Magistriõpe tekstiilijuhtimise valdkonnas (1 aasta)

Üldine

Programmi kirjeldus

See haridus annab põhjaliku ülevaate tekstiilivaldkonnast, mis sobib neile, kellel on haridus, näiteks majandus, tehnoloogia, turundus või disain. See programm on ettevalmistus karjäärile tekstiili- ja moetööstuses.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Programmi struktuur

See programm algab sissejuhatavast kursist hästi varustatud tekstiilaboratooriumides, mis annab teile hea ülevaate tekstiilitööstusest. Seejärel järgneb spetsialiseerumise kursustele, kus õpid tekstiiliala väärtusahelat käsitsema ja mõistab, kuidas eri osad on omavahel seotud ja mõjutavad üksteist.

Kursustel on tugeva aluse praeguste tekstiilijuhtimise uurimistöödele, keskendudes tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikule arengule, samuti sellistele valdkondadele nagu ärijuhtimine ja tööstusökonoomika uurimine.

Ülikooli tekstiilitööstuse teadustöö on rahvusvaheliselt silmapaistev ja integreeritud programmi loengutesse, töökodadesse ja projektidesse. Rahvusvaheliste võrgustike ja koostöö kaudu on ka häid võimalusi teiste maailma teadlastega suhtlemiseks.

Karjääri väljavaated

Pärast lõpetamist on tööturg hea ning enamik tudengeid kasutab oma haridust tekstiili- ja moetööstuses uute töökohtade loomisel.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad (180 ainepunkti) ärijuhtimise, tööstusökonoomika, tekstiiltehnoloogia, tekstiili- või moedisaini vallas või samaväärne. Peale selle peavad õpilased olema inglise keelega samaväärsed inglise keelega 6.

Valik põhineb motivatsioonikirjal ja intervjuul.

Magistriõpe

  • Magistrikraad (60 ainepunkti) koos suurte Textile Management

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Loe edasi

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Näita vähem