Magistriõpe rahanduses, 120 ECTS

See programm annab Umeå äri-, majandus- ja statistikakool. See programm pakub kontseptuaalset ja analüütilist raamistikku finantsteooria mõistmiseks ja rakendamiseks ning pakub põhjalikku rahastamist, mis võimaldab lõpetajal ülejäänud oma äri karjäärile tugineda.

Ettevõtete finants- ja krediidi- ja riskijuhtimine hõlmab ettevõtete pikaajalist ja lühiajalist finantsjuhtimist. Investeeringud ja finantsaruannete analüüs annavad põhjalikku ülevaadet investeerimisportfellide hindamisel, juhtimisel ja ehitamisel, välja arvatud mõned valikainete kursused, programmi pakutakse inglise keeles. Haridustase: teise astme õpingud.

Uuringud välismaal ja internatuuri

Umeå ärikoolis, majandusteaduses ja statistikas ( USBE ) on rahvusvahelistumine ülimalt tähtis. Õppimiseks välismaale on palju võimalusi. Ärikooli keskkond on üha enam rahvusvahelisel tasandil nii üliõpilaste kui ka õpetajatega rahvusvahelisel tasandil.

Olles üliõpilane ühel magistrikursusel USBE võite taotleda ühe semestri välismaal õppimist ühel meie 70 partnerülikoolist. Samuti on võimalik leida ettevõte ja teha praktikat 2 kuud, kus on kogu maailmas.

Karjäärivõimalused

Programm sobib tudengitele, kes soovivad töötada investeerimisnõustajatena, finantseerimisprobleemidega pankades, finantseerimisküsimuste või sularahahaldusega ettevõtetes, suurte või väikeste ettevõtete, pankade, kindlustusseltside või valitsusasutuste finantsanalüütikute või -nõustajatega. Selle rahvusvaheline orientatsioon pakub häid eeltingimusi välismaal töötamiseks.

Üliõpilaste rahulolu

Umeå ülikool on Euroopas tipptasemel õpilaste rahuloluga seotud tegurite kohta eelmise aasta rahvusvahelise tudengiparomeetri tulemuste põhjal. Siin on muuhulgas ka sõprusgrupi osa, kes tutvustab teile Rootsi tegevusi.


AACSB akrediteeritud/>

USBE on rahvusvaheline akrediteeritud ärikool AACSB-s. See on 5% maailma ärikoolidest, kellel on see akrediteerimine, mis keskendub kvaliteedijuhtimisele.

Vastuvõtutingimused

Üldnõuded

Selleks, et taotleda meie magistriõppe programme siin USBE vajate bakalaureusekraadi ärijuhtimise erialal 180 ECTS (kolm aastat täiskoormusega õpe), mis peaks sisaldama järgmist:

  • 75 EAP (poolteist täistööajaga õpet) ärijuhtimises.

Objekte saab erinevates riikides määratleda erinevalt. Näiteid kursustest, mida meie arvates kuulub ärijuhtimise teema, on raamatupidamine, rahandus, kontroll, juhtimine, turundus, logistika ja ettevõtlus .

Keeleoskus on vajalik

Õpilastel peab olema rootsi gümnaasiumi erialane abikõlblik inglise keele tasemele. Seda näitavad tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele oskus.

Erinõuded

Magistriõppesse Finance on erinõuded:

75 ECTS (poolteist täistööajaga õpet) ärijuhtimises (sh vähemalt 7,5 ECTS Finance) ja 7,5 ECTS statistikast.

Valikukriteeriumid ja vastuvõtu oleku teatis

Sissepääs antakse konkursi alusel. Valikukriteeriumid on GMAT (Graduate Management Admissions Test) tulemus.

Kui teil ei ole GMATi testi tulemust, on teil endiselt õigus taotleda programmi (raamatupidamise magistriõppe programm), kuid see määratakse pärast taotlejate GMAT-i tulemuse ja vastavalt akadeemiliste krediitide arvule.

Umeå linn

Umeå pakub 115 000 elanikku (millest 30 000 on üliõpilased) kvaliteetse hariduse ja hea ajaga. Linn on piisavalt suur, et seal on palju tegevusi, kuid piisavalt väike, et jõuda kõige rohkem huvipakkuvate asjade juurde jalgrattaga. See on ka üks Rootsis asuvatest linnadest, kus on kõige madalam kuritegevuse tase.Üks asi, mis meelitab palju õpilasi, on spordi keskus IKSU (suurim Põhja-Euroopas 5000 külastajaga päevas !!!!), mille hulka kuuluvad jõusaal, erinevad rühmatreeningud ja ujumine erinevatele pallimängudele, sealhulgas jalgpall, korvpall, põrandalaud , squash, badminton ja siseruumides rannavõrkpall.

Ilus ja puhas loodus lühikese linna kaugusele.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
180,000 SEK
Õppemaks; esimene osamakse: 45000 Rootsi krooni
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Visit Umeå