Magistriõpe tekstiilmahtude juhtimises (2 aastat)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas soovite rohkem teada saada tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkuse ja sellest, kuidas selle keti eri osad mõjutavad üksteist? See võib olla teie jaoks haridus. Siin omandate põhiteadmised tekstiilialase väärtusahelas ja spetsialiseeruvad tarneahela eri osade haldamisele.

See haridus annab teile vahendid turunduse ja tarbijate käitumise juhtimiseks tekstiili- ja moetööprotsessides. Saate omandada põhiteadmised tekstiiltoodete väärtusahelate haldamise kohta, pöörates erilist tähelepanu jätkusuutlikkusele.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Programmi struktuur

Esimese kursuse kursused tähistavad tekstiiltoodete väärtusahelat alates ideest kuni projekteerimiseni, tootmise ja levitamise kaudu, tagasisidevoogude turustamiseks ja käitlemiseks.

Teisel aastal jätkate tekstiilitööstuse juhtimist, kuid seekord on spetsialiseerunud tarneahela juhtimisele. Sel aastal on keskne teema tootmise ja logistika juhtimine, prognoosimine ja riskijuhtimine.

Kursustel on tugeva aluse praeguste tekstiilijuhtimise uurimistöödele, keskendudes tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkusele, samuti uuringutele sellistes valdkondades nagu ärijuhtimine ja tööstuse ökonoomika University of Borås .

Mitmed kursused on seotud väärtusahela ühe konkreetse osa kontrollimisega või sellega, kuidas ahela eri osad on omavahel seotud ja mõjutavad.

Karjääri väljavaated

See haridus annab teile ettevalmistusi edasijõudnud ametikohtadele tööstuses ja akadeemilistes ringkondades. Pärast lõpetamist on teil tööriistad töötamiseks turunduse, kvaliteedi, tootmise või logistika juhtivatel ametikohtadel või võite saada ettevõtjana ja oma ettevõtte loomisel või jätkata doktoriõppimist.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad (180 ainepunkti) ärijuhtimise, tööstusökonoomika, tekstiiltehnoloogia, tekstiili- või moedisaini vallas või samaväärne. Peale selle peavad õpilased olema inglise keelega samaväärsed inglise keelega 6.

Valik põhineb motivatsioonikirjal ja intervjuul.

Magistriõpe

  • Magistrikraad (120 ainepunkti) suurte juhtimise eriala Textile Value Chain Management
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Loe edasi

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Näita vähem