Magistriõpe transpordi, logistika ja tootmisohutuse valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kokkuvõte

Transpordi, logistika ja tootmisohutuse inseneri magistrikraad pakub kõrgemat täiendõpet, mis võimaldab ülikoolilõpetajatel töötada ohutusalase inseneri alal

 • transpordisüsteemid
 • logistika,
 • tööstustoodang.

et realiseerida omandatud võime kavandada, planeerida, kujundada ja hallata keerukaid, uuenduslikke süsteeme ja protsesse, pöörates erilist tähelepanu ohutusaspektidele.

Lõpetanud tsiviil-, tööstus-ja infotehnoloogia saab registreeruda otse.

Õppimine tehes

Kursus ühendab traditsioonilised õppetunnid:

 • laboritegevused ja projektide arendamine,
 • intensiivsed seminarid ja kursused,
 • (valikained) praktikakohad tööstuses või teaduslaboris,
 • (valikained) välismaal õppimise perioodid.

Kõik õppetunnid on inglise keeles

Karjäärivõimalused

Töövõimalused (mida kogesid eelmise akadeemilise aasta lõppedes)

 • Teadusstruktuurid (ülikoolid, uurimiskeskused jne).
 • Inseneriettevõtted ja / või suured professionaalsed ettevõtted, mis tegutsevad projekteerimise, juurutamise ja turbehalduse valdkonnas seoses transpordi- ja territoriaalsüsteemidega.
 • Avalikud ja eraasutused, mis käitlevad suuri infrastruktuuriliine (raudteed, maanteed jne).
 • Valitsus (vallad, provintsid, piirkonnad, sadamate valdajad jne).
 • Vabakutseline.

Mida sa õpid

Transpordisüsteemi projekteerimine: tööriistad transpordisüsteemide analüüsimiseks ja kujundamiseks.

Logistika ja rakenduste meetodid: logistika ja integreeritud laohaldusmeetodid.

Tööstusohutuse tehnika põhimõtted: ohutus, jätkusuutlikkus ja kvaliteedijuhtimine tööstussüsteemides.

Nutikas logistika ja automatiseeritud transport: nutikad mitmeliigilised ja automatiseeritud transpordisüsteemid ning vastavad tehnoloogiad.

Transpordi, logistika ja tootmise IKT: andmete kogumise, edastamise ja analüüsi metoodikad ja tehnoloogiad.

Raudtee- ja meretranspordisüsteemid: raudtee- ja meretranspordisüsteemide tehnilised ja funktsionaalsed omadused.

Sisu

Transpordi, logistika ja tootmise ohutustehnika magistrantuuri eesmärk on pakkuda üliõpilasele kõrget ja edasijõudnud koolitust , pöörates erilist tähelepanu:

 • riskide hindamine ja juhtimine ning eelkõige ohutuse (kaitse juhuslike sündmuste vastu) ja turvalisuse (kaitse kui tahtlikud sündmused) kavandamine, kujundamine ja haldamine.
 • inimeste ja kaupade liikuvuse kavandamine ja juhtimine transpordi- ja logistikasüsteemide põhielementide kaudu ning kriteeriumid isoleeritud infrastruktuuride füüsiliste omaduste määratlemiseks infrastruktuuride võrgustikku, pöörates erilist tähelepanu asjaomastele funktsioonidele ja vastastikused sõltuvused.
 • arenenud meetodite väljatöötamine ja kasutamine logistika ja tootmissüsteemide haldamiseks eesmärgiga saavutada sellise süsteemi parim kvaliteet, ohutus ja jätkusuutlikkus.
 • transpordi, logistika ja tootmissüsteemide välismõjude analüüsimine ja hindamine , milles on selgesõnaliselt viidatud konkreetsele ohutusaspektile ja küsimustele, mis iseloomustavad inimeste ja kaupade liikuvuse iga faasi, isegi ühendatud tootmisettevõttes ja nende suhtlust ümbritseva keskkonnaga .

Kiired faktid

Vana veebisait: link


Lisateave siin

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Loe edasi

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Näita vähem
Genova , Varazze , La Spezia + 2 Rohkem Vähem