Read the Official Description

Ülevaade

Kursuse struktuur on kavandatud tagamaks, et õpilased tõusevad osav mõtlejad ja probleemide lahendajad. Õpilased arutavad oma oskusi kommunikatsiooni, läbirääkimistel ja otsuste tegemisel. Läbi pideva suhtlemise eakaaslastega, õpilased hone oma võimeid töötada meeskonnana. Kombinatsioon intensiivse õppimise ja praktilise rakendamise teritama oskusi, suurendada jõudlust ja tagada õpilastele on hästi positsioneeritud rahuldust pakkuvat karjääri.

Toetatud Pariisi-Descartes'i Ülikooli professorid ja välised töötavad spetsialistid, see magistrikraadi Pangandus ja rahandus, võimaldab õpilastel pääseda õppejõud ja spetsialistid, kes on saavutanud ülemaailmse tunnustuse. Beyond loengud ja seminarid, õpilased saavad osaleda töötubades korraldatud spetsialistide ja tuntud isikud alates rahastada osakonnad eristada ettevõtted.

Struktuur

Aste panganduse ja finantseerimise õpetatakse inglise keeles ja hõlmab kokku neli semestrit üle kahe aasta, alates septembrist. Lõpus selle kraadi, siis on 120 krediiti. Eranditult mõeldud ajagraafikus sisaldab klasside üle lühikest aega võtta üliõpilased, kes kavatsevad ühendada oma uuringutes töö ja töötavad spetsialistid.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Program taught in:
Inglise

See 10 more programs offered by Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
- Hind on 2 aastat programm
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019