Agroökoloogia

&nbsp

Kas põllumajandus toetada nii mees ja ökosüsteemidele? Kas on võimalik eraldi sotsiaal-ja ökoloogiliste süsteemide põllumajandusele?


Kasutades juhtumiuuringuid ja praktilisi kogemusi, magistriprogrammi agroökoloogia suunab õpilasi läbi õppeprotsessi kohta põllumajanduses avatud süsteem, sõltuv oma globaalsete ja regionaalsete ümbrus, nagu ka inimesi ja kohalikke ressursse. Programm pakub edumaa üliõpilastele, kes püüavad tööd arendus-või uurimistöö põllumajanduse toetamiseks väiketalunikele.

&nbsp

Põllumajanduse ja toidu tootmise on ökoloogiliselt, majanduslikult ja sotsiaalselt oluline kõigis ühiskondades. Worldwide on vaja akadeemilised eksperdid, mis suudab tegeleda maakasutuse süsteemid, mis on keerukad, multifunktsionaalne ja kiiresti muutumas. See programm uurib sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste tõkete ja võimaluste väikesemahuliste ja säästvas põllumajandustootmises. Mõned näited teemad on: agronoomia on süsteemide ökoloogia seisukohast; põllumajandusliku tootmise integreeritud looduskaitse ja tootmise ökosüsteemi teenuseid; sotsioloogia kasvatamise ja põllumajandus.

&nbsp

Õppimine läbi kogemuse
Programm põhineb õppimine kogemuse kaudu, mis tähendab, et keerukuse reaalsetes olukordades on lähtepunkt õppetöö. Programm kasutab tegeliku elu juhtumi materjali, õpilastele katsetada ja harjutada käimas omandatud teadmisi ja oskusi.

&nbsp

Interdistsiplinaarne lähenemine
Programm sisaldab teoreetilisi aluseid ja meetodeid Agroökoloogilised ja interdistsiplinaarne analüüs on vaja aidata kaasa säästvale arengule elatusvahendite põhineb kohalike taastuvate ressursside. Programm rõhutab seost bioloogilisi ressursse ja inimühiskonnale.

&nbsp

Rahvusvahelist tähelepanu
Programm on suunatud rahvusvaheline tähelepanu põhineb haridus partnerlus SLU ja ülikoolide Etioopia ja Uganda. Programm on eelkõige põhineb Agroökoloogilised süsteemid ja kogemusi Põhjamaade põllumajanduse, kohaldada troopilise seaded.


Diverse kultuurilise tausta ja akadeemilise kogemusi õpilaste seas on nii julgustada ja pidada konstruktiivset üldise koolituse käigus.

&nbsp

&nbsp

Sisu

&nbsp

Programm põhineb korduvad sisendeid reaalses elus juhtumeid nii Rootsist ja Aafrikast.


See pakub õpilasele võimalus saavutada hea tase mõistmist ja kogemust Agroökoloogilised süsteemid ja kuidas neid kujundatakse looduslike tingimuste, bioloogiliste ja poliitilistele protsessidele.


See võtab arvesse suurt tähelepanu kohalike põllumajandustootjate päev-päevalt erihuvide ja nõuetele.

Õppekava sisaldab ning pakub teoreetiliste põhialuste ja meetodite vaja teostada hoolikas Agroökoloogilised analüüse. Muud interdistsiplinaarse funktsioonid on uurinud peamiselt nende saavutamiseks vajalike esmaklassilise taseme mõistmist säästva standardite arengut, mis põhineb kohalike taastuvate ressursside.

&nbsp

Sõltuvalt õpilase eelmise bakalaureuse-ja akadeemilise taustaga, on ruumi lubatud individuaalse profiili leidlikkust. Still, õpilased saavad täies mahus tutvunud Projektijuhtimine ja keerukust võimalusi ja väljakutseid, mis tekivad projekti tegevuse kohta. Täielikult kohandatud nii teadusuuringute ja ettevõtluspoliitika seaded ja vajadusi. Kogu aeg keskendunud spetsiifikat asjakohane kasutamine kohalikest ressurssidest.

&nbsp

Leidub rohkesti Ühendame teostada programmi osi meie koostöö partner ülikoolides: Mekelle Ülikool, Etioopia või Uganda Martyr Ülikooli.

&nbsp

Programm sisaldab kursusi ja projekte, millest 60 HEC on kohustuslik, 30 HEC vabatahtlik ja 30 HEC koosneb sõlmimisel magistritöö koos suurte põllumajandussaaduste teadust.

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Eeldused


Varasemad uuringud


Et saada agroökoloogia - magistriõppesse, nõuded on bakalaureusekraad (bakalaureuse tsükkel), mis vastab vähemalt 180 HEC / ECTS, sealhulgas 90 HEC / ECTS spetsialiseerumine ühes järgmistel teemadel / haridustöötaja valdkondades:

&nbsp

- Loodusteadused
- Majandus / administratsioon
- Etnoloogia
- Kultuuriline geograafia
- Geograafia
- Inimese ökoloogia
- Juhtimine ja organisatsioon
- Politoloogia
- Sotsioloogia
- Sotsiaalse antropoloogia

või samaväärne välismaal kraadi,

&nbsp

Ja konkreetsete vastuvõtu nõuded, sealhulgas inglise keele oskus tõendada:


- Inglise B (Rootsi keskkooli) või samaväärsed.

&nbsp

Hinne nõue: minimaalne hinne Pass käigus eespool.

Vaata veel 8 kursust Swedish University of Agricultural Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date