Kas soovite rohkem teada saada tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkuse ja sellest, kuidas selle keti eri osad mõjutavad üksteist? See võib olla teie jaoks haridus. Siin omandate põhiteadmised tekstiilialase väärtusahelas ja spetsialiseeruvad tarneahela eri osade haldamisele.

See haridus annab teile vahendid turunduse ja tarbijate käitumise juhtimiseks tekstiili- ja moetööprotsessides. Saate omandada põhiteadmised tekstiiltoodete väärtusahelate haldamise kohta, pöörates erilist tähelepanu jätkusuutlikkusele.

Rootsi Tekstiilikool on just sobiv koht moe õppimiseks. Siit leiate hästi varustatud laborid, uuendused ja teadustöö tehnoloogias ja disainis, mida tihti tehakse koostöös tööstusega. Kuna Boråsi piirkond on tekstiili-ala, on koostöövõimalusi, praktikavõimalusi ja kõrgharidusprojekte lähedastel ettevõtetel head võimalused. Rootsi Tekstiilikool kuulub University of Borås ja kõik tekstiilmaterjalide programmid asuvad siin www. HB .se / et / Rootsi-Tekstiilikool /

Programmi struktuur

Esimese kursuse kursused tähistavad tekstiiltoodete väärtusahelat alates ideest kuni projekteerimiseni, tootmise ja levitamise kaudu, tagasisidevoogude turustamiseks ja käitlemiseks.

Teisel aastal jätkate tekstiilitööstuse juhtimist, kuid seekord on spetsialiseerunud tarneahela juhtimisele. Sel aastal on keskne teema tootmise ja logistika juhtimine, prognoosimine ja riskijuhtimine.

Kursustel on tugeva aluse praeguste tekstiilijuhtimise uurimistöödele, keskendudes tekstiilialase väärtusahela jätkusuutlikkusele, samuti uuringutele sellistes valdkondades nagu ärijuhtimine ja tööstuse ökonoomika University of Borås .

Mitmed kursused on seotud väärtusahela ühe konkreetse osa kontrollimisega või sellega, kuidas ahela eri osad on omavahel seotud ja mõjutavad.

Karjääri väljavaated

See haridus annab teile ettevalmistusi edasijõudnud ametikohtadele tööstuses ja akadeemilistes ringkondades. Pärast lõpetamist on teil tööriistad töötamiseks turunduse, kvaliteedi, tootmise või logistika juhtivatel ametikohtadel või võite saada ettevõtjana ja oma ettevõtte loomisel või jätkata doktoriõppimist.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad (180 ainepunkti) ärijuhtimise, tööstusökonoomika, tekstiiltehnoloogia, tekstiili- või moedisaini vallas või samaväärne. Peale selle peavad õpilased olema inglise keelega samaväärsed inglise keelega 6.

Valik põhineb motivatsioonikirjal ja intervjuul.

Magistriõpe

  • Magistrikraad (120 ainepunkti) suurte juhtimise eriala Textile Value Chain Management
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 7 kursust University of Boråsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
100,000 SEK
aastas. Õppemaks ei ole EL / EMP kodanik
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi