Magistriõpe usuõpetuses

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Õpilased võivad jätkata usuteaduse magistrikraadi järgmistes valdkondades:

Kristlus, islami, judaism, hinduism, budism või Ida-Aasia usundid, tingimusel et need on tihedalt kooskõlas meie osakondade liikmete teadmistega. Meie liikmed võivad ka jälgida teiste valdkondade juhte, mis on kooskõlas nende käimasolevate uurimisprojektidega. Tutvuge üksikute professorite profiilidega või võtke otse ühendust selliste eristatavate teadusuuringute valdkondadega. Näiteks mõned teaduskonnad tegelevad lääne budismi uurimisega, müstitsismiga, peaaegu surma kogemustega ja kaasaegse nondualise vaimsusega.

Tavaliselt eeldatakse, et MA-üliõpilased saavad oma õppevaldkonnaga seotud klassikalise keelena üheaastase õppeaasta ekvivalendi. University of Lethbridge pakub ladina- ja jaapani keelt ning mõnikord ka kreeka ja heebrea keelt. Kuid hiina, sanskriti, araabia keelt ja muid selliseid keeli võib olla vaja uurida ka teistes institutsioonides.

Juhendaja leidmine

Õpilased on kohustatud tagama potentsiaalse juhendaja enne selle programmi esitamist. Lisateabe saamiseks külastage palun meie otsingujuhte .

Karjäärivõimalused

Ametialased distsipliinid

Religioosinstituutide magistrid pakuvad suurepärast alust seaduste, ajakirjanduse või hariduse jaoks.

Seotud väljad

Lõpetanute jaoks on palju karjäärivõimalusi. Mõned neist on järgmistes valdkondades:
Nõustamine, inimressursid, avaliku teenistuse, usuorganisatsioonide, humanitaarabi, muuseumiküla, genealoogia või diplomaatiline korpus. Mõned leiavad tööd kunstnike, demograafide, vaimulike, arhiivide, loominguliste kirjanike või avalike suhete alal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Loe edasi

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Näita vähem