Toidu süsteemide lipulaev on EIT Food ainulaadne pakkumine, et arendada tipptasemel toiduaineid. Programm põhineb kombinatsioon oskusi saada tõhus innovaatorid ja ettevõtjad toidusektoris koos olulised tehnilised oskused, mis on kohandatud üksikute karjääri Pathway iga õpilane.

Lähenemine on programmi ainulaadne, kuidas õpilased saavad valida uuringu Pathways laia profiilide erinevatel Euroopa ülikoolid, mis sobivad nende karjäärivõimalusi.

Integreeritud magistrikraad toidutööstuses varustab uue põlvkonna tipptasemel oskusi, oskusi ja teadmisi, et saada uuendussektoriteks ja ettevõtjateks toiduainesektoris. Magistriõpe annab parima klassi, uuendusliku haridusprogrammi, mis ületab mitmeid sektoris esinevaid väljakutseid - tööstuse koostöö programmi arendamisel ja elluviimisel tagab peamised tööalase konkurentsivõime kriteeriumid ning õpilastel on juurdepääs ressurssidele ja teadmistele tööstuspartnerid ja ettevõtlusettevõtted. Geograafilise ja organisatsioonilise liikuvuse põhiomaduseks on üliõpilased kolmel erineval ülikoolil ja nad saavad kokku puutuda mitmesuguste organisatsiooniliste seadistustega, et suurendada nende teadlikkust toiduainesektorist. Jätkusuutlikkus on üles ehitatud keskendudes süsteemide mõtlemisele, et paljastada praegused ja tulevased väljakutsed ning innustada väga loomingulisi lahendusi.

Esimene üliõpilaste tarbimine 2019. aasta sügisel, viis akadeemilist partnerit (Hohenheimi ülikool, Torino Ülikool, Varssavi ülikool, Madridi autonoomne ülikool)

Üliõpilaste jaoks on saadaval mitmed osalemismaksuvabastused.

Kursuse eesmärk

Programm “Magistriõppe programmid” ( MFS ) on integreeritud kraadiõppekava, mille korraldavad akadeemilised asutused ja tööstuspartnerid kogu EIT Food üleeuroopalisest partnervõrgustikust. Selle eesmärk on valmistada õpilasi ette toiduainete süsteemi edasise ümberkujundamise juhtimiseks ja nende tulevaste tööandjate konkurentsivõime tõstmiseks. MFS programm edendab sügavat teadmist toiduainesüsteemist kui integreeritud väärtusahelast, andes õpilastele võimaluse õppida järjest kolmest akadeemilisest asutusest, mis annavad selgelt erineva semestri plokid, millest igaüks keskendub toiduainete süsteemi konkreetsetele valdkondadele. Sellega on kaasas partner-menteeritud projekti / väitekirja töö ja mitteakadeemiline tegevus, mida pakuvad tööstuspartnerid.

Kuus osalevat ülikooli on välja töötanud erinevad põhjalikud plokid, mis hõlmavad toiduainete süsteemi konkreetseid valdkondi. Nende plokkide või rööbaste kombineerimisel omandavad õpilased toiduainesüsteemi integreeritud teadmised mitmesuguste lugude kombinatsioonide kaudu (nt esmatootmise toiduainete töötlemise tarbimisteadused või toidu tootmise logistika digiteerimine). Lisaks tagavad üleeuroopalised tegevused tööstuspartnerite veebilehtedel rahvusvahelise kohordi sidumise ja hõlbustavad rahvusvahelise vilistlaste võrgustiku loomist koos ETI Foodi pakutavate vilistlaste tegevusega. Programm loob õpilaste klassi, mis hõlmab kogu toiduainesüsteemi, koos lõpetajatega, kellel on terviklikud süsteemitüüpi teadmised koos oskuste kogumitega, pakkudes samal ajal valikulisi teadmisi toiduainesüsteemis, kuna nad suudavad kohandada oma eelkõige magistriprogrammi.

Kelle jaoks

Programm on suunatud EL-i eliitrühmale, mis on varem omandanud kraadi seotud distsipliinist, kuid pakub erinevaid distsiplinaarseid taustasid. Isikupärastatud õppekavade abil võimaldab see toiduainesüsteemi eri aspektide ainulaadset integreerimist, muutudes uueks toidukäitlejaks.

MFS meelitab toidusektorile suurepäraseid üliõpilasi, kellel on mitmesugused akadeemilised taustad, et soodustada tipptasemel teadmiste edasiandmist teistest valdkondadest. Eeldatakse, et õpilased muutuvad loomingulisteks juhtkondadeks ja meeskonnatöötajateks, kes suudavad tuua erilisi vaatenurki koos uudsete lahendustega homme tarbijatele ja kodanikele. See programm võimaldab seda teha, võimaldades õpilastel teha EIT Food partnerlusvõrgustiku kaudu „õppimise ja eksperimentaalse” reisi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
EIT Food
Viimati uuendatud Mai 20, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

EIT Food