Magistriõpe sotsiaalse innovatsiooni valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Nüüd rakenduste vastuvõtmine

MÄRKUS. CoVID-19 viirus ei ole praegusel ajal meie languse ajakavadele mingit mõju avaldanud, kuid tunnistame, et tegemist on kiiresti muutuva olukorraga. Kui kaugõpe osutub vajalikuks, teavitame sellest aktsepteeritud taotlejaid.

____

Muutuste vajaduse märkimine ei ole raske ja on võimalik teha vahet; kõik, mida vaja, on kirg sotsiaalsete muutuste vastu ja oskused, mis on vajalikud teie ideede elluviimiseks. Sotsiaalne muutus on raske töö, mis nõuab innovatiivset nägemust, mida toetavad ettevõtlusoskused ja sügav arusaam käimasolevast probleemist. Üliõpilased, kes tegelevad sotsiaalse innovatsiooni magistrikraadiga (MASI), vaatavad kriitiliselt sotsiaalsete väljakutsete ja ebaõigluse juurtele, seejärel püüavad luua tõelist muutust julgetes uutes vastustes vaesusele, ebavõrdsusele, inimõiguste rikkumistele ja humanitaarkriisidele.

Ükski teine ​​magistrikraad ühendab rahakoolis omandatud ainulaadsed oskused ja teadmised koostöös juhtkonna, humanitaarteaduste, teaduse ja ettevõttega.

MASI programm annab sügava arusaama sotsiaalsetest väljakutsetest, mis on saadud sellistes klassides nagu sotsiaalne ettevõtlus, ülemaailmne väljakutse ja areng ning konfliktid, ja seejärel paarid teadmised kriitilise mõtlemise, leidlikkuse, juhtimise ja jätkusuutliku ärimudeliga, mis pärinevad klassides pakutavatest klassidest. Äri- ja juhtimiskoolid.

Miks valida Kroc kooli sotsiaalse innovatsiooni magistriõpp?

 • Ainult rahvakoolis juurdunud sotsiaalse innovatsiooni MA.
 • Sotsiaalse innovatsiooni väljakutse pakub kuni 50 000 dollarit üliõpilaste seemnete rahastamist, et muuta nende nurgakivi projekt reaalsuseks.
 • GRE pole vaja.
 • 9-kuuline programm.
 • Ainult MA sotsiaalse innovatsiooni pakutakse Ashoka U Changemaker Campus - juhtiv nimetus sotsiaalse innovatsiooni kõrghariduses.

Sotsiaalsete muutuste uuenduste kavandamine, rakendamine ja juhtimine. Kas töötavad olemasolevates organisatsioonides ja programmides või uute ettevõtmiste kaudu:

 • Töötada välja uusi mõtteviise, õppimist ja ühendamist sotsiaalsete probleemide lahendamiseks viisil, mis on tõhus ja jätkusuutlik.
 • Emerge valmis muutma olemasolevaid struktuure, mis on ebaefektiivsed ja säilitavad vaesuse, konfliktide ja ebaõigluse probleeme.

Kuulake hiljuti lõpetanud selle programmi.

Tulemus

Sotsiaalne innovatsioon on rohkem kui trend. See on üha olulisem tööandjatele kõigis sektorites, sealhulgas ettevõtluses, tervises ja hariduses. Meie õpilased õpivad, kuidas ühendada juhtimine, rahu ja ettevõtlusoskused tervikliku lähenemisviisiga, mis sobib hästi uuenduslike lahendustega. MASI kraadiga saate omandada jätkusuutliku ärimudeli kujunduse, juhtimise, kommunikatsiooni, inimkeskse disaini ja probleemide lahendamise, suurendades oma potentsiaali töötada välja uuendusi, mis aitavad kogukondadel tegeleda vaesuse ja sotsiaalse ebaõiglusega.

Nõuded

 • Transkript (id)
 • Praegune vestlus või elulookirjeldus (CV)
 • Nelja lühikese esseega
 • Kaks soovituskirja
 • Kaks minuti video

* Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama inglise keele oskuse eksami hinded ja transkriptsiooni hindamise institutsioonide jaoks väljaspool USAd.

Palun külastage Graduate Admissionsi, et saada rohkem teavet rahvusvaheliste üliõpilaste nõudmiste kohta.

Lisateave

Sisseastumissemester august
Minimaalne hindepunkti keskmine 3,00 (skaala 4,00) kõigis bakalaureuseõppe kursuste töödes
Vajalik kursuste loomine Puudub kohustuslik
Vajalik kogemus Puudub kohustuslik
Standardiseeritud sisseastumiskatse Puudub kohustuslik

Laadige kursusejuhend alla siit

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as ... Loe edasi

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as in communities worldwide. We research some of the toughest, most troubling phenomena of our times, producing rigorous and innovative work published in a wide variety of outlets. Students from all over the world are prepared by outstanding faculty and gain experience in the field through our Internship Program and the Kroc School institutes - the Institute for Peace and Justice, the Trans-Border Institute, and the Center for Peace and Commerce (the latter in partnership with the School of Business Administration). Näita vähem