Magistriõpe raamatupidamises ja rahanduses (MAccFin)
Miks MAccFin
Magistriõpe Raamatupidamises ja Rahanduses (MAccFin) võimaldab teil vaadata ettevõtte finantsjuhtimist integreeritult.
Meie programmi iseloomustab selle lähedus ettevõtluspraktikaga: aktuaalsed ja olulised probleemid, mis on seotud juhtumitega seotud lahenduste leidmisega, mängivad nii olulist rolli nagu tuntud külalislektorid kui ka tihedat koostööd valitud ettevõtetega. MAccFin programm loob seega optimaalseid tingimusi eduka karjääri alustamiseks.
Eesmärgid
MAccFin valmistab teid ette vastutustundliku tegevuse eest finantsvaldkonnas
ettevõtte juhtimine. Olenemata sellest, kas vaatate seda juhtimiskonsultandi, vastutava töötleja, audiitori või pankuri vaatenurgast:
• analüüsite organisatsiooni jätkusuutlikku finants- ja teenimisvõimet, hinnake klientide, turustuskanalite ja brändide kasumlikkust ning andke soovitusi edasiseks arendamiseks;
• teil on võimalik suunata digitaalse transformatsiooni uusi tehnoloogiaid ja võimalusi konkreetseks kasutamiseks finantsjuhtimises;
• tegelete kapitalituru ja reguleerivate asutuste kehtestatud nõuetega;
• loote M
Õpilasprofiil
Kas soovite juhtida ettevõtte edasist arengut jätkusuutliku eduga? Kas soovite toetada oma strateegilisi kasvuvõimalusi peamiste näitajatega ja seega oma argumente muuta? Siis sobiksite meie sihtgrupiga
suurepäraselt. MAccFin üliõpilasena on teil finantsjuhtimise seisukohast suur huvi finantsjuhtimise küsimustes. Teie akadeemiline ja praktiline uudishimu annab teile võimaluse mitte ainult tutvuda mõistetega teoreetilisel viisil, vaid neid kontrollida, hinnata neid iseseisvalt ja kohandada neid vastavalt kontekstile. Samaaegselt oma haridusega selles valdkonnas arendate edasi oma analüütilist ja suhtlemisoskust. Nii saate tulevikus juhtida positsioone keerulises ja riskantses keskkonnas.
Karjäärivõimalused
Tahaksime teile pakkuda põnevat ja ainulaadset karjääri.
MAccFin lõpetajaks on teil mitte ainult vajalik teoreetiline baas, vaid ka tuttav praktiliste orienteeritud projekti töö, positsioneerimise ja arvamusliidritega, samuti kaasatud lahenduste ja otsuste tegemisse. Sa leiad end vastutustundlikul ametikohal nii suurtes kui väiksemates ettevõtetes kõikidel kontinentidel, kes vastutavad liinifunktsioonide, projektitööde, juhtimisalase nõustamise või auditeerimise ning ettevõtjate eest.
MAccFin õppekava
Magistriõppe sisu keskendub praegustele ja tulevastele finantsjuhtimise ülesannetele, mis on radikaalselt muutunud. Mida tähendab digitaalne ümberkujundamine ettevõtte juhtimiseks? Kuidas saab täna saadaval olevat lugematuid tükki analüüsida ja kasu tada (suurte andmete analüüs)? Kuidas plokkheli tehnoloogiaid
mõju olemasolevatele ärimudelitele? Need ja teised küsimused nõuavad a
uus arusaam finantsjuhtimisest.
Meie kohustuslikes õppeainetes (20 ainepunkti), mida õpetatakse nii saksa kui inglise keeles
Inglise keeles, anname teile mitmesuguseid finantsjuhtimise eri valdkondi.
Põhivalikutes saate keskenduda oma huvidele ja teha valik paljudest kursustest. Põhihariduse valikained (12-22 ainepunkti) hõlmavad finantsjuhtimise ribalaiust valikuga neljast kursusest, samal ajal kui põhiõpetajate keelekümblus (12-22 ainepunkti) on ette nähtud kaks ulatuslikku kursust erialaste teadmistega ja valmistage teid karjääri alustamiseks. Nii saavad kõik inimesed oma individuaalseid nõudmisi ja huve järgida. Enam kui kolmandik kursustest pakutakse inglise keeles.
Vahetus
Toetame teid oma õpingute rahvusvahelises orientatsioonis. Nii saate taotleda CEMS MIM või DM2 kahekordse õppe programme. Lisaks võite kulutada vahetus semestri ühes meie ca. 200 partnerülikooli.
Sissepääs MAccFin programmile:
Lisateavet leiate meie veebisaidilt viimaste üksikasjalike sisenemiskriteeriumide kohta.
www.admissions.unisg.ch
www.maccfin.unisg.ch
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

Vaata veel 6 kursust University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairsis »

Viimati uuendatud Oktoober 23, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Päevane õpe
Price
3,326 CHF
Tasu Šveitsi üliõpilastele: 1426 CHF
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev