Keerukate õppekavadega on pangandus- ja finantsteaduste magistriõppe programm (MBF) üks juhtivaid rahvusvahelisi rahastusprogramme. See oli 22. koht Financial Timesi järjestuses 2018. aastal.
Finantsturgude, finantsinstitutsioonide, ettevõtete rahastamise ja kvantitatiivsete meetodite valdkonnas pakub programm kvaliteetset haridust nii teoorias kui ka rakenduses . Selle eesmärk on koolitada meie õpilasi kriitiliselt peegeldama erinevaid kontseptsioone ja lähenemisviise valitsevad finants teooria ja praktika.
Haridusalased eesmärgid
Programmi haridusalased eesmärgid hõlmavad kolme dimensiooni:
1. Funktsionaalne mõõde
Arusaamine finantsvahenduse funktsioonist ja tähtsusest majandussüsteemide praeguse ja tulevase arengu kontekstis ning selle integreerimine sotsiaalsesse, õiguslikku ja poliitilistesse valdkondadesse.
2. Instrumentaalne mõõde
Teadmised finantsturgude teooriast ja rakendamisest, kaasaegsete finantsinstrumentide omadused ja rakendamine ning kaasaegse finantsjuhtimise põhifunktsioonid.
3. Institutsionaalne mõõde
Teadmised finantsasutuste ja nende strateegiliste äriüksuste kavandamise, juhtimise ja järelevalve põhifunktsioonide kohta.
CFA
MBF programm on CFA Instituudi ja CAIA Liidu ametlik programmipartner. MBF programm katab enam kui 70% kandidaadikogust kõigi kolme CFA programmi taseme jaoks. Need partnerlused võimaldavad MBF-l anda CFA ja CAIA stipendiumid igal aastal väljapaistvatele MBF-i üliõpilastele, kes programmi alustavad.
Õppekava: sisu ja struktuur
MBF-programmil on selge ja paindlik struktuur. Põhiuuringud koosnevad kolmest kohustuslikust kursusest ja mitmesugustest valikainedest, sealhulgas uurimisseminarist ja magistritööst.
Kohustuslikud ained
Programmi esimesel poolaastal osalevad õpilased kohustuslikes kursustes finantsturgudel, finantsinstitutsioonides ja kvantitatiivsete meetoditega. Nendes keerukates kursustes omandatakse olulised teadmised rahandusest.
Põhivalikained
Teises ja kolmandas semestris võivad õpilased kujundada oma individuaalse õppekava vastavalt oma eelistustele ja valida mitut põhivalikut, et keskenduda finantsturgudele, ettevõtte finantseerimisele, institutsioonidele või meetoditele. Nad suudavad vabalt kombineerida kursusi meie pikkate põhiliste valikainedte loendist.
Teadusuuringute seminar
Uuringute seminaril peavad üliõpilased koostama teadustööga seotud seminaririba ja nad peavad esitama oma järeldused. Koos magistritööga pakub MBF põhjalikku ettevalmistust Ph.D.
Sõltumatud valikained
Sõltumatud valikained loovad täiendavaid valikuid: õpilased võivad kas osaleda MBF-i täiendavates põhivalikutes või teiste magistriprogrammide kursustel.
Karjäärivõimalused
MBF-i lõpetajad on valmis tulevaste finantsprobleemide lahendamiseks nii Šveitsis kui ka kogu maailmas. Nad on hästi varustatud selleks, et:
• alustada tööd finantsasutustes, näiteks pankades, kindlustusseltsides, varahaldusettevõtetes jne;
• töö konsultatsioonifirmadele;
• töötab audiitorina pangandus- ja kindlustusvaldkonnas;
• minna tööstusettevõtete finants- või strateegiaosakondadesse;
• jätkata doktoriõppes doktoriõppes akadeemilist karjääri finants-, pangandus- või kindlustusjuhtimise alal.
Rahvusvahelised vahetusprogrammid
MBF üliõpilastele pakutakse võimalust osaleda järgmistes kaheastmelisustes ja vahetusprogrammides:
• CEMS MIM
• Double kraadi programmid ESADE, Barcelona, ​​Hispaania; HEC, Pariis, Prantsusmaa; RSM Erasmuse Ülikool, Rotterdam, Holland; Università Commerciale Luigi Bocconi, Milano, Itaalia; ja FGV-EAESP, São Paulo, Brasiilia
• vahetusprogrammid ligikaudu 200 partnerülikooli
MBF-programmi vastuvõtmine:
Lisateavet leiate meie veebisaidilt viimaste üksikasjalike sisenemiskriteeriumide kohta.
www.admissions.unisg.ch
www.mbf.unisg.ch
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
3,326 CHF
Tasu Šveitsi üliõpilastele: 1426 CHF
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi