See programm annab teile võimaluse teha muudatusi ja parandada oma teadmisi riiklikul ja rahvusvahelisel sotsiaaltööl. Magistriõppega seotud õpingud tähendavad võimalust süvendada oma teadmisi ja laiendada oma karjäärivõimalusi.

Programm

Sotsiaalne töö puudutab sotsiaalselt haavatavate inimeste elutingimusi, vajadusi ja kogemusi. Lähtepunktiks on püüda mõista ja seletada ühiskondlikke nähtusi ja probleeme üksikisiku, rühma ja ühiskonna tasandil ning luua võimalused muutusteks. Sotsiaalsete probleemide mõistmine tugineb süsteemide, võimsuse ja õiguste perspektiividele ning nende analüüs on tihti seostev. Te arendate praktilist arusaamist probleemide lahendamisest ja muutustest sotsiaalselt haavatavates olukordades inimestele.

Te uurite sotsiaaltööd tervise ja heaolu laiema tausta taustal. Keskendutakse võrdõiguslikkuse ja osalemise, kutsealaste teadmiste ja arengu ning loovuse ja innovatsiooni küsimustele. Samuti arendate oma arusaama juhtimisest, rühmadest ja organisatsioonidest ning tõenduspõhisest praktikast ja hindamisest. Programm antakse inglise keeles ja saate lugeda tervise ja heaolu kursusi koos teiste magistriprogrammide ja teadustöötajatega. Programm kestab kaks aastat, kuid seda saab lõpetada ühe aasta jooksul magistrikraadiga 60 ainepunkti.

Tulevik ja töökohad

Tervishoiu ja heaolu valdkonna sotsiaaltöö magistri kraad parandab märkimisväärselt teie oskusi ja arendab oma praegust või tulevast tööd riiklikus ja rahvusvahelises heaolusektoris. Programm annab teile ka uusi võimalusi klientidega töötamiseks ja avab tee uuringute jätkamiseks.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureuse kraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunkti sotsiaaltöö või samaväärse hariduse valdkonnas. Rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama TOEFL-i testi tulemused, mille minimaalne punktisumma on 575 ja TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus üldise sagedusribaga skoor on vähemalt 6,5 ja bänd skoor alla 5,5 või samaväärne.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 19, 2018
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date