Magistriprogrammi - Euroforester

&nbsp

Metsandus nägu suured muutused, seega metsanduse haridus peab õpetada õpilastele uusi oskusi. See esimese klassi MSc programm on läbi viidud rahvusvahelises keskkonnas, valmistades õpilasi karjääri metsandussektoris.

&nbsp

Metsanduse eriala nägu põhjalikke muudatusi. Metsad ei käsitleta enam lihtsalt "tehased" puidu tootmine. Perspektiiv on suurenenud ja laia väljundid metsad on saanud innukalt mure kogu ühiskonnale - riiklikul, piirkondlikul ja ülemaailmsel tasandil. Piiriüleselt, jagavad keskkonna ja ühiskonna probleemidega; samuti, metsa tööstuse ja turgude üha riigipiire üürnikelt. Järelikult metsaülem täna peab olema lai perspektiiv ja olema võimelised tööks rahvusvahelises keskkonnas.

&nbsp

Lisaks mastering põhiteadmised metsakasvatuses, metsnik peab olema lai perspektiiv ja olema võimelised tööks rahvusvahelises keskkonnas.

&nbsp

Et vastata nendele vajadustele, MSc programmi "Euroforester" on välja töötatud koostöös 13 kuni metsa teaduskondi Eesti, Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Taani, Venemaa, Ukraina ja Rootsi.

&nbsp

Olles programmi vastuvõtmist tähendab, et teil on tagatud koht kõik kursused programmi, kui te järgite ja läbida kursused. Kursused on andnud ühe korraga.

&nbsp

&nbsp

Sisu

&nbsp

Keskendub programm on säästva metsanduse Läänemere piirkonnas - Rummu Euroopa metsaressursse. Piirkonna riikidega võrreldavaid tingimusi, kuid erinevad üksteisest oluliselt nii, metsandus ja traditsioone. See on suurepärane seade rahvusvahelised uuringud metsandusele. Lisaks omandada up-to-date teadmisi, õpilased kujundada oma rahvusvahelise võrgustiku eakaaslaste ja rahvusvaheline õpetaja meeskond.

&nbsp

MSc programmid algab ühe aasta jooksul pakett orienteeritud ökonoomne metsanduses. Mis Alnarp Lõuna-Rootsi kui base, programm pakub põllutööd ja õppereisid teistesse riikidesse regioonis.

&nbsp

Okaspuu domineerivad metsanduses on fookuses ajal 1. kursus, kus mõju metsakasvatus metsa areng on sügavalt läbi.

&nbsp

2. Loomulikult liigub kuni Kinnisvara tasandil käsitlenud neid põhimõtteid ja tavasid säästva majandamise ja mitmekordne kasutamine, metsad. Samuti koostavad õpilased pikaajalise metsamajanduse taimede suure päranduse.

&nbsp

3. Loomulikult käsitletakse metsapoliitika riiklikul, piirkondlikul ja globaalsel tasandil. Palju tähelepanu pööratakse võrdleva poliitika analüüsib riikide vahel Läänemere piirkonnas.

&nbsp

Ökoloogia ja kasutamine laialehised metsad on teemad 4. muidugi. Mõju kaasaegse metsanduse bioloogilise mitmekesisuse arutatakse koos strateegiatega säilitamiseks rikas taimestik ja loomastik.

&nbsp

Teisel aastal üliõpilased töötavad oma magistritöö ja osaleda sobivad kursused tahes partner ülikoolides. Paljudel juhtudel Magistritöö toimub koostöö teaduskondade juhendajatega rohkem kui ühest riigist.

&nbsp

&nbsp

Tulevik

&nbsp

Programm varustab õpilastele teadmisi ja oskusi muutes need atraktiivsemaks tööhõive metsandussektoris. Õpilased, kelle osa meie eelmise programmiga on väga konkurentsivõimeline tööturul metsasektoris ja on nüüd erinevate elukutsete, töö metsas ettevõtete, riigimetsas metsa tööstused jne, mõned on alustanud ka teadustöö karjääri doktorandid .
Suuri jõupingutusi tehakse toetada alumnitoiminta, et säilitada rahvusvaheline võrgustik käigus koostatud uuringud.

&nbsp

&nbsp

Eeldused


BSc bioloogia või BSc Metsandus sealhulgas


• 90 HEC jooksul Metsandus
või
• 60 HEC metsamajanduse
või
• 60 HEC bioloogia, sealhulgas 30 HEC ökoloogia.


ja


• inglise keele (TOEFL skoor vähemalt 550 / Computer skoor 220 / IELTS skoor 6. 0) (võrdub EngB rootslaste Students)

Vaata veel 8 kursust Swedish University of Agricultural Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date