Magistriõpe turunduse ja brändide valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc turundus Luxury Brands 'kraadi Lincoln pakub õpilastele võimalust spetsialiseeruda luksuskaupade ja brändi juhtimine. Selle programmi eesmärk on arendada põhjalikke teadmisi turunduse teooriast ja planeerimisest, strateegilisest mõtlemisest ja juhtimisoskustest, mis on vajalikud karjääri kindlustamiseks luksuskaupade ja kogemuste sektorites.

Programmi õpetab rahvusvaheliste akadeemikute meeskond. Lisaks sellele saavad kursused külalisesinejad, kes on tuntud ja uuenduslike organisatsioonide spetsialistid.

Õpilased saavad kasutada eksklusiivseid karjäärinõudeid, mis aitavad luua CV, tegeleda psühhomeetriliste testidega ja kujundada tõhusaid rakendusi.

Kuidas sa õpid

Üliõpilased võivad moodustada mooduleid, mis hõlmavad peamisi turundusalasid, sealhulgas turunduskommunikatsiooni, tarbijakäitumist ja brändi juhtimist, enne kui nad on spetsialiseerunud erilist huvi pakkuvatele valdkondadele.

Programm koosneb seitsmest põhimootusest, valikuline moodul ja väitekiri. Väitekiri on eesmärgiks on ergutada innovatsiooni ja mitmekesine Pathways lõplikku hinnata toote. Selles mõttes on väitekiri laiendatud projekt, mis võib kohandada mitmesuguseid iseseisvaid töödega.

Põhimoodulid

 • Brändi juhtimine
 • Tarbijate käitumine
 • Rahandus ja raamatupidamine
 • Turunduskommunikatsioon
 • Luksuslik turundus
 • Uurimismeetodid ja disain
 • Moetööstus

Valikulised moodulid

 • Digitaalturundus
 • Moe hankimine ja müük
 • Global Relationship Marketing
 • Grupi nõustamisprojekt
 • Rahvusvaheline ettevõtlus

Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

Kuidas teid hinnatakse

Selle kursuse käigus on kasutatud erinevaid hindamismeetodeid, sealhulgas esseesid, eksameid, suulisi ettekandeid ja praktikume. Need hinnangud on mõeldud karjäärile kasulike oskuste arendamiseks.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Lincoln International Business Schoolil on kogenud personali meeskond, mis koosneb akadeemiliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud õppejõududest, kellel on asjakohane tööstuslik kogemus ja rahastajad, kellel on laialdased uurimistööga seotud huvid.

Kool korraldab igal aastal külalisesinejate sarja. Kooli osana saate õppida tööstuse ekspertidelt. Varasemad kõnelejad on kaasanud selliste organisatsioonide esindajaid nagu Deloitte, Santander, HSBC, Innocent, Siseaudiitorite Instituut ja Sir David Tweedie (endine IASB esimees).

Teil on võimalus oma oskusi ja teadmisi veelgi täiustada õppekavavälise tegevusega, nagu ühine ühiskond, vabatahtlik tegevus või üliõpilasesindaja.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased vajavad inglise keelt IELTS 6.0-s, milles igas elemendis on vähemalt 5,5, või samaväärsed http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements.

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte EL-i / UK), kes ei vasta kraadiõppele otseste sisenemisnõuete nõuetele, võimaluse lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadi ettevalmistusprogramm. Lisateavet leiate aadressilt http://www.lincoln.ac.uk/isc

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem