Magistriõpe toiduainete süsteemides

Üldine

Saadaval 6 asukohta

Programmi kirjeldus

Toidu süsteemide lipulaev on EIT Food ainulaadne pakkumine, et arendada tipptasemel toiduaineid. Programm põhineb kombinatsioon oskusi saada tõhus innovaatorid ja ettevõtjad toidusektoris koos olulised tehnilised oskused, mis on kohandatud üksikute karjääri Pathway iga õpilane.

Lähenemine on programmi ainulaadne, kuidas õpilased saavad valida uuringu Pathways laia profiilide erinevatel Euroopa ülikoolid, mis sobivad nende karjäärivõimalusi.

Integreeritud magistrikraad toidutööstuses varustab uue põlvkonna tipptasemel oskusi, oskusi ja teadmisi, et saada uuendussektoriteks ja ettevõtjateks toiduainesektoris. Magistriõpe annab parima klassi, uuendusliku haridusprogrammi, mis ületab mitmeid sektoris esinevaid väljakutseid - tööstuse koostöö programmi arendamisel ja elluviimisel tagab peamised tööalase konkurentsivõime kriteeriumid ning õpilastel on juurdepääs ressurssidele ja teadmistele tööstuspartnerid ja ettevõtlusettevõtted. Geograafilise ja organisatsioonilise liikuvuse põhiomaduseks on üliõpilased kolmel erineval ülikoolil ja nad saavad kokku puutuda mitmesuguste organisatsiooniliste seadistustega, et suurendada nende teadlikkust toiduainesektorist. Jätkusuutlikkus on üles ehitatud keskendudes süsteemide mõtlemisele, et paljastada praegused ja tulevased väljakutsed ning innustada väga loomingulisi lahendusi.

Esimeseks üliõpilaste vastuvõtuks 2020. aasta sügisel pakuvad viis akadeemilist partnerit (Hohenheimi ülikool, Torino ülikool, Varssavi ülikool, Madridi autonoomne ülikool ja Readingi ülikool) individuaalselt profileeritud poolaasta lugusid.

Üliõpilaste jaoks on saadaval mitmed osalemismaksuvabastused.

Kursuse eesmärk

Programm “Magistriõppe programmid” ( MFS ) on integreeritud kraadiõppekava, mille korraldavad akadeemilised asutused ja tööstuspartnerid kogu EIT Food üleeuroopalisest partnervõrgustikust. Selle eesmärk on valmistada õpilasi ette toiduainete süsteemi edasise ümberkujundamise juhtimiseks ja nende tulevaste tööandjate konkurentsivõime tõstmiseks. MFS programm edendab sügavat teadmist toiduainesüsteemist kui integreeritud väärtusahelast, andes õpilastele võimaluse õppida järjest kolmest akadeemilisest asutusest, mis annavad selgelt erineva semestri plokid, millest igaüks keskendub toiduainete süsteemi konkreetsetele valdkondadele. Sellega on kaasas partner-menteeritud projekti / väitekirja töö ja mitteakadeemiline tegevus, mida pakuvad tööstuspartnerid.

Kuus osalevat ülikooli on välja töötanud erinevad põhjalikud plokid, mis hõlmavad toiduainete süsteemi konkreetseid valdkondi. Nende plokkide või rööbaste kombineerimisel omandavad õpilased toiduainesüsteemi integreeritud teadmised mitmesuguste lugude kombinatsioonide kaudu (nt esmatootmise toiduainete töötlemise tarbimisteadused või toidu tootmise logistika digiteerimine). Lisaks tagavad üleeuroopalised tegevused tööstuspartnerite veebilehtedel rahvusvahelise kohordi sidumise ja hõlbustavad rahvusvahelise vilistlaste võrgustiku loomist koos ETI Foodi pakutavate vilistlaste tegevusega. Programm loob õpilaste klassi, mis hõlmab kogu toiduainesüsteemi, koos lõpetajatega, kellel on terviklikud süsteemitüüpi teadmised koos oskuste kogumitega, pakkudes samal ajal valikulisi teadmisi toiduainesüsteemis, kuna nad suudavad kohandada oma eelkõige magistriprogrammi.

Kelle jaoks

Programm on suunatud EL-i eliitrühmale, mis on varem omandanud kraadi seotud distsipliinist, kuid pakub erinevaid distsiplinaarseid taustasid. Isikupärastatud õppekavade abil võimaldab see toiduainesüsteemi eri aspektide ainulaadset integreerimist, muutudes uueks toidukäitlejaks.

MFS meelitab toidusektorile suurepäraseid üliõpilasi, kellel on mitmesugused akadeemilised taustad, et soodustada tipptasemel teadmiste edasiandmist teistest valdkondadest. Eeldatakse, et õpilased muutuvad loomingulisteks juhtkondadeks ja meeskonnatöötajateks, kes suudavad tuua erilisi vaatenurki koos uudsete lahendustega homme tarbijatele ja kodanikele. See programm võimaldab seda teha, võimaldades õpilastel teha EIT Food partnerlusvõrgustiku kaudu „õppimise ja eksperimentaalse” reisi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As a Knowledge and Innovation Community (KIC) of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), EIT Food connects partners from leading businesses, universities, research centres and insti ... Loe edasi

As a Knowledge and Innovation Community (KIC) of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), EIT Food connects partners from leading businesses, universities, research centres and institutes across 13 countries in Europe and from the entire food value chain. Näita vähem
Leuven , Varssavi , Stuttgart , Torino , Lugemine , Belfast , Madrid + 6 Rohkem Vähem