magistriõppekava - kalavarude ja metsloomade populatsioonide

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi - Management Kala ja Wildlife populatsioonid

&nbsp

Miks on eluslooduse oluline inimelu? Kuidas me käsitleme kahanenud populatsioonid? Hakka üliõpilaste ja aidata lahendada probleemi!

&nbsp

Programm hõlmab erinevaid aspekte majandamine ja kaitse kala ja metsloomad, sealhulgas teaduslik teooria ja meetodid, samuti vastavate seaduste ja konventsioonide rahvusvahelisel tasandil. See hõlmab kohustuslik kursused, magistritöö ja valikainete kursused. Kava eesmärkide nii Rootsi kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele, sealhulgas üliõpilastele arengumaades. On pakutud osakond eluslooduse, Fish and Environmental Studies, kus ligikaudu 55 teadlaste ja doktorantide aktiivselt uurimistööd valdkondades Kala ja Wildlife majandamine, bioloogilised kaitse, ja vesiviljeluses.

&nbsp

&nbsp

Sisu

&nbsp

Programmi esimesel aastal koosneb neljast kooskõlastatud koolitused: Kala ja Wildlife loenduse Techniques, Applied Rahvastik Ökoloogia, Inimese mõõtmed Kala ja Wildlife Management, kala ja Wildlife Management. Teisel aastal, õpilane saab võimaluse süvendada oma teadmisi jooksul konkreetses teadusvaldkonnas kirjutades üksikute magistritöö (30 või 60 ainepunkti (ECTS) projekti töö). Aeg on ka kõrvale pandud valikainete kursused, näiteks Conservation Biology ja statistika. Õppetöö on mitmetahulised ja hõlmavad loengud, harjutused, Projekteerimistööd, kirjanduse uuringute, seminaride ja vallas ekskursioone. Lisaks osakonna õpetamine personalile, praktikud valdkonna Kala ja Wildlife juhtimine on seotud kursusi erinevates etappides. Kõik kursused on esitatud inglise keeles ja võetud ühe korraga. Sissepääs programm tähendab, et õpilane on tagatud koht kõigile programmi kursused tingimusel, et kursused on järgitud ja möödunud.

&nbsp

&nbsp

Tulevik

&nbsp

Kas soovid aidata kaasa säästva majandamise maailma Kala ja Wildlife ressursse? Programm valmistab teid karjääri organisatsioonid vajavad teadmisi majandamine ja kaitse kala ja elusloodusele populatsioonides. Näiteid potentsiaalsed tööandjad on kohalikud, regionaalsed ja riiklikud valitsusasutused vastutavad loodusvarade majandamise, keskkonnakaitse valitsusvälised organisatsioonid tegelevad kaitse küsimustega riiklikul või rahvusvahelisel tasandil, jahimehed või kalurite ühingud, maaomanik ühingud, eraettevõtted aktiivne loodusressursside majandamisel ( näiteks metsanduse ja hüdroenergia ettevõtted) ja loodusturismi ettevõtteid. Programmi saab samuti pidada esimeseks sammuks teadlaskarjääri, mis viib doktoriõppe ja töö ülikoolide ja teadusasutuste mitmekesiseid uurimisteemad on seotud kalade ja elusloodusele.

&nbsp

&nbsp

Eeldused


BSc bioloogia või Forest Science (180 HEC), sealhulgas


• 90 HEC Forest Science spetsialiseerumine i Biology
või
• 60 HEC bioloogia


ja


* Head teadmised inglise keeles (TOEFL skoor vähemalt 550 / Computer skoor 220 / IELTS skoor 6. 0) (võrdub EngB rootslaste Students)

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and exp ... Loe edasi

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and expertise in areas concerning biological resources and biological production. Näita vähem
Uppsala , Alnarp , Umeå + 2 Rohkem Vähem