

Meie õppekava valmistab ette õpilasi avaliku sektori suuremahuliste karjääride ning abielu ja pereteraapia heakskiidu saamiseks. Programm loodi koostöös juhtivate vaimse tervise pakkujatega järgmiste kriitiliste vajaduste rahuldamiseks:

  • Terapeutiline: üha rohkem kliente, kellel on mitu diagnoosimist, vajavad erinevat taset ja ravi tüübi.

  • Kulturism: elukutse vajab mitmekesiste taustaga praktikute, kes on kultuuriliselt pädevad ja kakskeelsed või mitmekeelsed.

  • Professionaal: peaaegu 70 protsenti San Francisco riiklikust vaimse tervise tööjõust läheb pensionile järgneva kümne aasta jooksul - kõikjal riigis ja rahvas jäljendati suundumust.

CMH annab õpilastele tugeva teoreetilise tausta, rõhuasetusega praktilisele rakendusele:

  • Sotsiaalse õigluse perspektiivid

  • Kultuuriline alandlikkus

  • Praktikapõhised tõendid

  • Psühhüodünaamika, humanistlik meeleelu ja peresüsteemide teraapia

  • Trauma-informeeritud ravimeetodid

  • Ravi taastumis- ja elastsusmudelid

  • Ühenduse psühholoogia teooria ja praktika.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem