Magistriprogrammi - keskkonnateabe ja juhtimine

Praktiline töö alal loodusvarade majandamise ja säästva arengu hõlmab ka suhtlemist. Kuidas me suudame vastandlike huvidega inimeste vahel ja orginisations?

Teatis mängib olulist rolli lihtsustamise säästev majandamine loodusvarade ja keskkonna küsimustes. ECM programm õpime, kuidas mõista kommunikatsiooni protsesse, et luua suhtlusstrateegiad keskkonna muutusi, korraldada kollektiivse tegevuse ja vahendada keskkonna konflikte konstruktiivselt.

Et praktikas keskkonna muutuste ja säästva arengu tähenda töötada inimestega ja suhtlemist. Side on kaasatud kõik keskkonnaküsimusi: tööstuse kohandamist keskkonnatehnoloogia, valitsusväliste looduskaitsealaseid, rahvusvaheliste valitsustevaheliste lepingute jms Ettevõtted, valitsusasutuste ja keskkonnaorganisatsioonid nõuavad inimeste kutseoskuste keskkonna side. Et edendada säästvat arengut, ühiskond peab teadma nt taimed, pinnas ja vesi. Aga sellest ei piisa. Samuti peame teadma, kuidas koordineerida erinevaid ressursi kasutajatele, kuidas motiveerida tarbijaid kohandada keskkonnatehnoloogia ja kuidas keskkonnaalaste konflikte.

Sisu

ECM programm õpime korraldada ja läbi viia suhtlemine ja konfliktide juhtimine keskkonna ja loodusvarade majandamise valdkonnas. Keskkonnaalane teave on tõeliselt interdistsiplinaarne valdkonnas uuringuid, mis hõlmavad teooriad ja meetodid alates sotsioloogia, sotsiaalpsühholoogia, politoloogiat, meedia ja kommunikatsioon, ja koos jätkub viide riskid, olulisus ja loodusteadustes. ECM programm hakkame koos põhilised küsimused inimestele, kommunikatsiooni, ühiskonna ja looduse: Miks keskkonnaprobleemid tekkida? Mis motiveerib inimesi tegutsema keskkonda kahjustavad või sõbralik? Mil määral saab parandada side kvaliteeti aidata kaasa säästvale arengule ja kuidas seda kvaliteetse side jõuta?


Järgmisel etapil ECM programm, õpime korraldamise meetodid loodusvarade majandamise konstruktiivselt, koostööl, kaasav ja demokraatlikul viisil, kaasates eksperte, poliitikuid ja kohalike osalejate dialoogi õppimise ja otsuste tegemisel. Me ka õppida, kuidas korraldada ja seada konfliktide juhtimine loodusvarade probleemid ja praktika mängida aktiivset rolli vahendajana NRM konflikte. Selle aja jooksul oleme ka õppida projektijuhtimise ja kuidas koordineerida pädevus ja vahendid projekti. Aasta lõpuks esimesel aastal läheme sügavamale suhtlusstrateegiad, arendades oskusi planeerida ja korraldada teavituskampaaniaid ja sekkumist.


Teisel aastal ECM programm keskendume planeerimise ja uurimiste läbiviimise keskkonna side, nii ettevalmistamisel magistritöö ja kui ettevalmistust tööeluks, olid hinnangud keskkonnateabe ja uurimise olukordi, kus astumise tähtis ülesanne. Me õpime, kuidas sõnastada küsimused uurimise korraldada uuring, et teha intervjuusid ja tähelepanekud kehtivad viis ning analüüsida ja teha järeldusi oma uuringus. Viimane poolaasta ECM programm on pühendatud kirjalikult magistritöö, iseseisev töö jaoks olulised keskkonna side. Lõputöö võib teostada koos internatuuri keskkonna side asjaomase organisatsiooni.

Future

Pärast õpinguid sa olema varustatud võtma vastutust loodusvarade majandamise töökohtades nagu kohalikud omavalitsused, riiklikud ja valitsusvälised organisatsioonid Rootsis, Euroopas või arengumaa. Programm ka porvides kindla aluse PhD-uuringud.

Eeldused


Samaväärne bakalaureusekraad 180 HEC sealhulgas 90 HEC üks järgmistest valdkondades:


- Loodusteaduste
- Tehnika
- Sotsiaalteadused. (St sotsioloogia, psühholoogia, majandus, politoloogia, inimgeograafia, meedia

Teadmised võrdväärne inglise B gümnaasiumist. Vajalik tulemusi rahvusvaheliselt tunnustatud meetodid on:

  • TOEFL computerbased minimaalselt 213
  • TOEFL internetbased minimaalselt 79
  • TOEFL paperbased võrra parema 550
  • IELTS skoor vähemalt 6,0, no bänd väiksem kui 5,0
  • Cambridge CPE või CAE: pass
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Swedish University of Agricultural Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date