magistriõppekava Aasia uuringud

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Aasia on inimtegevuse eest pikk ajalugu, ja täis mitmekesisust kultuuri, religiooni ja filosoofia. Viimastel aastatel, mille tulemusena majanduslikku arengut, Aasias on saanud rohkem tähelepanu kogu maailmas. Vahepeal kaasas koos majandusliku arengu, mille tulemuseks Tark muutust ja demokratiseerimist Aasias, isegi küsimusi arengu põhiseaduslikkusele, inimõiguste, turvalisuse kaitse ning majanduslik lõimumine, jne , Aasias on muutumas fookuses ülemaailmne probleem. Valdaval valdkondades Aasia, Ida-Aasias on koht meie elus ja kooseksisteerimine ja jõukust. Kõige olulisem piirinaabrite Taiwani olid Jaapani põhja, Kagu-Aasia riikide lõunasse. Seal on tihe seos nende hulgas valdkondades. On vaja mõista ja õppida nii kaks naabrit.

&nbsp

Selle mõistmise põhjal, Tamkang University otsustab asutada Graduate Institute of Asian Studies. Vastavalt instituudi, see loob kahest osast, üks Jaapani Studies, veel üks Kagu-Aasia Studies.

&nbsp

&nbsp

Väljavaated - magistritöö Program Aasia-Uuringute

&nbsp

1. Säilitada suhteid akadeemiliste asutustega Aasias, ja otsivad rohkem õde ülikoolide akadeemilise vahetuse ja suhteid.


2.Inviting täitmata teadlased teha koostööd teadus-ja andnud loenguid Instituut.


3.Encouraging professorid ja üliõpilased osaleda rahvusvahelises akadeemilises tegevuses ja ettekandeid.

Viimati uuendatud okt 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega