Read the Official Description

Kursuse ajakava

Rahvusvahelise äriõiguse magistrikraad on kaheaastane programm nelja semestri jooksul. Kursuste ajakava on hoolikalt kavandatud nii, et see hõlmaks töötajaid, korraldades õpinguid pärastlõunal, et võimaldada üliõpilastel, kes töötavad täistööajaga kraadi omandamiseks. Kõik meie magistriõppe kursustel õpetatakse inglise keeles.

Läbi kursuste, individuaalsete teadusuuringute ja praktika teete tihedat koostööd teaduskonna ja teiste spetsialistidega Pariisis ja Abu Dhabis.

Networking

Iga klass on vähendatud õpilaste arv eri riikides. Range kanne valimise kord tagab kvaliteedi tase ja võimaldab teil laiendada oma isikliku võrgu suure potentsiaaliga eakaaslastega.

Karjääri väljavaated

Meie lõpetajate jaoks on rikkalikke ja rahuldust pakkuvaid võimalusi piirkondlikul ja ülemaailmsel tasandil. Tööhõive valitsuse, poliitiliste, meedia- ja äriõiguse valdkondades on tulutoov ja konkurentsivõimeline, kuna spetsialiseerunud üliõpilased soovivad pikka aega. Arenevate ja kogenud spetsialistide jaoks on karjääriväljavaated märkimisväärselt tohutult suured ja erinevad juhtivatelt ametikohtadelt valitsus-, õigus- ja diplomaatilistes institutsioonides, valitsusvälistel organisatsioonidel, erasektori õigusnõustajatel või suurte rahvusvaheliste korporatsioonide nõustajana.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Program taught in:
Inglise

See 10 more programs offered by Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
- Hind on 2 aastat programm
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019