Magistriõpe nõustamispsühholoogia, kontsentratsioon draamatehnikas

Üldine

Programmi kirjeldus

MA psühholoogi nõustajana koos draamateatri kontsentratsiooniga

Üle 30 aasta jooksul on CIIS Draamateater programm uurinud, kuidas terapeutiliselt kohandatud dramaatilised protsessid aja jooksul töötavad haavade paranemiseks, hõlbustavad püsivaid muutusi ja aitavad inimestel saavutada oma suurimat potentsiaali. Meie programm integreerib kogemuslikud, didaktilised ja kliinilised kursused ettevaatlikult tempos ja järjestatud õppekavas, et õpetada õpilasi isiklikult ja kultuuriliselt teadlikumaks, kohandatud ning pädevad draamterapeudid ja psühhoterapeudid.

Draamateater on Ameerika Ühendriikides vaid üks mitmest magistriõppest, mis on nii piirkondlikult akrediteeritud kui ka Põhja-Ameerika Draamateaterkonna assamblee poolt heaks kiidetud ja on üks väheseid selliseid programme maailmas. Meie on ainus programm, mis pakub riikliku litsentsimise teed (LPCC).

Programmi kohta

Meie lõpetajad töötavad erinevatel juhtivatel kohtadel ja seadetes, sealhulgas kogukondlikud vaimse tervise keskused, erapraksised, koolid ja hariduskeskused, LGBTQ kogukondade teenindamise organisatsioonid ja traumade, söömishäirete, kaotuse ja enesehoolduse teenuseid pakkuvad kliinikud.

2 kuni 3-aastane programm sisaldab nädalapäeva ja aeg-ajalt nädalavahetuse tunde.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem