Nüüd rakenduste vastuvõtmine

Muutuste vajaduse märkimine ei ole raske ja on võimalik teha vahet; kõik, mida vaja, on kirg sotsiaalsete muutuste vastu ja oskused, mis on vajalikud teie ideede elluviimiseks. Sotsiaalne muutus on raske töö, mis nõuab innovatiivset nägemust, mida toetavad ettevõtlusoskused ja sügav arusaam käimasolevast probleemist. Üliõpilased, kes tegelevad sotsiaalse innovatsiooni magistrikraadiga (MASI), vaatavad kriitiliselt sotsiaalsete väljakutsete ja ebaõigluse juurtele, seejärel püüavad luua tõelist muutust julgetes uutes vastustes vaesusele, ebavõrdsusele, inimõiguste rikkumistele ja humanitaarkriisidele.

Ükski teine ​​magistrikraad ühendab rahakoolis omandatud ainulaadsed oskused ja teadmised koostöös juhtkonna, humanitaarteaduste, teaduse ja ettevõttega.

MASI programm annab sügava arusaama sotsiaalsetest väljakutsetest, mis on saadud sellistes klassides nagu sotsiaalne ettevõtlus, ülemaailmne väljakutse ja areng ning konfliktid, ja seejärel paarid teadmised kriitilise mõtlemise, leidlikkuse, juhtimise ja jätkusuutliku ärimudeliga, mis pärinevad klassides pakutavatest klassidest. Äri- ja juhtimiskoolid.

Miks valida Kroc kooli sotsiaalse innovatsiooni magistriõpp?

 • Ainult rahvakoolis juurdunud sotsiaalse innovatsiooni MA.
 • Sotsiaalse innovatsiooni väljakutse pakub kuni 50 000 dollarit üliõpilaste seemnete rahastamist, et muuta nende nurgakivi projekt reaalsuseks.
 • GRE pole vaja.
 • 9-kuuline programm.
 • Ainult MA sotsiaalse innovatsiooni pakutakse Ashoka U Changemaker Campus - juhtiv nimetus sotsiaalse innovatsiooni kõrghariduses.

Sotsiaalsete muutuste uuenduste kavandamine, rakendamine ja juhtimine. Kas töötavad olemasolevates organisatsioonides ja programmides või uute ettevõtmiste kaudu:

 • Töötada välja uusi mõtteviise, õppimist ja ühendamist sotsiaalsete probleemide lahendamiseks viisil, mis on tõhus ja jätkusuutlik.
 • Emerge valmis muutma olemasolevaid struktuure, mis on ebaefektiivsed ja säilitavad vaesuse, konfliktide ja ebaõigluse probleeme.

Kuule praegusest üliõpilastest selles programmis.

Tulemus

Sotsiaalne innovatsioon on rohkem kui trend. See on üha olulisem tööandjatele kõigis sektorites, sealhulgas ettevõtluses, tervises ja hariduses. Meie õpilased õpivad, kuidas ühendada juhtimine, rahu ja ettevõtlusoskused tervikliku lähenemisviisiga, mis sobib hästi uuenduslike lahendustega. MASI kraadiga saate omandada jätkusuutliku ärimudeli kujunduse, juhtimise, kommunikatsiooni, inimkeskse disaini ja probleemide lahendamise, suurendades oma potentsiaali töötada välja uuendusi, mis aitavad kogukondadel tegeleda vaesuse ja sotsiaalse ebaõiglusega.

Nõuded

 • Transkript (id)
 • Praegune vestlus või elulookirjeldus (CV)
 • Nelja lühikese esseega
 • Kaks soovituskirja
 • Kaks minuti video

* Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama inglise keele oskuse eksami hinded ja transkriptsiooni hindamise institutsioonide jaoks väljaspool USAd.

Palun külastage Graduate Admissionsi, et saada rohkem teavet rahvusvaheliste üliõpilaste nõudmiste kohta.

Lisateave

Sissepääs Semester
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 2 kursust Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diegois »

Viimati uuendatud Aprill 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- 1200 USD ühiku kohta (programm on 30 ühikut)
Deadline
veebr 15, 2020
Scholarships available!
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 15, 2020
Scholarships available!

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 15, 2020
Scholarships available!
End Date