Magistriõpe pangandus-ja rahandusministeeriumis

Üldine

Programmi kirjeldus

Keerukate õppekavadega on pangandus- ja finantsteaduste magistriõppe programm (MBF) üks juhtivaid rahvusvahelisi rahastusprogramme. See oli 22. koht Financial Timesi järjestuses 2018. aastal.
Finantsturgude, finantsinstitutsioonide, ettevõtete rahastamise ja kvantitatiivsete meetodite valdkonnas pakub programm kvaliteetset haridust nii teoorias kui ka rakenduses . Selle eesmärk on koolitada meie õpilasi kriitiliselt peegeldama erinevaid kontseptsioone ja lähenemisviise valitsevad finants teooria ja praktika.
Haridusalased eesmärgid
Programmi haridusalased eesmärgid hõlmavad kolme dimensiooni:
1. Funktsionaalne mõõde
Arusaamine finantsvahenduse funktsioonist ja tähtsusest majandussüsteemide praeguse ja tulevase arengu kontekstis ning selle integreerimine sotsiaalsesse, õiguslikku ja poliitilistesse valdkondadesse.
2. Instrumentaalne mõõde
Teadmised finantsturgude teooriast ja rakendamisest, kaasaegsete finantsinstrumentide omadused ja rakendamine ning kaasaegse finantsjuhtimise põhifunktsioonid.
3. Institutsionaalne mõõde
Teadmised finantsasutuste ja nende strateegiliste äriüksuste kavandamise, juhtimise ja järelevalve põhifunktsioonide kohta.
CFA
MBF programm on CFA Instituudi ja CAIA Liidu ametlik programmipartner. MBF programm katab enam kui 70% kandidaadikogust kõigi kolme CFA programmi taseme jaoks. Need partnerlused võimaldavad MBF-l anda CFA ja CAIA stipendiumid igal aastal väljapaistvatele MBF-i üliõpilastele, kes programmi alustavad.
Õppekava: sisu ja struktuur
MBF-programmil on selge ja paindlik struktuur. Põhiuuringud koosnevad kolmest kohustuslikust kursusest ja mitmesugustest valikainedest, sealhulgas uurimisseminarist ja magistritööst.
Kohustuslikud ained
Programmi esimesel poolaastal osalevad õpilased kohustuslikes kursustes finantsturgudel, finantsinstitutsioonides ja kvantitatiivsete meetoditega. Nendes keerukates kursustes omandatakse olulised teadmised rahandusest.
Põhivalikained
Teises ja kolmandas semestris võivad õpilased kujundada oma individuaalse õppekava vastavalt oma eelistustele ja valida mitut põhivalikut, et keskenduda finantsturgudele, ettevõtte finantseerimisele, institutsioonidele või meetoditele. Nad suudavad vabalt kombineerida kursusi meie pikkate põhiliste valikainedte loendist.
Teadusuuringute seminar
Uuringute seminaril peavad üliõpilased koostama teadustööga seotud seminaririba ja nad peavad esitama oma järeldused. Koos magistritööga pakub MBF põhjalikku ettevalmistust Ph.D.
Sõltumatud valikained
Sõltumatud valikained loovad täiendavaid valikuid: õpilased võivad kas osaleda MBF-i täiendavates põhivalikutes või teiste magistriprogrammide kursustel.
Karjäärivõimalused
MBF-i lõpetajad on valmis tulevaste finantsprobleemide lahendamiseks nii Šveitsis kui ka kogu maailmas. Nad on hästi varustatud selleks, et:
• alustada tööd finantsasutustes, näiteks pankades, kindlustusseltsides, varahaldusettevõtetes jne;
• töö konsultatsioonifirmadele;
• töötab audiitorina pangandus- ja kindlustusvaldkonnas;
• minna tööstusettevõtete finants- või strateegiaosakondadesse;
• jätkata doktoriõppes doktoriõppes akadeemilist karjääri finants-, pangandus- või kindlustusjuhtimise alal.
Rahvusvahelised vahetusprogrammid
MBF üliõpilastele pakutakse võimalust osaleda järgmistes kaheastmelisustes ja vahetusprogrammides:
• CEMS MIM
• Double kraadi programmid ESADE, Barcelona, ​​Hispaania; HEC, Pariis, Prantsusmaa; RSM Erasmuse Ülikool, Rotterdam, Holland; Università Commerciale Luigi Bocconi, Milano, Itaalia; ja FGV-EAESP, São Paulo, Brasiilia
• vahetusprogrammid ligikaudu 200 partnerülikooli
MBF-programmi vastuvõtmine:
Lisateavet leiate meie veebisaidilt viimaste üksikasjalike sisenemiskriteeriumide kohta.
www.admissions.unisg.ch
www.mbf.unisg.ch
Viimati uuendatud Juuli 2018

Teave kooli kohta

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide i ... Loe edasi

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide in the Financial Times Masters in Management Ranking. The Master in Banking and Finance is ranked 6th in the FT Masters in Finance Ranking. Accreditations by EQUIS and AACSB International underline our commitment to a holistic curriculum that meets the highest academic standards. We aim to develop students both in professional and personal terms by providing them with an education along humanist lines. Näita vähem