Andmeedastuse magister on esimene Aragoni kapten, mis ühendab tehnilisi teadmisi ja ärinägemusi, mis on vajalikud praeguse ja lähiaastate suurima mõjuga ja kasvava valdkonna edu saavutamiseks: andmete teadus.

MiDS-i kutsutakse olema Aragoni viite Master ja tulevik riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, õpetajate tasandil, nõue õpilastele ja kasutatud juhtumiuuringu metoodika. MiDS on LUCA AI Powered otsused akadeemilise ja algse tehnoloogia partner.

MDS on CESTE õpetatav magistrikraad, mis põhineb kolmel põhimõttel:

 • Õpetamise kvaliteet: esimese taseme õpetajad, kes on täielikult seotud erinevate tööstusharude äritegevusega, tagavad üliõpilaste maksimaalse kasutamise, kusjuures 100% lisandväärtusega sisu keskendub praktilistele juhtudele.
 • Aktuaalsus ettevõtete kaudu: Master'i struktuur võimaldab töötada alates esimesest päevast tegelikel praktilistel juhtudel, mis võimaldavad üliõpilasel arendada kogemusi kõigis Data Science'iga seotud valdkondades.
 • Otsene ligipääs sektorile: MiDS tagab tööstuse professionaalse praktika, samuti püsiva juurdepääsu sektorile erinevate tehnoloogiliste ja äripartnerite kaudu, kes moodustavad MiDS-partnerite nimekirja: Telefónica LUCA, Everis, PiperLab, AJE Aragón ... paljude teiste hulgas.

Kes on orienteeritud

MiDS on orienteeritud kahele erinevale õpilasprofiilile:

 • Hiljuti lõpetanud inseneri-, infotehnoloogia-, matemaatika- ja / või statistikaalane haridus, kes soovivad anda oma koolitusele praktilise tähenduse ja olla orienteeritud suurema praeguse ja tulevase prognoosi distsipliinile ettevõtetes.
 • Spetsialistid seotud sektoritest, kus see koolitus on juba ületatud ja kellel on tõestatud kogemus, kes soovivad nii oma ettevõttes ringlusse võtta kui ka muuta selle distsipliini ulatuses.

hand, commercial, science and technology4832970 / Pixabay

eesmärgid

MiDS-i eesmärk on koolitada igal aastal nii teoreetiliselt kui ka praktikas väikese ja väga selektiivse arvu õpilasi (15-20 aastat) kui Data Science'i ja kõigi selle erialade suurimaid eksperte, nii et "alates minutist "Mine tööstuses töötama.

MiDS-i iseloomustavad järgmised atribuudid. On ülioluline, et õpilaste potentsiaal @ oleks neist teadlik ja analüüsiks, kas see vastab kõikidele nõuetele:

 • Tugev: 340 tundi, klasside puhul 5 tundi reedel pärastlõunal, 5 tundi laupäeva hommikul ja 5 tundi laupäeva pärastlõunal, 23 nädalavahetusel, oktoobrist maini.
 • Täielik: moodulid, mis katavad kogu Data Science'i raames nõutavate teemade spektri koos tulemustega, mida annavad meeskonnad iga mooduli lõpus. Seetõttu on Master ühilduv tööga, kuid nõuab maksimaalse isikliku eksigencia pühendumist
 • Praegune: Nii professorid kui ka praktilised juhtumid on seotud kõige värskema reaalsusega, mis on viis, kuidas praktikas võimalikult reaalses keskkonnas omandada esimesest hetkest omandatud teadmisi.
 • Nõudmine: Alates septembrikuu algsest testist kuni päevani, pidevate testidega tahame veenduda, et need, kes uurivad MiDS-i, on valmis mis tahes väljakutseks.
 • Referent: sektori parimad rahvusvahelised ettevõtted pakuvad õpetajatele, praktilistele juhtumitele ja suhtlusvõrgustikule, mis võimaldab õpilastel kohe tööstuse tegelikkuses sukelduda.
 • Ambitsioonikas: hilisemates väljaannetes eksporditakse MiDS teistesse piirkondadesse ja riikidesse, kus on näost-näkku ja online-vorming.

sisu

MiDS on struktureeritud järgmistesse 10 moodulisse:

 1. Andmeside. Suurte andmete tutvustus
 2. Tehisintellekt
 3. Andmestrateegia
 4. Andmekultuur
 5. Andmete privaatsus
 6. Hadoopi ökosüsteem
 7. Säde ökosüsteem
 8. Andmete visualiseerimine
 9. Andmetehnika
 10. andmed Science

metoodika

MiDS-is kasutatav metoodika on praktiline juhtum, 5-tunnise kestusega klassides, kus iga klassi ühine lõng on praktiline juhtum, mida õpetaja õpilaste abiga harjutab maksimaalselt mõistmist

Paralleelselt peab üliõpilane iga mooduli lõpus välja töötama meeskonnatöö, mis tuleb esitada selle hindamise eest vastutavale kohtule. Kaheksa tulemuse summa vastab õpilase tasemele MiDS-i lõpus.

tiitrimise

115601_Untitled.png

Õpilased, kes programmi edukalt läbivad, saavad automaatselt järgmise taseme:

Magistriõpe (MiDS)

Sissepääs protsessi

Huvitatud üliõpilased, kes selle dokumendi alla laadivad, saavad isikliku kõne, et käsitleda nende huve ja sulgeda online-koosolek, et tegeleda kõigi võimalike kahtlustega, mis õpilasel on.

Seejärel, kui üliõpilane säilitab oma huvi, küsitletakse teda isiklikult CESTE rajatistes, kus ta läbib ka tehnilise vastuvõtu testi tööstuse spetsialistide poolt.

Vastuvõtmisel peab üliõpilane vormistama 50% registreerimistasust enne kursuse algust oktoobris ja ülejäänud 50% enne 30. novembrit.

Paljud praktikavõimalused ... Selleks on oluline saata meile CV

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 2 kursust CESTE Business Schoolis »

Viimati uuendatud Mai 27, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
8 kuud
Osakoormus
Price
15,600 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
Mai 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 2020