Magistriõppe Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA)

Üldine

Programmi kirjeldus

banner_mas_700X300

Rahvusvaheliste suhete magistriõppesse (MAS-IA) on meie juhtiv rahvusvaheliste suhete kraad. Sissetulevad üliõpilased on kogenud spetsialistid, kellel on vähemalt viis aastat töökogemust, ja meie õppekava nende väljakutsetega põhjalikult uurida rahvusvaheliste suhete, rahvusvahelise poliitilise majanduse, avaliku korra, keskkonna jätkusuutlikkuse ja Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna julgeoleku uurimisse.

Pakume paindlikkust nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga kandideerimisel, võimaldades üliõpilastel säilitada töökohad, järgides samal ajal oma eriala. GPS-üliõpilased elavad Ameerika kõige uuenduslikumate linnade mitmekesises, kosmopoliitses atmosfääris, samal ajal kui neil on lähedus laiemale Vaikse ookeani piirkonnale, mis mängib tänapäeva maailmamajanduses ja geopoliitikas sellist otsustavat rolli.

Ülikoolilinnakus töötavad üliõpilased professorite juures, kes on oma valdkonna juhtivad eksperdid. Valides üheks viiest spetsialiseerunud karjäärist ja piirkondlikust erialast, saavad üliõpilased akadeemilise töö ühendada juhtimisliinidega, mis nad pärast lõpetamist omandavad.

Ükskõik, kas soovite oma ülemaailmset karjääri edendada või uut käivitada, pakub MAS-IA kõiki tööriistu, mida peate silma paistma.

Programmi ülevaade

Täiskoormusega õppinud üliõpilased omandavad kraadi üheksakuulisel õppeaastal (F- või J-viisa omanikud peavad õppima täiskoormusega). Osalise tööajaga registreerimise võimalus (2 õppeaastat) on saadaval ka paindliku töögraafikuga spetsialistidele. Aasia-Vaikse ookeani rööbastee turvalisust pakutakse õhtuti osalise tööajaga.

Lisaks põhiklassidele peavad õpilased vastama ka karjäärivõimaluste ja riigi / piirkondliku eriala valikutele: Hiina, Korea, Jaapan, Ladina-Ameerika või Kagu-Aasia.

Põhikursus

Rahvusvaheliste suhete magistriõppe magistriõppekava eesmärk on integreerida rahvusvaheliste juhtimisteaduste, poliitika, majanduse ja võrdleva avaliku poliitika erinevaid valdkondi.

Põhikursused

Kaks kvartalis pakutavaid spetsiaalselt välja töötatud kursusi on pühendatud Vaikse ookeani piirkonna poliitikale ja majandusele ning loome tugeva aluse rahvusvaheliste suhete uurimiseks.

 • Rahvusvahelise ja riikliku poliitika kujundamise poliitika: see kursus annab ülevaate Vaikse ookeani piirkonna rahvusvahelise poliitilise majanduse kohta. Kursus hõlmab olulisi rahvusvahelisi arenguid, näiteks regionaalsust, samuti siseriiklikke otsustusprotsesse.
 • Vaikse ookeani piirkonna riigid: see kursus uurib Vaikse ookeani piirkonna peamisi majandusi, kombineerides iga majanduse institutsionaalse taustaga ökonoomika standardseid tööriistu. Erilist tähelepanu pööratakse väljakutsetele, mida majanduslik globaliseerumine kujutab nende riikide majandussuhetes.
 • või juhtimisalane majandus (õpilastele, kes valivad keskkonnapoliitika ja jätkusuutlikkuse karjääri): põhitehniliste tööriistade ülevaade majanduses. Siia kuuluvad sellised teemad nagu tegeliku kaubanduse teooria, kapitali rahvusvaheline liikumine, kaubanduse ja kapitalivoogude mõju riikide majandusele ning kaubandus- ja välisinvesteeringute poliitika.

Päikesekursus

Kevadisel kvartalis pakutav nurgakivi kursus pakub integreerivat analüütilist tegevust, mis lõpeb kirjaliku ettekande ja suulise ettekandega.

 • Vaikse ookeani piirkonna poliitikaküsimuste seminar: õpilased teevad koostööd pikaajaliste projektidega, milles analüüsitakse olulisi poliitilisi, majanduslikke ja ärilisi küsimusi Vaikse ookeani piirkonna riikides, kasutades GPS-i kaudu teisi kursusi.

Karjäärivõimalused

Õpilased valivad enne õppe alustamist viiest karjääriredelist. Karjääriredelid on mõeldud õpilastele, kes keskenduvad oma õpingutele nende valitud valikul.

Rahvusvahelised suhted (PDF)

 • Annab analüütilised vahendid rahvusvahelise poliitika kujundamise poliitiliste, majanduslike ja sõjaliste komponentide uurimiseks ja mõistmiseks.
 • Arendab teadmisi viimaste arengute kohta konkreetsetes mureküsimustes.

Rahvusvaheline poliitiline majandus (PDF)

 • Ehitab analüütilisi oskusi rahvusvahelise kaubanduse poliitika mõistmiseks ja selgitamiseks.
 • Arendab teadmisi rahvusvahelise majanduspoliitika konkreetsetes rakendustes: rahvusvaheliste ettevõtete reguleerimine, kaubanduslepingute läbirääkimine, ülemaailmsete majandusšokkide kohandamine ja majanduslike muutujate prognoosimine.
 • Süvendab Vaikse ookeani piirkonna teadlikkust ja seda, kuidas riigid omavahel seotud piiriüleste kaubavoogude, investeeringute ja tehnoloogiavoogudega.

