Magistriõppe juhtimine ja tootmine

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kas soovite suunata rokkbändi meie uude mitme kaameraga 4K telestuudiosse? Kas soovite luua hittvorminguid nagu Big Brother, Tantsu rangelt, Tantsu, Õppur ja Gogglebox? Siis režissöör

Õpilased õpivad arendama ideid, skripte, produtseerima ja suunama üksikute kaamera- ja multikaamerate programme, kasutades kooli enda professionaalset 4K telestuudiot või laskma kohapeal välja - kõik koolikulud katavad tootmiskulusid.

Režissöör

Viimastel aastatel on üliõpilased müünud ​​meelelahutusvorminguid Warner Brothersi televisioonile ja ITV-ile ning üliõpilaste lõpetamistulemused on võitnud New Yorgi televisiooni festivali ja kuningliku televisiooni ühingu prestiižseid auhindu.

• ainus televisiooni magistriõppe kursus maailmas
• otsene

Tervitame EL / EMP üliõpilasi. Kursustele, mis võetakse vastu kursusele alates 2018. ja 2019. aastast, on nende tasud tagatud Ühendkuningriigi tasemel mõlema kursuse aasta jooksul. Magistrandid saavad taotleda laenu, et aidata nende õpinguid üliõpilaslaenude ettevõtte laenude kaudu. Kursuse ja elamiskulude katmiseks on saadaval 10 609 laenu. Aspirantuur on avatud ainult EL / EMP ja UK õpilastele, kes tavaliselt elavad Inglismaal. See ei ole praegu saadaval Šotimaa, Welshi või Põhja-Iirimaa üliõpilastele. Lisateavet leiate siit .

TAOTLUSE TÄHTAEG: 21. NOV 2019

Sisenemise nõuded

Kui olete elav ja kujutlusvõimega, siis on see kursus teile! Taotlejad peavad suutma näidata oma kirge, pühendumust ja annet meelelahutus-TV karjääri arendamiseks.

Rakenda koos

  • Lühike ettepanek telerimajutusprogrammi jaoks (mitte rohkem kui üks A4 trükitud leht)
  • Praeguse meelelahutuse telesaade või seeria kriitiline analüüs (mitte draama) (mitte rohkem kui kaks A4 trükitud lehte)
  • Vimeo lingib teie töö proovidega, täpsustades teie täpset rolli kõigis. See töö ei pea olema meelelahutuspiirkonnas, kuna mõnedel taotlejatel ei pruugi olla filmi või muud programmide tausta.
KUIDAS KANDIDEERIDA

Võite taotleda meile otse NFTS-i kaudu, klõpsates alloleval lingil:

  • KASUTAGE JUHENDIGA
  • Saate esitada taotlusvormi kaudu veebis või alla laadida taotlusvormi tekstidokumendi, mis esitatakse e-posti teel

Kursuse valimisel veenduge, et olete lugenud sisestamise nõudeid ja üksikasju toetavate materjalide kohta, mis peaksid teie taotlusega kaasas olema.

Teie taotluse aeg

Meil on hea meel pakkuda taotlusi 24/7 ja 365 päeva aastas kuni tähtaja lõpuni.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British F ... Loe edasi

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British Film Industry. Näita vähem