Magistriõpe visuaalses ja innovatsioonialases disainis

Üldine

Programmi kirjeldus

Täiustate oma teadmistebaasi, asetage end kommunikatsioonide disaini keskmesse, õppides võtma visuaalse disaini temaatilisi valdkondi, reklaami ja hästi struktureeritud multimeediumikommunikatsiooni maailma, ühendades nendes valdkondades disainitehnikad ja digitaalse innovatsiooni.

Visuaalne disain - uus piir projektide kavandamisel ja koordineerimisel.

Visuaalse ja innovatsioonialase disaini magistrikraadi programm on kaheaastane kunstiline eriala, mis on mõeldud disainerite käivitamiseks tavapäraste graafiliste disainipiirangute piiridest kaugemale.

Kursus pakub väljaõppe ja ettevalmistusi õpilastele, kes oskavad visuaalset suhtlemist luua, kasutades multimeedia disaini, visuaalse disaini ja reklaamioskusi.

Tänu kvaliteetsele erialasele koolitusele pakub RUFA visuaal- ja innovatsioonialase disaini kursus õpilastele, kes on juba lõpetanud kolmeaastase kommunikatsiooni-, disaini- ja kunstialade kraadiõppeprogrammi, täiendavaid kultuuri- ja tehnilisi vahendeid, mis on vajalikud tänase tööjõu edukaks läbimiseks.

Kommunikatsiooni direktoriks on visuaalne disainer.

Nägemis-, disaini- ja multimeediaoskuste kasutamisel on Visual Designer kaasaegse kommunikatsiooni "probleemilahendaja", mis suudab kombineerida loomingulist rolli tehnilise eksperdi ja strateegilise disaineri omaga.

Visual Designer peab teadma, kuidas töötada koos uute suhtlusviisidega, pakkudes konkreetseid ja praktilisi lahendusi, kogu sideplatvormi loomist ja juhtimist.

Õppetöö ja tööpõhine lähenemisviis on orienteeritud disainitehnoloogia ja innovatsiooni vahelisele seosele traditsioonilise meedia ja digitaalrevolutsioonist väljunud uue meedia vahel.

Käivitati professionaalsele tööjõule.

MA visuaalse ja innovatiivse disaini alal hõlmab mitmesuguseid praktikakohti, koolituse ja töö-õppimise võimalusi. Need reaalse elu kogemused aitavad luua arenenud kutseprofiile, mis on tänu loomingulisele andele ning multimeediumit, tehnilisi ja tehnoloogilisi teadmisi ning oskusi kasutades valmis konkreetseteks ja tõestatud disainivõimeteks erinevates töökontekstides alustamiseks.

Loomulikult luuakse spetsialiseerunud spetsialistid, kes leiavad töövõimalusi reklaamiagentuurides ja visuaalse disaini stuudiod, ettevõtetes, kus luuakse suurte kommunikatsiooniprojektide projekte, ja kõigis reaalsetes olukordades, kus visuaalsete ja interaktsioonide disaini oskused on vajalikud.

Kommunikatsiooni disaini uued silmapiirid.

Visuaalse disaineri tudeng õpib tundides ja tõlgendama visuaalset keelt ja signaale ning reageerib, prognoosides kaasaegseid suundumusi professionaalse pädevusega.

Tugeva tehnilise ja loomingulise oskusega disainerid visuaal- ja innovatsioonialase disaini kursusel RUFA õpivad domineerima disaini, reklaami ja multimeediumi keele ja tehnikaid, mis on olulised visuaalse disaini valdkonnas.

Visuaalse disaineri saamine hõlmab kindlat arusaamist psühholoogilistest, kognitiivsetest ja tajumise mehhanismidest, mis moodustavad ja teavitavad kommunikatsioonimeetodeid. Visuaalse disaineri tulevased võimalused hõlmavad traditsioonilisi valdkondi (graafiline disain, reklaam, ettevõtte branding ja kommunikatsioon, tootearendus ja pakendamine, näituse kujundus ja disain) ning uued multimeediumivaldkonnad (digitaalne kirjastamine, interaktsiooni kujundus, dünaamiline bränd ja identiteet, liikuv graafika, heli disain, kasutajakogemus, info ja liidese disain).

Pädev, spetsialiseerunud ja valmis.

RUFA kaheaastane visuaal- ja innovatsioonialase disaini kursus on RUFA akadeemiliste õpingute osakonna disaini- ja rakenduskunsti osakond, mis pakub kõrgetasemelist spetsialiseerumist ja tehnilist ettevalmistust ning kehtestab aastate lõikes kõrgemad akadeemilise ja disainiõppe tasemed .

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval ainult itaalia keeles.

Koordinaator: Mario Rullo

Juhendaja: Antonio Pace

Lektorid: Agnese Angelini, Emanuele Cappelli, Cristina Chiappini, Nicola Di Cosmo, Massimiliano Dibitonto, Stefano Dominici, Mario Fois, Renato Fontana, Andrea Fresnot, Andrea Nicosia, Luana Oddo, Antonio Pace, Mauro Panci, Federico Parrella, Mario Eul Roul , Antonella Spartà, Claudio Spuri, Francesco Ugolini, Maria Cristina Vitelli.

Soovituslik koolitusprogramm - disainiosakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Visuaalne ja meediumikultuur 6 45
Reklaam
ADV kunstiline suund 4 50
Sotsiaalne turundus 2 25
Tavatu reklaam 2 25
Digitaalne tekstikirjutamine 2 25
APP kujundus 8 100
Brändikujundus ja dünaamiline identiteet 8 100
Visuaalne kujundus 1 10 125
Teabedisain 8 100
Reklaamfotograafia 6 75
Praktikad / töötuba 4 /
II aasta Digitaalse animatsiooni tehnikad ja visuaalsed efektid 6 75
Veebidisain ja kasutajakogemus 6 75
Visuaalne kujundus 2 10 125
Kantav tehnoloogia 6 75
Muiltimedia näitus 6 75
Koostoime kujundamine 6 75
Liikumisgraafika 6 75
Praktikad / töötuba 4 /
Lõputöö 10 /
Krediite kokku 120

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Loe edasi

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Näita vähem
Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma + 6 Rohkem Vähem