Magistriõpe strateegias ja rahvusvahelises juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Strateegia ja rahvusvahelise juhtimise magistriprogrammi eesmärk on anda üliõpilastele teadmisi üldjuhtimise kohta, mis on vajalikud edukaks karjääriks austatud ja vastutavate juhtidega. SIM-kaart pakub integreerivat ja interdistsiplinaarset lähenemist, sest ainult selline lähenemisviis suudab edukalt toime tulla meie aja keerukate juhtimisprobleemidega.
See lähenemine teenis SIM-i esimese koha Financial Timesi ülemaailmsetes magistriprogrammides juhtimise edetabelil 2011-2017!
Õppekava
SIM-õppekava ühendab teadusepõhise, akadeemilise stiimuliga Master of Arts interaktiivse olemuse ja praktika-orienteeritud lähenemisviisi esinevad juhtiv MBA programme. Õpilastele pakutakse seega parimat kahest õppeainest.
Advanced Management Kursused
Kohustuslikud kursused pakuvad õpilastele teadmisi juhtimisfunktsioonide kohta. Õpilased uurivad arenenud teooriaid ja kontseptsioone, uurivad juhtimispraktikat ja osalevad teaduslikes aruteludes.
Põhivalikained
Põhilisi valikained koosnevad Advanced Management Kursused, integratives ja SIM praktikas:
SIM-i integratiivid
SIM Integratiivid keskenduvad valdkonna valdkonna laialdase ja praeguse huvi valdkonnale. Selle teemaga tegelemiseks on vaja multidistsiplinaarset perspektiivi ja uurida võimalusi, kuidas toime tulla meie aja suurte juhtimisprobleemidega.
SIM praktikas
SIM-õpilased peavad algatama ja viima läbi rahvusvahelist praktikat,
nimega SIM International Project (SIMIP). SIM-IP-i eesmärk on õpilastel osaleda keerulises ja praktikas orienteeritud töös väljaspool klassiruumi, kuid on oma õppetööga seotud.
SIMagination Challenge nõuab õpilastelt rahvusvahelist sotsiaalset algatust, mille eesmärk on luua neile rikastavaid ja mõttekasõppe kogemusi.
Ettevõtteühendused
SIM-l on tihedad sidemed juhtivate rahvusvaheliste korporatsioonidega, kes tegutsevad SIM-programmi korporatiivsete sponsoritena. Selline koostöö hõlmab interaktiivseid seminare, loenguid, külastuste külastusi ja atraktiivseid rahvusvahelisi praktikakohti.
Rahvusvahelised vahetusprogrammid
Põhipartnerlus kahe prestiižse MBA programmiga pakuvad SIM-õpilastele võimalust omandada kahekordse taseme kas INCAE Business Schoolis Costa Rica või Nanyang Business School Singapuris. Kahe aasta jooksul teenivad õpilased nii SIM- HSG magistrikraadi kui ka prestii MBA kraadi.
www.nanyangmba.ntu.edu.sg
www.incae.edu
Peale nende valida MBA kahekordse kraadi võimalusi SIM-kaart, ülikool ise pakub võimalusi vahetus semestrite ja kaks kraadi. CEMSi partnerülikoolis vahetus semestri vältel on õpilastel võimalus saada CEMS MIM-i. SIM-õpilastel on ka võimalus taotleda kahekordse õppekava koos ESADE-ga Barcelona; HEC, Pariis; RSM Erasmuse Ülikool, Rotterdam; ja Fundação Getulio Vargas, São Paulo või taotleda vahetusprogrammi ühe meie ca. 200 partnerülikooli kogu maailmas.
www.exchange.unisg.ch
www.cems.unisg.ch
Karjäärivõimalused
SIM-kaardi programm optimeerib akadeemilise kvaliteedi, kultuuridevahelise ja keeleoskuse edendamise ning interdistsiplinaarse probleemide lahendamise lähenemisviisi abil õpilasi tippkohtumiste jaoks olulistes ärivaldkondades, nagu rahvusvaheline juhtimine, ärikonsultatsioonid või ettevõtlus. Enamik SIM-i õpilasi sõlmib töölepingud enne õpingute lõpetamist. Nad saavad väljakutseid ja atraktiivseid tööpakkumisi kõrgelt hinnatud ettevõtetelt erinevates ärisektorites kogu maailmas. Vastavalt üliõpilaste palgaastmetele võimaldab see magistrikraad SIM-i lõpetajal jätkata paljutõotavat akadeemilist karjääri, kuna see võimaldab juurdepääsu Ph.D. programmid.
Sissepääs SIM-programmi:
Lisateavet leiate meie veebisaidilt viimaste üksikasjalike sisenemiskriteeriumide kohta.
www.admissions.unisg.ch
www.sim.unisg.ch
Viimati uuendatud Mai 2018

Teave kooli kohta

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide i ... Loe edasi

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide in the Financial Times Masters in Management Ranking. The Master in Banking and Finance is ranked 6th in the FT Masters in Finance Ranking. Accreditations by EQUIS and AACSB International underline our commitment to a holistic curriculum that meets the highest academic standards. We aim to develop students both in professional and personal terms by providing them with an education along humanist lines. Näita vähem