Rahvusvaheline avaliku poliitika (PDF)

 • Avaliku sektori ja poliitika kujundamisega seotud protsesside põhjalik uurimine.
 • Pakub interdistsiplinaarseid õppimisvõimalusi poliitiliste teaduste, majanduse, programmide väljatöötamise ja hindamise ning rahastamise vallas, mis peegeldab praktikute analüüse poliitiliste probleemide ja disainilahenduste kohta.
 • Uurib kaasaegse bürokraatia rolli ja seda, kuidas konkreetse poliitilise süsteemi institutsionaalne raamistik määrab valitsuste töö ja erasektoriga suhelda.
 • Süvendab teadmisi poliitilise protsessi, majanduslike piirangute ja riikliku poliitika tegelikust rakendamisest Vaikse ookeani piirkonna arenenud ja arengumaades.

Keskkonnapoliitika ja jätkusuutlikkus (PDF)

 • Töötab rahvusvahelises keskkonnapoliitikas ja jätkusuutlikkuses karjäärile vastavaid analüüsivahendeid.
 • Keskendub keskkonnapoliitika rakenduste ja säästvuse küsimustega seotud kontseptsioonidele.
 • Annab teadmisi peamiste teemade kohta, mis võimaldavad paindlikkust keskenduda individuaalsetesse valdkondadesse, sealhulgas energiapoliitikale, säästvale arengule, ressursside majandamisele ja kaitsele ning rohelisele tehnoloogiale.
 • Edendab piirkondlikke kogemusi Vaikse ookeani piirkonnas, kus püsivad kõige pakilisemad keskkonnaprobleemid.

Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna julgeolek (PDF)

 • Keskendu Aasia-Vaikse ookeani piirkonnale.
 • Spetsiifilised teadmised turvalisuse ja tehnoloogiapoliitika kohta, sealhulgas küberjulgeoleku, kaitsetehnoloogia ja Hiina.
 • Integreeritud lähenemisviis julgeolekualaste uuringute uurimisel teiste distsiplinaarküsimustega.
 • Teaduskond, kellel on ulatuslikud teadmised ja kogemused julgeoleku, majanduse, tehnoloogiapoliitika, sisepoliitika, keskkonnapoliitika ja rahvusvaheliste suhete valdkonnas.
 • Nüüd pakutakse osalise tööajaga õhtust võimalust ainult selle pala jaoks

Kursuseplaanid avaldatakse kord kvartalis ja neid võib ette teatamata muuta. Mõned valikainekursused, mida saab rakendada karjäärivõimaluste nõuete täitmiseks, ei pruugi olla antud akadeemilises kvartalis või õppeaastal.

Rahvusvaheliste suhete magistrikraadi kandidaatidele on soovitatav vaadata kursuste loendit, et selgitada välja, kas nende akadeemiline ja erialane töö on neile piisavalt ette valmistatud, et nad saaksid osaleda konkreetsel kursusel.

Riigi või piirkonna spetsialiseerumise nõue

Riikide / piirkondade erialad loodi Vaikse ookeani piirkonna suureneva tähtsuse tunnustamisel USA ja kogu maailmas. Õpilased peavad täitma kaks kursust.

Riigi või piirkonna spetsialiseerumise jaoks võetavad kursused ei pruugi MAS-IA astme karjääri valikained kahekordselt arvestada.

Õpilased peavad võtma vähemalt kaks kursust, millel on piirkondlik spetsialiseerumine. Need kaks kursust võivad keskenduda alljärgnevas loendis ühele riigile või kahele riigile:

 • Hiina
 • Jaapan
 • Korea
 • Ladina-Ameerika
 • Kagu-Aasias

Osalise tööajaga ja täiskoormusega programmide ajakava

MAS-IA õppekava koosneb 12 kursusest (48 kraadiühikut). Programm on kavandatud üheaastase kraadina, mis nõuab, et õpilased registreeriksid nelja kursuse iga kvartali jooksul. Püüdes tööle asjatundjaid vastu võtta, saab kraadi kahe aasta jooksul lõpetada, osaledes osalise tööajaga.

Pange tähele: osalise tööajaga programmis on õigus ainult USA kodanikud ja alalised elanikud; välismaised üliõpilased peavad osalema täiskoormusega õpingutes mitte-sisserändajate (F-1 või J-1) staatuse säilitamiseks.

Täistööajaga (9 kuud)

MAS-IA full-time

Osalise tööajaga (18 kuud)

MAS-IA part-time

Kulud

MAS-IA 2018/19 Tuition and fees

* Registreerumise tingimus on vajalik tervisekindlustus. Õpilased sisestatakse automaatselt üliõpilaste tervisekindlustuse kavasse (SHIP), kuid kindlustuskavas juba hõlmatud üliõpilased võivad saada hüvitist terviseteenistuse eest. Lisateabe saamiseks vt õpilase tervisekindlustuse plaani lehte, sealhulgas loobumise kriteeriumid, esitamise protsess ja tähtaeg.

Viimati uuendatud Juuli 2019

Teave kooli kohta

We are a true global society of faculty, staff, students and community partners dedicated to the advancement of knowledge through education and research — all with an eye on building a Pacific communi ... Loe edasi

We are a true global society of faculty, staff, students and community partners dedicated to the advancement of knowledge through education and research — all with an eye on building a Pacific community. The school is anchored in the reputation and successes of UC San Diego and the University of California system. We are guided by individuals who strive to maintain a climate of fairness, cooperation and professionalism that is embodied in our ethical principles. Furthermore, we believe that diversity, equity and inclusion are essential ingredients of academic excellence. Näita vähem