Magistriõpe Raamatupidamises, 120 ECTS

Selle programmi eesmärgiks on anda õpilastele juhtimis- ja analüütilisi oskusi ning arusaamist raamatupidamise ja auditeerimise käitumise eeskirjadest ja standarditest. Programm pakub põhjaliku maandamise juhtimisarvestus, finantsarvestus, auditeerimine, finantsaruannete analüüs ja hindamine. Valikainete vältel võivad õpilased oma huvivaldkonda laiendada, õppides sellistes valdkondades nagu üldjuhtimine või maksuõigus. Välja arvatud mõned valikainete kursused, pakutakse inglise keelt. Haridustase teise astme õpingud

Uuringud välismaal ja internatuuri

Umeå ärikoolis, majandusteaduses ja statistikas ( USBE ) on rahvusvahelistumine ülimalt tähtis. Õppimiseks välismaale on palju võimalusi. Ärikooli keskkond on üha enam rahvusvahelisel tasandil nii üliõpilaste kui ka õpetajatega rahvusvahelisel tasandil.

Olles üliõpilane ühel magistrikursusel USBE võite taotleda ühe semestri välismaal õppimist ühel meie 70 partnerülikoolist. Samuti on võimalik leida ettevõte ja teha praktikat 2 kuud, kus on kogu maailmas.

Karjäärivõimalused

Programm sobib näiteks üliõpilastele, kes soovivad töötada audiitorfirmades, ettevõtete raamatupidamis- ja finantseerimisosakondades, samuti valitsusasutustes. Selle rahvusvaheline orientatsioon pakub häid eeltingimusi välismaal töötamiseks ja rahvusvahelistes ettevõtetes.

Üliõpilaste rahulolu

Umeå ülikool on Euroopas tipptasemel õpilaste rahuloluga seotud tegurite kohta eelmise aasta rahvusvahelise tudengiparomeetri tulemuste põhjal. Siin on muuhulgas ka sõprusgrupi osa, kes tutvustab teile Rootsi tegevusi.

AACSB akrediteeritud

USBE on rahvusvaheline akrediteeritud ärikool AACSB-s. See on 5% maailma ärikoolidest, kellel on see akrediteerimine, mis keskendub kvaliteedijuhtimisele.

Vastuvõtutingimused

Üldnõuded

Selleks, et taotleda meie magistriõppe programme siin USBE vajate bakalaureusekraadi ärijuhtimise erialal 180 ECTS (kolm aastat täiskoormusega õpe), mis peaks sisaldama järgmist:

• 75 EAP (poolteist täistööajaga õpet) ärijuhtimises.

Objekte saab erinevates riikides määratleda erinevalt. Näiteid kursustest, mida peame ärijuhtimise teemaks, on raamatupidamine, rahandus, kontroll, juhtimine, turundus, logistika ja ettevõtlus.

Keeleoskus on vajalik

Õpilastel peab olema rootsi gümnaasiumi erialane abikõlblik inglise keele tasemele. Seda näitavad tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele oskus.

Erinõuded

75 ECTS (poolteist täistööajaga õpet) ärijuhtimises, sealhulgas vähemalt 15 ECTS arvestus (finantsarvestus, finantsaruannete analüüs või juhtimisarvestus), samuti 7,5 ECTS Finance

Valikukriteeriumid ja vastuvõtu oleku teatis

Sissepääs antakse konkursi alusel. Valikukriteeriumid on GMAT (Graduate Management Admissions Test) tulemus.

Kui teil ei ole GMATi testi tulemust, on teil endiselt õigus taotleda programmi, kuid see on järjestatud pärast taotlejate GMATi tulemusi ja vastavalt akadeemiliste krediitide arvule.

Umeå linn

Umeå pakub 115 000 elanikku (millest 30 000 on üliõpilased) kvaliteetse hariduse ja hea ajaga. Linn on piisavalt suur, et seal on palju tegevusi, kuid piisavalt väike, et jõuda kõige rohkem huvipakkuvate asjade juurde jalgrattaga. See on ka üks Rootsis asuvatest linnadest, kus on kõige madalam kuritegevuse tase.Üks asi, mis meelitab palju õpilasi, on spordi keskus IKSU (suurim Põhja-Euroopas 5000 külastajaga päevas !!!!), mille hulka kuuluvad jõusaal, erinevad rühmatreeningud ja ujumine erinevatele pallimängudele, sealhulgas jalgpall, korvpall, põrandalaud , squash, badminton ja siseruumides rannavõrkpall.

Ilus ja puhas loodus lühikese linna kaugusele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
180,000 SEK
Õppemaks; esimene osamakse: 45000 Rootsi krooni
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Visit Umeå