Magistriõpe turunduses, 120 ECTS

Selle programmi eesmärgiks on anda õpilastele põhjalik arusaamine tarbija käitumisest, teadmised tööriistadest ja tehnikatest, mida nad saavad kasutada tarbijate ja konkurentide kohta teabe kogumiseks ja analüüsimiseks, ning kogemused täidesaatva astme otsuste tegemisel turunduse juhtimine.

Programmis rõhutatakse [analüütilise] tehnika ja praktilise kogemuse rakenduslikku kasutamist turundusstrateegiate väljatöötamisel ja rakendamisel konkurentsikeskkonnas, juhtudel tasakaalustatud kasutamise, võrgust simuleerimise, statistilise tarkvarapakettide ja tegeliku välitöö kogemuse kaudu.

See on atraktiivne tööandjatele, kes vajavad tänapäeva konkurentsivõimelistele turgudele kandidaate analüütilise ja juhtimisvõimega. Programm on ka sobiv alus tööle kõrgemal tasemel organisatsioonide, ettevõtete, valitsusväliste ja valitsusväliste asutuste töös.

Haridustase: jätkuprogramm.

Uuringud välismaal ja internatuuri

Umeå ärikoolis, majandusteaduses ja statistikas ( USBE ) on rahvusvahelistumine ülimalt tähtis. Õppimiseks välismaale on palju võimalusi. Ärikooli keskkond on üha enam rahvusvahelisel tasandil nii üliõpilaste kui ka õpetajatega rahvusvahelisel tasandil.

Olles üliõpilane ühel magistrikursusel USBE võite taotleda ühe semestri välismaal õppimist ühel meie 70 partnerülikoolist. Samuti on võimalik leida ettevõte ja teha praktikat 2 kuud, kus on kogu maailmas.

Karjäärivõimalused

Programmi lõpetajad on omandanud teadmised, mis sobivad nii turunduse kui ka spetsialistide karjääriks. Nad saavad kavandada, teostada ja analüüsida turu-uuringuid. See on atraktiivne tööandjatele, kes vajavad tänapäeva konkurentsivõimeliste turgude juhtimisvõimet kandidaate.

Programm on ka sobiv alusdokument suuremate rahvusvaheliste ettevõtete kõrgemal tasemel personali ametikohtadel. Lõpetajad saavad taotleda doktoriõpinguid ka esimesel aastal.

Üliõpilaste rahulolu

Umeå ülikool on Euroopas tipptasemel õpilaste rahuloluga seotud tegurite kohta eelmise aasta rahvusvahelise tudengiparomeetri tulemuste põhjal. Siin on muuhulgas ka sõprusgrupi osa, kes tutvustab teile Rootsi tegevusi.

AACSB akrediteeritud

USBE on rahvusvaheline akrediteeritud ärikool AACSB-s. See on 5% maailma ärikoolidest, kellel on see akrediteerimine, mis keskendub kvaliteedijuhtimisele.

Vastuvõtutingimused

Üldnõuded

Selleks, et taotleda meie magistriõppe programme siin USBE vajate bakalaureusekraadi ärijuhtimise erialal 180 ECTS (kolm aastat täiskoormusega õpe), mis peaks sisaldama järgmist:

• 90 ECTS (üks ja pool aastat täiskoormusega õpe) ärijuhtimises.

Objekte saab erinevates riikides määratleda erinevalt. Näiteid kursustest, mida meie arvates kuulub ärijuhtimise teema, on raamatupidamine, rahandus, kontroll, juhtimine, turundus, logistika ja ettevõtlus.

Keeleoskus on vajalik

Õpilastel peab olema rootsi gümnaasiumi erialane abikõlblik inglise keele tasemele. Seda näitavad tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele oskus.

Erinõuded

Magistriõppekava turunduses on erinõuded:

90 ECTS (üks ja pool aastat täiskoormusega õppes) ärijuhtimises (sh vähemalt 7,5 ECTS turundust) ja 7,5 ECTS põhitase Statistika / matemaatika (Statistika on soovitav).

Valikukriteeriumid ja vastuvõtu oleku teatis

Sissepääs antakse konkursi alusel. Valikukriteeriumid on GMAT (Graduate Management Admissions Test) tulemus.

Kui teil ei ole GMATi testi tulemust, on teil endiselt õigus taotleda programmi (raamatupidamise magistriõppe programm), kuid see määratakse pärast taotlejate GMAT-i tulemuse ja vastavalt akadeemiliste krediitide arvule.

Umeå linn

Umeå pakub 115 000 elanikku (millest 30 000 on üliõpilased) kvaliteetse hariduse ja hea ajaga. Linn on piisavalt suur, et seal on palju tegevusi, kuid piisavalt väike, et jõuda kõige rohkem huvipakkuvate asjade juurde jalgrattaga. See on ka üks Rootsis asuvatest linnadest, kus on kõige madalam kuritegevuse tase.Üks asi, mis meelitab palju õpilasi, on spordi keskus IKSU (suurim Põhja-Euroopas 5000 külastajaga päevas !!!!), mille hulka kuuluvad jõusaal, erinevad rühmatreeningud ja ujumine erinevatele pallimängudele, sealhulgas jalgpall, korvpall, põrandalaud , squash, badminton ja siseruumides rannavõrkpall.

Ilus ja puhas loodus lühikese linna kaugusele.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
180,000 SEK
Õppemaks; esimene osamakse: 45000 Rootsi krooni
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Visit Umeå