See haridus annab põhjaliku ülevaate tekstiilivaldkonnast, mis sobib neile, kellel on haridus, näiteks majandus, tehnoloogia, turundus või disain. See programm on ettevalmistus karjäärile tekstiili- ja moetööstuses.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Programmi struktuur

See programm algab sissejuhatavast kursist hästi varustatud tekstiilaboratooriumides, mis annab teile hea ülevaate tekstiilitööstusest. Seejärel järgneb spetsialiseerumise kursustele, kus õpid tekstiiliala väärtusahelat käsitsema ja mõistab, kuidas eri osad on omavahel seotud ja mõjutavad üksteist.

Kursustel on tugeva aluse praeguste tekstiilijuhtimise uurimistöödele, keskendudes tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikule arengule, samuti sellistele valdkondadele nagu ärijuhtimine ja tööstusökonoomika uurimine.

Ülikooli tekstiilitööstuse teadustöö on rahvusvaheliselt silmapaistev ja integreeritud programmi loengutesse, töökodadesse ja projektidesse. Rahvusvaheliste võrgustike ja koostöö kaudu on ka häid võimalusi teiste maailma teadlastega suhtlemiseks.

Karjääri väljavaated

Pärast lõpetamist on tööturg hea ning enamik tudengeid kasutab oma haridust tekstiili- ja moetööstuses uute töökohtade loomisel.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad (180 ainepunkti) ärijuhtimise, tööstusökonoomika, tekstiiltehnoloogia, tekstiili- või moedisaini vallas või samaväärne. Peale selle peavad õpilased olema inglise keelega samaväärsed inglise keelega 6.

Valik põhineb motivatsioonikirjal ja intervjuul.

Magistriõpe

  • Magistrikraad (60 ainepunkti) koos suurte Textile Management

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 7 kursust University of Boråsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 1 aasta
Päevane õpe
Price
100,000 SEK
aastas. Õppemaks ei ole EL / EMP kodanik
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi